Jesteś tutaj › Profil użytkownika damianX8 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-06-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

O nas

Jesteśmy firmą założoną w 2003 roku. Do tej pory zajmowaliśmy się głównie obszarami niezwiązanymi ze sztuką tj. pośrednictwem w zakresie nieruchomości, wyceną nieruchomości czy wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Zawsze jednak marzyliśmy o tym by zbliżyć się do sztuki jaką niewątpliwie jest muzyka. W latach 90-tych przez kilka lat zajmowaliśmy się zawodowo graniem głównie muzyki gitarowej. Boom na rynku nieruchomości sprawił jednak, że popłynęliśmy innym nurtem.

Ponieważ wciąż pasjonujemy się muzyką i coraz więcej naszych znajomych prosiło nas o pomoc w zakupie gitarowego sprzętu muzycznego (gitar, wzmacniaczy, strun itp.) postanowiliśmy wrócić do tego co naprawdę kochamy.

Po nawiązaniu bezpośredniej współpracy z producentami staliśmy się bezpośrednim importerem sprzętu muzycznego. Ceny, które Państwu oferujemy są dzięki temu niskie i adekwatne do jakości.

Obecnie skupiamy się na dostarczaniu gitar wraz z niezbędnymi akcesoriami. Sprzęt ten kierujemy do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z muzyką jak i do osób średniozaawansowanych.

 

Jesteśmy pasjonatami. Nasza praca sprawia nam wielką frajdę. Bardzo się w nią angażujemy i oddajemy się jej z całym sercem.

Kupując od nas dostajecie więc Państwo nie tylko wymarzony przedmiot ale i tę odrobinę naszego serca, zapału, radości i pogody ducha , które w naszą pracę wkładamy.

 

Każdy klient jest dla nas ważny. W trosce o zadowolenie klienta każdy towar jest przed wysyłką skrupulatnie sprawdzany i testowany a następnie solidnie zapakowany.

Większość produktów objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

Na nasze produkty wystawiamy faktury VAT.

 

Poczuj wewnętrzny spokój i zadowolenie korzystając z dostarczonego przez nas sprzętu!

 

Adres

Bistram Nieruchomości Damian Bistram

Os. Kaszubskie 18/33

84-200 Wejherowo

NIP: 588-116-39-91

REGON: 192885759

 

tel: +48 691 320 577

email: [email protected]

 

Alior Bank

07 2490 0005 0000 4500 7437 4129

 

Adres magazynu

Bistram

Ul. Długa 21

84-215 Gowino

 

 

Warunki zakupu

Zakupiony towar wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu w ciągu 2-3 dni roboczych licząc od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymania zlecenia (dotyczy opcji zakupu: ?płatność przy odbiorze?).

 

 

Ważne

Proszę pamiętać aby rozpakować otrzymany towar w obecności kuriera i sprawdzić czy nie nosi on śladów uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych kurier zobowiązany jest do sporządzenia dokumentu Protokół Szkody.

Bez protokołu szkody wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych nie będą uwzględniane!

Uszkodzony towar wraz z protokołem szkody należy wysłać na adres naszego magazynu.

Niezwłocznie wyślemy inny egzemplarz towaru.

 

Reklamacje

Jesteśmy tylko ludźmi i pomimo dokładania wszelkich starań może się zdarzyć, że coś będzie Państwa niepokoić.

W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej w zakupionym od nas sprzęcie prosimy aby przed wysłaniem skontaktowali się Państwo z nami korzystając adresu: [email protected] i poinformowali nas o usterce.

Proszę zwrócić uwagę, że w niektórych przypadkach wygodniej jest np. dosłać nową wajchę czy klucz zamiast narażać niepotrzebnie instrument na niedogodności transportu w obie strony.

Proszę też zwrócić uwagę, że niektóre ze zgłaszanych przez użytkownika usterek mogą nie być wadami. Na przykład jeśli użytkownik zmieni w gitarze struny na grubsze to zwykle wymagana jest regulacja napięcia gryfu, regulacja mostka oraz dopasowanie siodełka. Czynności te nie są objęte gwarancją, gdyż są to czynności obsługowe, regulacyjne, które użytkownik winien przeprowadzić we własnym zakresie (np. zlecić regulacje doświadczonemu lutnikowi).

Instrumenty dostarczane przez nas są przed wysyłką regulowane i gotowe do gry bezpośrednio po nastrojeniu.

Gdyby zaszła potrzeba odesłania towaru do naprawy gwarancyjnej, to proszę go solidnie zapakować aby nie uległ on uszkodzeniu podczas transportu.

Nie odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia powstałe podczas transportu sprzętu od nabywcy do naszego magazynu!

 

Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r  - Dziennik Ustaw z 2000r Nr 2 poz. 271, określającą prawo do zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy zawieranej na odległość przysługuje Państwu prawo zwrotu w ciągu 10 dni od momentu zakupu (wystarczy informacja np. mailem, że chcą Państwo zwrócić towar) pod warunkiem, że odsyłany towar:

  1. Zapakowany jest w oryginalne pudełko.
  2. Nie posiada śladów użytkowania.
  3. Nie ma uszkodzeń mechanicznych.
  4. Paczka zawiera wszystkie akcesoria i dodatki dołączone przez sprzedawcę.
  5. W paczce znajduje się karta gwarancyjna, wystawiona przez sprzedawcę (o ile została wystawiona)
  6. Dołączone jest wypełnione oświadczenie zwrotu.
  7. W paczce znajduje się oryginał faktury zakupu.

Od chwili zgłoszenia chęci zwrotu (odstąpienia od umowy) mają Państwo 14 dni na dostarczenie towaru do naszego magazynu.

Kwota z faktury VAT, zostanie przelana na konto nabywcy w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia przesyłki do magazynu firmy Bistram.

 

Adres magazynu:

Bistram

Ul. Dluga 21

84-215 Gowino

 

Uwaga: Nie odbieramy przesyłek 'za pobraniem'.

 

Gwarantujemy możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni.


Strona wygenerowana 2018-04-25 16:27:20, 213