(Rejestracja: 2014-04-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam Cię serdecznie drogi Świstakowiczu!!!

 

 

Poniżej chciałabym przedstawić kilka zasad, jakimi kieruję się prowadząc sprzedaż za pośrednictwem serwisu Świstak. Jeśli decydujesz się na zakup na moich aukcjach, przyjmuje, że znasz poniższy regulamin i również się do niego stosujesz.

 

1. Zaraz po wygranej aukcji czy dokonanym zakupie otrzymasz od Świstaka maila z danymi niezbędnymi do dokonania wpłaty. Czekam na nią 7 dni po zakończeniu aukcji.

 

2. Najlepiej będzie jeśli w tytule przelewu podasz nick ze Świstaka oraz numer aukcji (znacznie uprości to sfinalizowanie transakcji).

 

3. Jeżeli adres na jaki mam wysłać przesyłkę jest inny niż ten podany na Świstaku, proszę poinformuj mnie o tym jak najszybciej!

 

4. Paczki wysyłam następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli z jakichś powodów będzie się to miało opóźnić, z pewnością wyślę taką informację.

 

5. Jeżeli licytujesz na kilku aukcjach, proszę skontaktuj się ze mną; ustalimy termin wysyłki i koszt.

 

6. Przesyłki wysyłam Pocztą Polską, wg cennika dostępnego pod adresem: http://cennik.poczta-polska.pl/. Na przesyłkach nie zarabiam, doliczam jednak koszt pakowania i zabezpieczenia jej na czas transportu. Przy wiekszych paczkach, również kurierem.

 

7. Jeżeli, z jakichś powodów, zwracasz przesyłkę odbywa się to na twój koszt.

 

8. Bardzo proszę o rozważne licytowanie, gdyż nie odwołuję ofert.

 

9. Jeżeli masz jakieś uwagi/spostrzeżenia/refleksje/pytania dotyczące moich ofert lub artykułów sprzedawanych - proszę o maila, odpowiadam na wszystkie.

 

10. Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu terminu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM CIĘ NA MOJE AUKCJE!!!


Strona wygenerowana 2018-05-23 11:31:28, 213