Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
 
                                              
mail: [email protected]
tel. 505-445-355
Konto:
Alior Bank 83 2490 0005 0000 4500 7231 2481
RMR
 
                                        
Witamy na aukcjach charnelle_pl!

Dziękujemy, że do nas zajrzałaś/zajrzałeś. Jesteśmy zarejestrowaną i prężnie działającą firmą, która prowadzi sprzedaż kosmetyków Waszych ulubionych producentów. Źródłem oferowanych przez nas perfum, pielęgnacji i makijażu są najlepsze hurtownie z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. Chcemy, by luksusowe kosmetyki dostępne do tej pory dla nielicznych, były w zasięgu każdego z Was w związku z tym ceny kalkulujemy tak, by były konkurencyjne dla kosmetyków niższej i średniej półki dostępnych w tradycyjnych perfumeriach. 

W naszej ofercie znajdziecie:

  • pełnowartościowe produkty, często fabrycznie zapakowane, idealne na prezenty dla ważnych Wam osób lub po prostu zasłużoną chwilę zapomnienia dla Was samych,
  • testery, w cenach odpowiednio niższych od produktów, idealne do użytku własnego,
  • miniatury perfum, gratka dla kolekcjonerów jak również oryginalny upominek na drobne okazje jak imieniny, Walentynki, Dzień Kobiet, Matki, Ojca i Chłopaka.
  • próbki zapachów, kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu, których ceny w przeliczeniu na 1ml ?dorosłego? produktu są bezkonkurencyjne. Idealne rozwiązanie dla osób dużo podróżujących autem, samolotem lub motocyklem. 

Nie zarabiamy na przesyłce - koszt przesyłki to suma kosztu poczty i koperty/opakowania. Przesyłka realizowana jest najszybciej jak to możliwe - 95% kosmetyków wysyłanych jest następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Każdy kosmetyk jest solidnie pakowany, by dotarł do Was w idealnym stanie. 

Sprzedajemy tylko oryginalne kosmetyki ? sami nie lubimy być oszukiwani, więc dokładamy wszelkich starań, by oferować towar najwyższej jakości i spełniać Wasze najskrytsze życzenia  związane z zadbanym ciałem.Udział w naszych aukcjach oznacza akceptację poniższego regulaminu:

  1. Wysyłka realizowana jest w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub Płacę z Allegro.

                    2. Koszty wysyłki każdorazowo podawane są w aukcji - zależą od wagi, wielkości i specyfiki towaru. Na opłatę składa się stawka Poczty Polskiej, koperta/pudełko, folia bąbelkowa / pianka lub inne zabezpieczenie towaru.

                    3. Przy kupnie kilku kosmetyków koniecznie proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.

                    4. Nie biorę odpowiedzialności za zniszczone lub zaginione przesyłki. Służymy pomocą przy reklamowaniu zniszczenia lub zaginięcia przesyłki - jako wysyłający składamy pismo reklamacyjne i czekamy na decyzję poczty co do ewentualnego odszkodowania. Reklamacja może być złożona najwcześniej po 14 dniach roboczych, w związku z tym w razie opóźnień proszę o kontakt po tym czasie - wcześniej niczego na poczcie się nie dowiemy. Na odpowiedź Poczta ma do 30 dni. Jeśli wyjaśnianie reklamacji jest bardziej skomplikowane - Poczta informuje o przedłużeniu postępowania.

5. Na życzenie kupującego przesyłka może zostać dodatkowo ubezpieczona - w razie jej zaginięcia Poczta zwróci kwotę, na jaką przesyłka została ubezpieczona. Koszt takiej usługi to 1zł za każde "rozpoczęte" 50zł wartości przesyłki. Np. ubezpieczenie na 100zł to 2 zł, na 120zł - 3 zł, 200zł - 4zł itp.
 

                    6. Przesyłki zabezpieczam najlepiej jak to możliwe. Kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka mogą być wysyłane poleconym priorytetem bez większego ryzyka zniszczenia. Perfumy polecamy wysyłać w paczce.

                    7. Nie ma możliwości odbioru osobistego (chyba że w konkretnej aukcji napisano inaczej).

 
8. Wysyłka za pobraniem możliwa jest tylko do osób posiadających co najmniej 10 pozytywnych komentarzy. Osoby z mniejszą ilością komentarzy jak i bez pełnej aktywacji konta proszę o płatność z góry.


9. Po wygranej aukcji proszę o komentarz - jest to dla nas sygnał, że przesyłka dotarła i spełniła Państwa oczekiwania. Komentarz wystawiamy jako drugi.

             
 

Strona wygenerowana 2018-05-27 22:20:49, 213