Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Sprzedażą mebli zajmujemy się od prawie 20 lat. Nagromadzonymi w tym czasie doświadczeniami chętnie dzielimy się z Państwem. Stale poszerzamy naszą ofertę, eliminując jednocześnie produkty, których jakość nie jest w pełni zadowalająca.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów.


W roku bieżącym uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.Naszym pragnieniem jest spowodowanie aby zakupy u nas stały się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.Bez wychodzenia z domu można kupić meble, mając jednocześnie świadomość bezpieczeństwa, które gwarantuje współpraca z profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Stale jednocześnie udoskonalamy nasz sklep stacjonarny, w którym staramy się przedstawić państwu najlepsze oferty mebli.

Doświadczenie,Jakość,Cena. To nie pusty slogan.O meblach wiemy jeśli nie wszystko to na pewno wiele. Selekcjonujemy więc produkty w taki sposób aby zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny. Zakupione u nas meble zawsze warte są kwoty za którą zostały wystawione.


Strona wygenerowana 2018-05-27 20:06:35, 213