Jesteś tutaj › Profil użytkownika botto › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-03-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji1. Po zakończeniu aukcji prosimy w Formularzu Płatności i Wysyłki poinformować nas o swoim wyborze dotyczącym koloru i / lub rozmiaru czy fasonu. Przyspieszy to proces kompletowania zamówienia.
W przypadku niejednoznacznej informacji ze strony Kupującego - NIE wysyłamy produktu wybranego losowo. Kontaktujemy się do skutku.
Na wpłatę za wygraną aukcję czekamy do 7 dni. Na wyraźną prośbę wydłużamy ten termin. Później jednak zgłaszamy sprawę do Świstak z prośbą o zwrot prowizji.

2. Paczki wysyłamy pięć razy w tygodniu, jednak zawsze po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Zwyczajowy czas realizacji zamówienia to 1-4 dni robocze. Jednak zastrzegamy sobie prawo realizacji zamówienia do 14 dni roboczych. W przypadku niemożności realizacji zamówienia - zwracamy pieniążki na podane nam przez Państwa konto bankowe.

3. Jeżeli paczka ma być przesłana na inny adres niż podany w Świstak, prosimy o informację w e-mailu, natychmiast po zakończeniu aukcji.

4. O przebiegu transakcji będziemy informować na bieżąco. Regulamin obejmuje również szczegóły zawarte w opisie aukcji.

5. Wysyłkę listem ekonomicznym - nie rejestrowanym ( 7,99 PLN ) - realizujemy na odpowiedzialność Kupującego. Nie mamy możliwości reklamacji w przypadku jej zaginięcia. Wiążącym cennikiem jest ten zawarty na karcie aukcji. Wysyłka poza granice Polski - zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. WAŻNE ! Biorąc udział w naszych aukcjach akceptujecie Państwo Regulamin zamieszczony na stronie O Mnie oraz szczegóły transakcji zamieszczone w opisie aukcji.

6. Pozostałe przesyłki są rejestrowane. Jeśli nie otrzymacie Państwo towaru do 7 dni roboczych, prosimy o informację. Jeśli przesyłka jest uszkodzona, prosimy sporządzić protokół i poinformować nas o tym. Wszelkie reklamacje rozpatrujemy zgodnie z Regulaminem firmy która dostarcza przesyłki.

7. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o wystawienie komentarza , jest to dla nas znak, że przesyłka dotarła i transakcja została zakończona pomyślnie. Jako sprzedający komentarz wystawiamy w drugiej kolejności.

8. Jeżeli jesteście Państwo niezadowoleni skontaktujcie się z nami, razem znajdziemy właściwe z możliwych rozwiązań.

9. Na zwrot lub wymianę nieużywanego towaru, w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu, wraz z metkami i dodatkami mają Państwo 14 dni. Zwrotom i wymianom nie podlegają produkty osobiste, wyroby pończosznicze oraz bielizna osobista ani żadne produkty oferowane przez nas na aukcjach wyprzedażowych lub z możliwością licytacji. Koniecznie proszę dołączyć dowód zakupu oraz oświadczenie o rezygnacji z zakupu. Koszt zwrotu ponosicie Państwo. W przypadku wymiany również dodatkowy koszt ponownej wysyłki. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

10. Jeśli jesteście Państwo zadowoleni, to prosimy polecić nas znajomym. Dziękujemy.

 

Odbiór osobisty możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Wszystkie przedmioty są nowe. Domyślnie pakujemy je w koperty bąbelkowe. Jeśli życzycie sobie Państwo przesyłkę w kartonie, prosimy wybrać opcję zapłaty Paczka Pocztowa Priorytetowa.

Zastrzeżenie:

Szanowni Państwo, prowadzimy sklep internetowy oraz stacjonarny, a więc istnieje takie prawdopodobieństwo, iż zamawiany przez Państwa model, rozmiar lub kolor może nie być dostępny w danym momencie. Prosimy o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować przesyłkę jak najszybciej.

Wszelkie zdjęcia, opisy lub też znaki towarowe i logotypy, są własnością ich autorów oraz/lub ich prawowitych użytkowników. Przez nas jedynie wykorzystane li tylko w celach informacyjnych.

                                                                                                                                                                                   Zespół botto.


Strona wygenerowana 2018-05-25 11:34:35, 213