Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
3,7 / 5,0 z 4 opinii
Logistyka: 3,7 Od kupujących: 4
Towar: 3,7 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 3,7 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

  

BookMarket

ul. Śliczna 30B

31-444 Kraków

 

Poczta Polska

Firma kurierskaPrzelew na konto

Nr konta: 61 1140 2004 0000 3002 7404 1628
(w tytule przelewu proszę podawać nick  i tytuł książki)
 

Regulamin Zakupów:

 

I. Postanowienia ogólne

1. BookMarket24 prowadzi sprzedaż wysyłkową nowych, nieużywanych książek w niskich cenach, zwany jest dalej Sprzedającym.

2. Każdy kto zakupił od Sprzedającego towar za pośrednictwem portalu aukcyjnego należącego do Grupa Allegro Sp. z o.o. , zwany jest dalej Kupującym.

3. Dokonanie zakupu przez Kupującego oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

II. Zakup

1. Koszt dostarczenia zamówionego towaru, i rachunek bankowy, na który Kupujący dokonuje zapłaty podany jest na stronie z oferowanym produktem.

2. W przypadku wyboru zapłaty przelewem bankowym, Kupujący w tytule przelewu wpisuje swój nick (login) z portalu świstak i tytuł zakupionej książki.

3. Ceny towarów podane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Sprzedający jest płatnikiem VAT.

 

III. Wysyłka

1. Sprzedający wysyła towar w 48h, lub w możliwie najkrótszym czasie, licząc od kolejnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym.

2. W szczególnych przypadkach i zdarzeniach losowych, Sprzedający zastrzega sobie prawo do wydłużenia realizacji zamówienia do 14 dni roboczych, zgodnie z regulaminem allegro.

3. Zamówione towary są dostarczane do Kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub firmy kurierskiej. Są one dostarczane pod adres wskazany w formularzu sposobu zapłaty i dostawy w aukcji, oraz w wybrany przez Kupującego i określony w zamówieniu sposób.

4. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek, powstałe z winy placówki pocztowej lub firmy kurierskiej. 5. W przypadku błędnie podanego adresu wysyłki lub odmowy przyjęcia przesyłki od Kupującego dochodzi się zwrotów kosztów związanych z jej odesłaniem. 6. Kupujący decydując się na wysłanie przesyłki listem zwykłym bierze pełną odpowiedzialność za jej niedostarczenie. Jest to przesyłka nierejestrowana i nie podlega możliwości reklamacji.

7. Koszty wysyłki poza granice Polski ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia, po wcześniejszym uzgodnieniu z Kupującym.

 

IV. Reklamacje i zwroty

1. Kupujący ma prawo w okresie 10 dni dokonać zwrotu towaru. Warunkiem jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie, w przypadku pozycji z dołączonymi nagraniami ? w folii ochronnej. Konieczne jest też dołączenie dowodu zakupu. Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru pod warunkiem spisania przez Kupującego, wraz z dostarczycielem protokołu szkody.

3.Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane przez Kupującego na koszt Sprzedającego nie będą odbierane.

 

V. Postanowienia końcowe

1. Sprzedający zawsze dokłada najwyższej staranności, aby świadczonymi usługami w pełni zadowolić Kupującego. Sprzedający zawsze jest gotowy do naprawienia ewentualnych błędów, a negatywne i neutralne komentarze powinny być ostatecznością.

2. Kontakt telefoniczny ze Sprzedającym jest możliwy w dni robocze w godz. 14:00-18:00.

3. W przypadku kontaktu mailowego niezbędne jest podanie nick?u Kupującego.

4. Przedstawiona oferta handlowa jest ważna na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 

Życzymy udanych zakupów!
 

 


 
 

Strona wygenerowana 2018-05-24 05:05:50, 213