(Rejestracja: 2013-05-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Decydując się na licytacje lub opcję kup teraz na naszych aukcjach akceptujesz warunki zawarte w regulaminie naszych aukcji oraz regulamin allegro.

1. Wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie indywidualne w związku z tym zgodnie z art.10 ust.3 pkt.4 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów nie podlegają zwrotowi.

2. Towar wysyłamy w okresie 10 dni roboczych od zaksięgowania płatności na naszym koncie w przypadku płatności Pay U należy doliczyć do 2 dni z powodu dłuższego okresu księgowania opłaty. Jeśli zależy Państwu na szybszej przesyłce prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, aby ustalić czy jest to w tym momencie możliwe. Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszej przedpłacie. Na wpłatę czekamy 10 dni roboczych od zamówienia potem składamy do Allegro prośbę o zwrot prowizji. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymacie Państwo przesyłki w podanym okresie, prosimy o informację rozwiążemy problem na Państwa korzyść.

Wpłatę prosimy kierować na konto:
IngBank
78 1050 1793 1000 0091 0641 9030
StudioKA tytuł: swój nick_nr zamówienia, np.: ania123_0001928374

3. Istnieją drobne różnice kolorystyczne związane z indywidualnymi ustawieniami sprzętu elektronicznego (monitory, aparaty fotograficzne, itd) nie są one powodem do reklamacji.

4. Wszystkie ceny podawane przez sprzedającego nie podlegają negocjacji.

5. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia.

6. Procedura reklamacji zwrotów i reklamacji:
Jeśli jesteś konsumentem i dokonałeś zakupu u przedsiębiorcy, to w większości przypadków możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu. Aby to zrobić, pisemnie poinformuj sprzedającego o odstąpieniu.
Masz 14 dni na odesłanie produktu od daty poinformowania o tym że chcesz odesłać produkt.
Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
Przyjmujemy tylko i wyłącznie produkt który nie ma śladów użytkowania, przykładowo: ubrania nie mogą mieć plam, rozerwań na szwach spowodowanych uszkodzeniem produktu przez klienta itp. Możemy również odmówić przyjęcia produktów w przypadku: otrzymam oświadczenie o zwrocie wysłane po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru, sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utraci prawo odstąpienia od umowy tj. produktów szytych na miarę informacja o tym że nie ma prawa odstąpienia od umowy jest w każdym opisie produktu więc kupujący jest tego w pełni świadomy przy zakupie.
Jako kupujący pokrywasz koszt odesłania przedmiotu. Pokrywamy koszty tylko i wyłącznie w wyniku odesłania przedmiotu z naszej winy (wada fabryczna itp.)
Przedmioty zakupione na aukcjach nie podlegają zwrotowi. Wszystkie przedmioty wysyłamy w terminie do 10 dni roboczych chyba że w aukcji podany jest inny termin.

Życzymy udanych zakupów.

 Dane firmy: Studio KA
Karolina Agnieszka Odzimkowska

NIP: 9482564785, REGON: 147092821


Strona wygenerowana 2018-05-24 23:54:09, 213