Jesteś tutaj › Profil użytkownika bionex › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2012-04-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Naszym celem jest rozpowszechnienie stosowania Efektywnych Mikroorganizmów? w miejsce preparatów chemicznych w celu otrzymywania zdrowej żywności przy zwiększonej plenności i zdrowotności roślin i zwierząt (również naszych niejadalnych pupilów)

Efektywne Mikroorganizmy? to wyselekcjonowane przez prof. Teruo Higa z Japonii szczepy mikroorganizmów, które występują naturalnie w przyrodzie, ale zastosowane specjalnie w uprawach i hodowli znakomicie podnoszą plenność roślin i zwierząt, zmieniają strukturę gleby, udostępniają roślinom związki pokarmowe, zmniejszają objętość osadów ściekowych, podnoszą odporność roślin i zwierząt ograniczając liczbę upadków i polepszając przyrosty masy przy tej samej dawce paszy.

Efektywne Mikroorganizmy? blokują procesy gnilne, zamieniając je na procesy fermentacyjne, przez co likwidują odory i rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych.

Zastosowanie starannie dobranych i wyselekcjonowanych mikroorganizmów (mikrobiocenoza) dla danego środowiska (biotopu) tworzy optymalny ekosystem do rozwoju uprawianych roślin i hodowanych zwierząt

Produkty EM? nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Produkty EM? otrzymały pierwsze w Polsce Świadectwo kwalifikacji produktu

do stosowania w rolnictwie ekologicznym - Nr NE/1/2004.

Nazwy i znaki towarowe są własnością EM Research Organization (Japonia) i Greenland Technologia EM (Polska).

Szczegółowe zastosowanie poszczególnych preparatów jest umieszczone w treści aukcji, poniżej skrótowe omówienie ich działania:

EM Naturalnie Aktywny? - płynny nawóz organiczny z mikroorganizmami glebowymi - preparat poprawiający żyzność gleby. Zawiera azot w formach organicznych oraz skoncentrowaną dawkę Efektywnych Mikroorganizmów? i Azotobakter.

EM-1 ? Koncentrat Efektywnych Mikroorganizmów? o właściwościach probiotycznych i regeneracyjnych dla gleby, roślin i środowiska. Mikroorganizmy EM-1 powinny być aktywowane przed użyciem z pożywką Melasa.

Melasa - jest gęstym syropem z trzciny cukrowej, który służy do aktywacji mikroorganizmów EM-1. Ma również zastosowanie w kuchni i w kosmetyce. Razem z EM-1 tworzy komplet do samodzielnego namnażania Efektywnych Mikrorganizmów ? dając w efekcie EM Naturalnie Aktywny ?

EM-5 ? - kompozycja fermentowanych z EM? naturalnych składników wzmacniająca rośliny przeciwko chorobom grzybowym i odstraszająca owady.

EM Ogród ? ? preparat przeznaczony do ogrodniczych prac pielęgnacyjnych jak regeneracja gleby, prawidłowy rozwój roślin, profilaktyka chorób i kompostowanie.

EM Probiotyk ? - przeznaczony dla zwierząt. Ma szerokie zastosowanie w żywieniu, pielęgnacji i leczeniu wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych.

EM Bokashi Probiotyk - mieszanka paszowa uzupełniająca, w postaci fermentowanych otrąb pszenych z Efektywnymi Mikroorganizmami?, stosowana w żywieniu zwierząt.

EM-Bio? ? do szamb. Preparat przeznaczony do przekształcania osadów ściekowych i innych odpadów komunalnych w bezpieczny produkt organiczny. Zawiera Efektywne Mikroorganizmy?, bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyzujące, bakterie saprofityczne, drożdże, grzyby i promieniowce.

EM Refresh ? - preparat o właściwościach odświeżających i dezynfekujących do odświeżania i utrzymywania higieny w pomieszczeniach.

EM Bokashi Starter Kompostowy - otręby zbożowe fermentowane z EM? i melasą trzcinową stosowane do użyźniania gleby, przerabiania na wartościowy kompost odpadków organicznych z kuchni, ogrodu itp.

EM Zakiszacz -Koncentrat Efektywnych Mikroorganizmów? przeznaczony do produkcji najwyższej jakości kiszonek i sianokiszonek. EM Zakiszacz wspomaga proces fementacji pasz. Specjalnie dobrane szczepy bakterii szybko obniżają pH, zapobiegają wtórnemu zakiszaniu paszy nie dopuszczając do rozwoju pleśni.

EM Żywe Mydło? oraz mydło z melasą, z bokashi i z glinką ceramiczną tworzą komplet mydeł z dodatkiem Efektywnych Mikroorganizmów? o właściwościach łagodzących i regeneracyjnych, do każdego rodzaju cery. Mydła nie zawierają sztucznych barwników ani dodatków zapachowych i nie wywołują reakcji alergicznych.

R E G U L A M I N Z A K U P Ó W

1. Jeżeli pojawią się między nami różnice zdań czy nieporozumienia, od tego jest mail i telefon, żeby je wyjaśnić.

2. Wszystkie płatności z góry. 

3. Jeżeli masz więcej niż 3 % negatywów - mogę odmówić sprzedaży a Kupujący nie ma prawa wystawić negatywnego lub neutralnego komentarza. 


4. Na przelew czekam 5 dni.

5. Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy. Komentarze to świadectwo dobrego imienia Sprzedającego, dlatego nie zwlekaj z jego wystawieniem. 

6. Nie zarabiam na kosztach przesyłek - opłata pocztowa /kurierska, koszt opakowania - to zwykle wystarcza. Czasami pojawia się dodatkowy koszt transportu do punktu wysyłki. Całkowity koszt przesyłki podaję w informacji o aukcji. Jeśli go nie akceptujesz - nie kupuj.

7. Opóźnienie wysyłki może się zdarzyć z różnych nierzewidzianych powodów - jeżeli mogę, to o tym zawiadamiam, jeżeli bym nie mógł z przyczyn ode mnie niezależnych, patrz pkt. 1.

 


Strona wygenerowana 2019-01-17 13:15:00, 213