Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-08-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


strona o mnie

telefon

kontakt telefoniczny
tel: 22 789 39 03

internet

e-mail
[email protected]

gadu-gadu
24675073

skype
Skypebio-beauty

godziny pracy

od poniedziałku do piatku
od 10:00 do 18:00

płatności

przelew
wpłata na nasze konto
za pobraniem
płatne gotówką przy odbiorze towaru u kuriera (dla osób z minimum 10 komentarzami pozytywnymi i bez negatywnych)

transport

wysyłka kurierem
Siódemka - współpracujemy tylko z najlepszymi, w każdej chwili masz możliwość sprawdzenia gdzie jest twoja przesyłka

koszty transportu

przedpłata na konto
15 pln
wysyłka za pobraniem
30 pln - dla osób z minimum 10 komentarzami pozytywnymi i bez negatywnych


info

wystawiamy faktury VAT
kwota z aukcji jest ceną brutto
licytując akceptujesz
REGULAMIN
(aby przeczytać kliknij link)

o nas

Bio-Beauty jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków organicznych marek Essential Care, Born to Bio, Eostra i Organic.


Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę posiadają certyfikaty niezależnych organizacji certyfikujących stanowiące niezależną gwarancję, że: zawierają możliwie maksymalną ilość składników pochodzących z upraw organicznych, są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska, produkty ani żaden z ich składników nie są testowane na zwierzętach, są wolne od potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych


100% certyfikowanych surowców analizowanych jest przez toksykologów, ekspertów w dziedzinie naturalnych surowców


100% formuł nie zawiera parabenów, silikonów, eteru, glikoli, barwników, soli, aluminium, olejów mineralnych, chemicznych filtrów słonecznych.


Teoretycznie każdy konsument ma dostęp do składu kosmetykow jakich używa, gdyż prawo nakłada na producentów obowiązek, umieszczania tych informacji na opakowaniu produktu. Jednak w praktyce jest trudne do spełnienia wymienianie tam wszystkich składników.


Bio-Baauty traktuje to zobowiązanie bardzo poważnie. Każdy sprzedawany przez nas kosmetyk organiczny ma certyfikat Soil Association lub Cosmebio Ecocert. Co daje gwarancję że składa się on z produktów naturalnych, które są najlepsze dla skóry i włosów. Składniki które są zawarte w naszych kosmetykach są wybierane spośród najbardziej łagodnych i skutecznych.


Około 9000 substancji chemicznych jest regularnie używanych w przemyśle kosmetycznym spośród których część działa szkodliwe dla zdrowia. Oczywiście są one stosowane w na tyle małych ilościach, że kosmetyki je zawierające spełniają wymogi przepisów sanitarnych i są dopuszczone do sprzedaży. Jednak skutki długotrwałego stosowania tych substancji i gromadzenia w organizmie moga byc przyczyna wielu alergii i chorób.


Ostatnio przeprowadzane badania mowia wprost ze nawet niewielkie ilości szkodliwych substancji zawartych w kosmetykach i stosowanych przez wiele lat może być zagrożeniem dla zdrowia. 


regulamin

Sprzedaż na stronach bio_beauty jest realizowana przez firmę:


Yovee, ul.Bema 10, 05-420 Józefów , NIP: 118-006-38-46 - własciciela konta bio_beauty


Na stronach bio_beauty są sprzedawane wyłącznie towary oryginalne. Certyfikowane przez niezależne organizacje certyfikujące.


Formy realizacji zamówień:


>>> za pobraniem


Sklep po otrzymaniu zamówienia, realizuje wysyłkę towaru na wskazany w zamówieniu adres. Należność za zamówiony towar wpłacają Państwo przy odbiorze produktów kurierowi.


W PRZYPADKU TEJ OPCJI KOSZT DOSTARCZENIA PRODUKTÓW TO:


- przesyłka kurierska Siódemka ? 30 pl (dostawa 15 + 15 pln pobranie)


>>> płatność z góry


Zamawiający wpłaca po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia całą kwotę należności za towar na konto podane w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia (wystawiamy na życzenie fakturę pro-forma lub fakturę przelewową jako podstawę wpłaty należności). Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wysyłamy zamówiony towar.


W PRZYPADKU TEJ OPCJI KOSZT DOSTARCZENIA PRODUKTÓW TO :


- przesyłka kurierska Siódemka ? 15 pln .


Przy składaniu zamówienia prosimy o zaznaczenie w formularzu zamówienia z której opcji sprzedaży wysyłkowej życzą sobie Państwo skorzystać.


Prawo zwrotu:


Klient (Konsument w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego) ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni kalendarzowych od momentu otrzymania towaru - zgodnie z art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia, strony zwracają sobie w stanie niezmienionym to, co sobie nawzajem świadczyły. Oznacza to, iż zwracany towar nie może być używany, musi być w pełni kompletny, w oryginalnym nie uszkodzonym opakowaniu .Po ww. terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży wysyłkowej. Ze zwrotem towaru związane są jednak pewne zasady:


- Rozpakowane i/lub używane produkty nie podlegają zwrotowi.


- Jeżeli klient rezygnuje z zakupu: koszt przesyłki pokrywa nabywca. Do przesyłki należy dołączyć kopie dokumentu zakupu (paragon, faktura) oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być przelane pieniądze;


- Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony: Należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar odesłać na adres: Bio-Beauty, ul. Bema 10 , 05-420 Józefów.


- W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy zwrot zapłaty następuje na konto wskazane przez Klienta w ciągu 7 dni od daty dostarczenia dokumentu korygującego do firmy


- Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe wskutek niewłaściwego użytkowania i transportu towaru, wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktu są rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu uszkodzeń sporządzonego z przedstawicielem firmy kurierskiej.


- bio_beauty nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.


Warunkiem koniecznym do zwrotu zapłaconej kwoty za towar jest odesłanie lub przekazanie podpisanej czytelnie kopii dokumentu korygującego do dokumentu zakupu (faktury korygującej VAT lub paragonu korygującego).


Terminy:


Jeżeli zamówiony towar znajduje się w naszym magazynie, to okres realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Bio-Beauty. Jeżeli zamówiony towar będziemy musieli najpierw sprowadzić, wtedy okres realizacji może ulec wydłużeniu max. do 48 godzin o czym poinformuje Państwa nasz handlowiec oddzwaniając pod podany w formularzu telefon lub wysyłając stosowną informację na podany w zamówieniu adres e-mail.


- Dokładamy jednakże wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w ciągu 24 godzin.


Transport:


Transport odbywa się firmą spedycyjną Siódemka lub Pocztą Polską pod wskazany w zamówieniu adres. Od momentu nadania okres dostawy wynosi do 24 godzin.


Wszystkie wysyłane przez nas paczki są profesjonalnie pakowane. Towar jest zabezpieczany, aby nie mógł ulec uszkodzeniom, podczas przewozu. Razem z towarem wysyłamy dokument zakupu. Klient ma możliwość sprawdzenie zawartości przesyłki przy kurierze. Po nadaniu paczki wysyłamy numer listu przewozowego na podany w zamówieniu email.


UWAGA !! Przy odbiorze paczki Klient zobowiązany jest sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, Klient zobowiązany jest w obecności listonosza lub kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Klienta nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione Klient zobowiązany jest w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). Jest to warunek konieczny do złożenia reklamacji.


Zastrzeżenia prawne:


- Nazwy producentów i marki fabryczne, oraz zdjęcia produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.


- Prezentowane na stronie zdjęcia oraz dane udostępniane są w celach marketingowych/informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. bio_beauty może, bez uprzedzenia, dokonać zmian zamieszczonych na stronie informacji. Mimo dołożenia wszelkich starań, ze względu na stale udoskonalanie produktów przez producenta prezentowane na stronie informacje mogą nieznacznie różnić się od sprzedawanych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt ze sprzedawcą. Jednocześnie informujemy, że Klient (Konsument w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego) ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym w ciągu 10 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru;


- bio_beauty zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyn. W takim przypadku Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony.


- Za wszelkie skutki wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z Regulaminem dokonania Zamówienia przez Klienta, błędnych danych wskazanych w formularzu rejestracyjnym, błędnego adresu dostawy, całkowitą odpowiedzialność ponosi Klient.


- Podane ceny transportu i realizacji zamówienia dotyczą wyłącznie terytorium POLSKI, istnieje możliwość wysyłki zagranicznej tylko w przypadku wcześniejszego ustalenia kosztów transportu z obsługą sklepu. W takim jednak przypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu na co nabywca wyraża zgodę.


- Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Cena detaliczna nie obejmuje kosztów przesyłki.


- Materiały (opinie,recenzje,przepisy,itp.) będące zawartością serwisu nie mogą być traktowane jako porady, a jedynie jako opinie, poglądy osób zamieszczających treści w serwisie. Wykorzystanie podanych informacji odbywa się na wyłączną odpowiedzialność stosującego. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe ze stosowania niniejszych przepisów czy recenzji.


Administratorem danych osobowych przekazanych przez Klienta jest Yovee, ul. Bema 10, 05-420 Józefów w.w nie będzie udostępniać pozyskanych w serwisie www.swistak.pl danych żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Podane przez użytkownika dane zostaną wykorzystane w szczególności do realizacji umowy. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. Ust. nr 133 poz. 833). Klienci Serwisu Internetowego firmy Yovee mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.


Zespół Bio-Beauty

 


Strona wygenerowana 2018-05-25 11:47:06, 213