Jesteś tutaj › Profil użytkownika aprego › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-03-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Opis o mnie

 

Zajmujemy się handlem outletową odzieżą renomowanych marek z całego świata. Począwszy od producentów europejskich a skończywszy na amerykańskich. Na naszych aukcjach znajdziecie więc Państwo zarówno odzież luksusową takich projektantów jak między innymi: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Gucci, Lacoste, Polo Ralph Lauren, Dolce&Gabbana, jak również ubrania i dodatki noszone raczej na codzień. Do tej drugiej grupy producentów należą między innymi takie firmy jak: Hilfiger Denim, Armiani Jeans, Timberland . W naszej ofercie pojawiają się również produkty stosunkowo mało znanych w Polsce, aczkolwiek uznanych za granicą firm. Mamy tu na myśli producentów takich jak: Ed Hardy, Juicy Couture, Abercrombie&Fitach, Hollister.

 

Płatność: Na płatności oczekujemy w terminie 10 dni od dokonania zakupu, w przypadkuprzekroczenia tego terminu prosimy o kontakt e-mail. Przy dokonywaniu wpłaty nakonto lub przelewu bankowego prosimy o padanie nazwy użytkownika Allegro oraznr aukcji zakupionego przedmiotu . Na życzenie kupującego wystawiamy faktury VAT. Informacje owystawieniu faktury prosimy przesłać drogą elektroniczna podając nr zakupionegoartykułu jego nazwę i cenę oraz dane niezbędne do wystawienia faktury Formy płatności: - płacę z Allegro - przelew na konto bankowe PKO BP 03 1020 4027 0000 1102 0778 5159

Wysyłka: Ceny wystawionych na aukcjach przedmiotów nie obejmują kosztów ich wysyłki. Koszty wysyłki Każdorazowo jest podany na stronach naszych aukcji . Klient sam wybiera rodzaj przesyłki . Zakupione przez Państwa produkty wysyłane są przez Pocztę Polską w ciągu 3dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie . W przypadku zakupu kilku przedmiotów w tym samym czasie wszystkie zakupione przedmioty będą wysłane w jednej paczce . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy. PRZEDMIOTY ZAKUPIONE W PIĄTEK ,WYSYŁAMY W PONIEDZIAŁEK !

Regulamin zakupów:

1) Przed dokonaniem zakupu prosimy o uważne przeczytanie opisu przedmiotu ponieważzawiera one dokładne informacje o danym produkcie . Pomimo naszych największychstarań zdjęcia nie zawsze mogą oddawać rzeczywistą głębie koloru danegoproduktu.

2) Kupując dany przedmiot klient akceptuje jego aktualnystan fizyczny, uwzględniony w opisie i na zdjęciach

3) Do realizacji zamówienia przystępujemy dopiero po wpłaciepełnej kwoty za przedmiot oraz koszt jego przesyłki po dopełnieniu wszystkich niezbędnychformalności

4) Czas realizacji zlecenia od spełnienia powyższych warunkówjest każdorazowo nie dłuższy niż 5 dni roboczych, w szczególnych przypadkachmoże ulec przedłużeniu po uzgodnieniu z klientem

5) Do każdej transakcji na życzenie klienta wystawiamyfaktury VAT

6) Kwoty podane jako cena przedmiotu aukcji są kwotami brutto

7) Jeżeli po otrzymaniu towaru klient stwierdzi jegoniezgodność z przedmiotem aukcji, powinien niezwłocznie (maksymalnie do 10dni)pisemnie skontaktować się ze Sprzedającym . Każda przyczyna reklamacji jestrozpatrywana indywidualnie .Towary zakupione podczas licytacji nie podlegajązwrotom i reklamacji . Koszty związane z odesłaniem towaru ponosi klient . W przypadku zwrotu towaru wymagane jestpodanie racjonalnej przyczyny zwrotu oraz przesłanie maile skanu dowodu zakupu. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru ze strony jego dostawcy( Poczta Polska ) . Po dokładnym przeanalizowaniu reklamacji dokonamy zwrotupieniędzy za zakupiony Produkt . W ramach zwrotów reklamacyjnych, prosimy niewysyłać przesyłek pobraniowych. Przesyłki pobraniowe nie są przez nasodbierane.

9)Podstawą reklamacji jest paragon który klient otrzymujewraz z zakupionym towarem

10) Przedmioty wystawione na licytacji nie podlegają zwrotom i reklamacji Zastrzegamy sobie mozliwosc odstapienia od umowy sprzedazy (nasze produkty sprzedajemy równiez w sklepie oraz innych portalach, wiec moze dojsc do tego, ze ten sam model/rozmiar sprzeda sie równoczesnie na Allegro i innym miejscu).

Komentarze.

Zgodnie z zasadami panującymi w całym serwisie Allegro, jako pierwszy komentarzwystawia kupujący.

Prawa autorskie.

Oświadczamy, że jesteśmy wyłącznymi właścicielami zdjęć oraz opisów towarówzaprezentowanych na aukcjach. Wykorzystanie ich w jakiejkolwiek formie beznaszej zgody, skutkuje zgłoszeniem sprawy do sądu z powództwa cywilnego.

 


Strona wygenerowana 2018-06-19 01:24:37, 213