Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-03-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAMY NA NASZYCH AUKCJACH !!!

 


 

Łazienka jest miejscem gdzie każdy z Nas spędza dużą ilość czasu. Dlatego komfort i wygoda w tym miejscu ma bardzo duże znaczenie. Firma apm PRODUKT  powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich swoich klientów.

Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo produkty bardzo wielu renomowanych polskich jak i zagranicznych firm. Produkty przez nas oferowane są najwyższej klasy i jakości,  dostosowane do wielu panujących trendów. 

 

 STAWIAMY NA:

 •  Jak najlepszą obsługę i zadowolenie Klienta 
 •  Oryginalność i duży wybór produktów
 •  Atrakcyjne ceny
 •  Szybkość obsługi
 •  Rzetelność i wiarygodność

 

 

apm PRODUKT

Łapczyca 527 a

32-744 Łapczyca

NIP:868-19-22-465

REGON: 122730267

 

tel: 531-708-009

tel: 531-708-081

e-mail: [email protected]

 

pon ? pt: 8:00 ? 22:00

  sb: 9:00 ? 18:00

nd:10:00 ? 14:00

 

NR KONTA:

12 2490 0005 0000 4500 2647 2529

Alior Bank

 

 

  

 

REGULAMIN AUKCJI :

 

 

OFERTA HANDLOWA:
 

 

 •  Wszystkie podane ceny są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich.
 •  Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i posiadają gwarancję producenta.
 •  Dostarczenie towaru następuje na koszt Kupującego za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 •  Oferujemy przedmioty sprawdzone, wysokiej jakości.
 •  Sposób i koszt transportu ustalany jest indywidualnie w zależności od aukcji i gabarytów produktów.
 •  Przedmioty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości np. odcienie kolorów wyświetlane na różnych monitorach.

 

 

 

PŁATNOŚCI :

 

Płatności można dokonać: 

 • Przelewem na konto firmy przed odbiorem zamówionych produktów.
 •  Gotówką u kuriera.

 

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia środków na konto firmy apm PRODUKT.

 

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW:

 

Każdy towar ma określoną dostępność. Informacja odnośnie dostępności danego towaru podana jest na jego indywidualnej stronie. W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia przedłuży się ponad podany na stronie, sprzedający zastrzega sobie prawo uzgodnienia z klientem nowego terminu realizacji, zmiany lub anulowania zamówienia.

ODBIÓR TOWARÓW:

 

Odbierając towar Nabywca zobowiązany jest do sprawdzenia w obecności kuriera czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Towar wysyłany do Państwa jest nowy i fabrycznie zapakowany. W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki należy, spisać protokół szkody będący podstawą do egzekwowania odszkodowania. W innym razie reklamacja nie będzie uwzględniona!!!

Protokół powinien zawierać:

 • datę,
 • godzinę doręczenia
 • opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.

 

 

Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej PROTOKOŁU SZKODY

                                                                                   Należy również powiadomić sprzedającego o zaistniałej sytuacji.

Złożenie podpisu przez odbiorcę na liście przewozowym bez dodatkowych adnotacji np,'odebrano z zastrzeżeniem ilościowym i jakościowym' oznacza potwierdzenie odbioru przesyłki w stanie nienaruszonym bez zastrzeżeń, co powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku, opóźnienia lub uszkodzenia przesyłki, chyba że szkodę stwierdzono protokolarnie przed przyjęciem przesyłki przez Odbiorcę.

 

 

FAKTURY:

 

Każdy zakup potwierdzony jest fakturą VAT.

Dowód zakupu dołączony jest to wysyłki, bądź wysyłany jest pocztą elektroniczną.

 Jeżeli w przeciągu 14 dni nie otrzymają Państwo faktury prosimy przesłać maila wraz z numerem zamówienia na adres: [email protected]

Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).

 

DANE OSOBOWE:

 

Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 - tekst jednolity, z późn. zm.), wszystkie dane osobowe zebrane przez apm Produkt będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom współpracującym z apm Produkt do jakichkolwiek celów, w tym marketingowych.

 

 

ZWROT TOWARÓW

 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000r z poz. zm.), Kupujący ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając pismo o odstąpieniu od umowy. Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania oraz posiadają fabryczne opakowanie oraz posiadają pełną dokumentację i rachunek. Na odstępującym od umowy spoczywa obowiązek dostarczenia towaru wraz kopią odstąpienia od umowy do siedziby sprzedającego w terminie do 14 dni od wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Koszty dostarczenia oraz odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Kupujący. Pieniądze za nieuszkodzony zwrócony towar są zwracane przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe w terminie do 14 dni.

 

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu Allegro.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

 • Masz wątpliwości?
 • Szukasz porady?

 

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Czekamy na kontakt od poniedziałku do piątku (w godzinach od 8:00 do 22:00) oraz w sobotę (od 9:00 do 18:00) i niedzielę (od 10:00 do 14:00) pod numerami : 531-708-009 , 531-708-081 oraz adresem e-mail: [email protected]

 

Zanim wystawią Państwo negatywny komentarz prosimy o kontakt,
uważamy że każde nieporozumienie można wyjaśnić.

 

 

Zapraszamy na nasze aukcje i życzymy udanych zakupów!


Strona wygenerowana 2018-05-21 13:41:00, 213