Jesteś tutaj › Profil użytkownika alwro › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2013-09-25, Logowanie: Ponad pół roku temu)

wiktoria stoklos, tel. 795422792


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   Nasza firma istnieje na rynku prawie 20 lat. Jest to firma  z tradycjami rodzinnymi. Głównym filarem naszej działalności są kątowniki perforowane, sita preforowane a także  na zyczenie klientów produkujemy ekspozytory, od  małych po cięzkie  budowlane. W swoim dorobku mamy współprace  z wieloma  browarami dla  których wykonaliśmy ogródki  piwne. Zajmujemy się również obróbką metali oraz produkcja podzespołów do różnorodnych maszyn przemysłowych. Dzięki bogatemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy Państwu proponować usługi najwyższej jakości, takie jak precyzyjna obróbka skrawaniem w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, spawanie.

    Dzięki naszemu  bogatemu, wieloletniemu doświadczenie w produkcji kontenerów zdobyliśmy zaufanie i nawiązaliśmy długotrwałą współpracę z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi kontrahentami, co sprawia, że jesteśmy liczącą się firma na rynku.
 
    Zaufanie klientów jest dla nas powodem do dumy, a także motywacją do dalszej pracy i udoskonalania oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze świadczenia sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze cele jakościowe realizujemy poprzez nieustanne unowocześnianie parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zlecone nam usługi zostaną wykonane z największą precyzją i starannością.

Strona wygenerowana 2018-06-19 20:01:04, 213