Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-05-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Producent

zajmujemy się produkcją toreb materiałowych i produkcją toreb ekskluzywnych w Polsce. Torby materiałowe wykonujemy z takich materiałów jak: bawełna, juta czy len. Jesteśmy w stanie wykonać około 150 000 sztuk toreb miesięcznie różnego formatu. Torby ekskluzywne produkujemy na życzenie Klienta. Nie mamy ograniczeń co do stworzenia idealnej torby reklamowej.

 

Dystrybutor

od ponad 4 lat firma AllBag zajmuje się dystrybucją toreb papierowych i toreb laminowanych w Polsce i Europie. Dajemy do Państwa dyspozycji gotowe torby papierowe: 
- bez uchwytów - wykonane z papieru gładkiego w kolorze brązowym i białym,
- z uchwytem płaskim - wykonane z papieru gładkiego makulaturowego w kolorze brązowym i białym,
- z uchwytem skręcanym - wykonane z papieru kraft i papieru gładkiego w kolorze brązowym, białym i 8 standardowych kolorach,
- z uchwytem sznurkowym - wykonane z papieru kraft w kolorze brązowym, białym, granatowym, ciemnozielonym i czarnym.

Wszystkie torby papierowe dostępne są na stanie magazynowym w ilości ponad 3 000 000 sztuk.

 

Importer

nasza firma zajmuje się importem toreb materiałowych z krajów azjatyckich. Torby polipropylenowe sprowadzamy od ponad 2 lat z Chin w dwóch rozmiarach: 36x42 cm z krótkim i długim uchwytem oraz 30x15x35 cm z krótkim uchwytem. Na dzień dzisiejszym możemy się poszczycić największym stanem magazynowym tych toreb w Polsce (2 000 000 sztuk) co powoduje, że w ekspresowym terminie jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienia naszych Klientów. Torby bawełniane sprowadzamy natomiast z Indii, gdzie posiadamy swoją własną produkcję opartą na dwóch Indyjskich producentach. Zajmujemy się tym tematem od roku i sukcesywnie zwiększamy nasz stan magazynowy standardowych toreb bawełnianych w rozmiarze 38x42 cm z krótkim i długim uchwytem. Importując te torby osiągnęliśmy zarówno dobrą jakość połączoną z doskonałą ceną co możecie Państwo zobaczyć na naszym sklepie internetowym.

 


Strona wygenerowana 2017-05-01 04:28:56, 213