Jesteś tutaj › Profil użytkownika allagd › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-08-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witam na stronie "o mnie"

Zajmuje się sprzedażą sprzętu AGD a najczęściej lodówek i Chłodziarek. Zawsze dbam żeby klient był zadowolony. Moje towary zawsze są w atrakcyjnych cenach. 

Na moich aukcjach znajdziesz najczęściej używane rzeczy ale używane to nie znaczy że złe. Wiadomo że każda rzecz używana ma jakieś ślady używania do nich zaliczam: jakieś przebarwienia małe pęknięcia, małe ryski itd. ale zawsze staram się wszytko zaznaczyć na aukcji. 

Jest Zaufanym sprzedawcą. Sprzedaje również na allegro nick: allagd

Gwarancja

Udzielam najdłuższej gwarancji rozruchowej na Świstaku aż na dwa miesiące czasu chodzi mi o sprzed AGD sprzedawany na Świstak.pl . Z tego co zauważyłem inni maja na jakiś tydzień albo 2 tygodnie zdąża się ze niektórzy maja na 2 lub 3 dni. Gwarancja rozpoczyna się od zakupu nie od dostarczenia paczki. Informuje o okresie gwarancyjnym wiadomością meilową @. Gwarancja rozruchowa polega na tym ze klient ma dwa miesiące czasu na sprawdzenia przedmiotu czy wszystko działa jeśli okaże się ze coś jest nie tak naprawimy usterkę albo zwrócimy pieniążki.


ZNIŻKA

Jeżeli zakupisz u mnie jedna lodówkę to w przyszłości jeśli będziesz chciał kupić druga dostaniesz zniżkę na 20 zł wcześniej informując mnie o tym. Gdy kupisz obrazu 2 lodówki dostaniesz zniżkę na 30 zł. A gdy kupisz obrazu 3 lodówki dostaniesz 60 zł zniżki. Jeżeli będziesz chciał więcej niż 3 to napisz do mnie zniżka będzie większa.


Strona wygenerowana 2018-04-25 20:35:12, 213