Jesteś tutaj › Profil użytkownika alebre › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-01-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Alebre.pl  to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego. Sklep działa przy hurtowni Heljos w Białej Podlaskie.

 Obecnie "Heljos" dysponuje obiektem o powierzchni 4200 m2, gdzie mieszczą się magazyny, hale ekspozycyjne i biura. Obecnie firma posiada filie w Białej Podlaskiej i Terespolu oraz dysponuje własnymi środkami transportowymi.

Alebre.pl  to sklep internetowy stworzony został z myślą o dotarciu do klientów w całej Polsce. Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych.

Sklep obsługiwany jest przez wyspecjalizowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

W Alebre.pl  znajdą Państwo artykuły i sprzęty do swojego domu. Wśród ogromnej oferty jaką dla Państwa mamy  odnajdą Państwo  produkty gospodarstwa domowego  do kuchni, salonu czy sypialni. Posiadamy w swoim asortymencie  produkty polskich i zagranicznych producentów z różnych przedziałów cenowych: BergHoff, KingHoff, Ćmielów, Chodzież, Pasabahce, Curver, Plast Team, Fiskars, Gipfel, Domotti, Greno. Zelmer, Tefal i wiele innych.


Strona wygenerowana 2018-05-21 15:18:06, 213