Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Regulamin

W trosce o bezpieczeństwo zawieranych transakcji oraz uniknięcie nieporozumień prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem i przestrzeganie go.

 

Regulamin aukcji

 

Kupując na naszych aukcjach zgadzasz się na warunki zawarte w regulaminie:


 

Warunki zakupu : Oferty osób z dużą ilością negatywów mogą zostać usunięte.

 

Cena zakupu przedmiotu na aukcji oraz podana cena przesyłki są cenami brutto.

Bardzo prosimy o rozważne i przemyślane zakupy

 

Płatności

 Wszystkie ceny na naszych aukcjach są cenami brutto.

Numer konta, na który można wpłacać pieniądze za zakupione towary. 

53 1050 1461 1000 0090 7744 3951

Prosimy pamiętać o wpisaniu w tytule przelewu swojego Nicka Allegro oraz nr aukcji.

W przeciwnym razie nie będziemy w stanie zidentyfikować wpłaty.


 

 

Akceptujemy wpłaty na konto lub wysyłamy za pobraniem (tylko dla osób z pełną aktywacją konta Allegro, posiadającymi min dziesięć pozytywnych komentarzy, oraz bez negatywnych komentarzy za nieodebraną przesyłkę pobraniową),

 

W przypadku wpłaty na konto na wpłatę czekamy 7 dni, po 4 dniach wysyłamy maila przypominającego o zawarciu danej transakcji i uregulowaniu zaległych płatności. Jeśli po 7 dniach od zakończenia aukcji nie otrzymamy wpłaty występujemy o zwrot prowizji do Allegro i wystawiamy adekwatny do danej sytuacji komentarz.

Wysyłka przedmiotu


 

Wszystkie dane, niezbędne do przelewu, otrzymują Państwo w mailu wysyłanym natychmiast po zakończeniu wygranej aukcji, prosimy go nie kasować. Jeżeli towar ma zostać wysłany na inny adres niż podany, po zakończeniu aukcji oczekujemy na maila od Państwa informującego o zmianie adresu wysyłki.

 

 

 

 

 

Towar wysyłamy zawsze priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem, zazwyczaj w 24 h od wpłynięcia pieniędzy na konto bankowe, nawet w przypadku płatności przez system 'PayU 'czekamy na pojawienie się pieniędzy na koncie, dotyczy dni roboczych.

Zastrzegamy sobie prawo w sytuacjach wyjątkowych  do wysyłki po 2-3 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na konto.

 

 

 

Dokładny koszt, oraz sposób wysyłki jest indywidualnie podawany na każdej stronie aukcji. Bez względu na ilość zakupionych przedmiotów, za wysyłkę płacisz raz (nie dotyczy wysyłki listem poleconym priorytetowym). 

 
 

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie przesyłki przez Pocztę Polską, dlatego w przypadku przesyłek o wartości przekraczającej 60 zł zalecamy ubezpieczenie przesyłki przez kupującego. Dodatkowa opłata za ubezpieczenie wynosi 1,22 zł z VAT za każde 50 zł wartości. W przypadku zaginięcia paczki nieubezpieczonej zwracamy tylko odszkodowanie pocztowe. W przypadku, gdy kupujący nie odbierze awizowanej przesyłki i zostanie ona zwrócona do nas jako nadawcy, koszty ponownej wysyłki oraz  koszty poniesione przez  nas  z  tytułu zwrotu  ponosi kupujący.
 

Ewentualne reklamacje spowodowane zaginięciem paczki składamy 14 dni po nadaniu przesyłki. Czas rozpatrzenia reklamacji przez przewoźnika wynosi 30 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji zwracamy kupującemu tylko kwotę otrzymaną od przewoźnika (dotyczy przesyłki nieubezpieczonej) - nie zwracamy pieniędzy przed rozpatrzeniem reklamacji.


 

 

 

Komentarze

Jako Sprzedający zawsze wystawiamy komentarz jako drudzy, natomiast jako Kupujący pierwsi.

Zanim wystawisz pochopny negatyw prosimy o kontakt - nie ma sytuacji bez wyjścia i chętnie pomożemy szybko rozwiązać problem


 

 

 Reklamacje

Reklamacje przyjmujemy zawsze w uzasadnionych przypadkach: wady ukryte towaru. Wadę taka należy zgłosić niezwłocznie po otrzymaniu towaru. 

 

 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ustawowym terminie 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki.

Po uwzględnieniu reklamacji proponujemy naprawę, zamianę towaru lub zwrot pieniędzy, w przypadku stwierdzenia wady ukrytej towaru zwracamy również koszty przesyłek.

Zły dobór rozmiaru nie jest podstawą do reklamacji, wymiary są zawsze dokładnie podane. 

Roszczenia dotyczące koloru nie są podstawą do reklamacji, zdjęcia robimy w świetle studyjnym chłodnym lub plenerowym ,może ono różnić się od dziennego lub pokojowego.

Przesyłkę zwrotną należy odesłać do nas tylko i wyłącznie priorytetowym listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Przedmioty zakupione w opcji 'Kup Teraz' można zwrócić lub wymienić w stanie nienaruszonym w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. W przypadku zwrotu lub wymiany wszystkie koszty przesyłki pokrywa Kupujący

 


Strona wygenerowana 2018-06-21 18:18:37, 213