Jesteś tutaj › Profil użytkownika _a_d_ › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-10-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Dziękujemy za zainteresowanie naszymi  produktami. Cieszymy się, że i Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych Klientów. Prosimy o zapoznanie się z nami i zapraszamy do kontaktu i zakupów.


 

 W kontaktach z nami zawsze używaj swojego nicka.


Nie odwołujemy ofert ? prosimy o przemyślane licytacje.


Prosimy o wpłatę na konto w ciągu 10 dni od zakupu. Po przekroczeniu tego terminu i braku kontaktu z Państwa strony wystawiamy negatyw.


Komentarz zawsze wystawiamy po otrzymaniu go od Państwa.

 
Licytując na naszych aukcjach akceptują Państwo zasady zawarte stronie "O mnie".

 

Ceny podane na aukcjach są cenami obowiązującymi  TYLKO na Świstak.pl !!!

 

 

Wysyłka:

Wysyłki dokonywane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem   według obowiązującego cennika. Na każdej aukcji podany jest koszt przesyłki. Przesyłki pobraniowe tylko w przypadku użytkowników z minimum 10 pozytywnymi komentarzami z zakupów. Na terenie Krakowa możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Odbiór osobisty w Kielcach możliwy jest TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU (przed licytacją). W momencie nadania przesyłki na poczcie przestajemy ponosić za nią odpowiedzialność. Po wysyłce w Państwa gestii jest monitowanie co się dzieje z przesyłką. Jeżeli przesyłka nie dojdzie w ciągu 5 dni roboczych prosimy o kontakt. Nie bierzemy odpowiedzialności za listonoszy, którzy nie zostawiają awiza, a potem wszystko wraca z powodu nieodebrania w terminie. Jeżeli nie skontaktujesz się po 5 dniach, a przesyłka wróci pomimo braku awiza ponosisz koszty ponownej wysyłki.Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa, zawsze dysponujemy dowodem nadania. Po 14 dniach roboczych składamy reklamację na poczcie. Po jej rozstrzygnięciu zwracamy Państwu pieniądze, o ile dopełnią Państwo formalności dotyczących reklamacji (oznacza to, że trzeba podpisać się na druku reklamacyjnym w miejscu, które oznacza, że nie odebrali Państwo paczki).

 

Płatności:

Preferowaną formą płatności jest przelew bankowy na rachunek podany w aukcji. Do kwoty wylicytowanego przedmiotu  prosimy o doliczenie kosztów wysyłki - podane na każdej aukcji

 

Przebieg transakcji:

1. Po wybraniu opcji "Kup teraz" prosimy o NIE przesłanie maila z informacją o wybranym modelu zaproszenia, kolorze i rodzaju papieru,kolorze dodatków.

2. W mailu zwrotnym otrzymują Państwo formularz zamówienia - wysyłany w ciągu 1 dnia roboczego, propozycje tekstów głównych,cytatów i wierszyków do nadrukowania na zaproszeniach. Mogą Państwo również zaproponować własny tekst. Jesli ma byc personalizacja prosimy także o przesłanie listy imion i nazwisk gości w takiej formie w jakiej mają być umieszczone na zaproszeniach, np. ?Jana Kowalskiego?. Lista ta nie powinna być ponumerowana lub wypunktowana. W takiej formie w jakiej nazwiska będą przesłane w takiej będą wstawione do zaproszeń. Prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności imion i nazwisk.

3. Po otrzymaniu formularza zwrotnego z niezbędnymi danymi wykonujemy projekt nadruku i odsyłamy Państwu do akceptacji (dotyczy tylko ZAPROSZEŃ)

4. Po zatwierdzeniu przez Państwa projektu (prosimy o przesłanie maila o treści: ?Akceptuje projekt?) oraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie przystępujemy do wykonania zaproszeń. 

UWAGA: Po zaakceptowaniu projektu nie przyjmujemy żadnych zmian. Prosimy więc dokładnie czytać nadsyłane projekty.

5. Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 15 dni roboczych  dla zaproszeń na ślub, zawieszek i wizytówek i od 2 do 5 dni roboczych dla zaproszeń na chrzest, roczek i komunie. (Dni robocze to dni od pon do pt bez sobót i niedziel i wszelkich świąt). Czas liczony jest od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub potwierdzenie projektu (decyduje późniejsza data)  
Zawsze wcześniej warto zapytać o rzeczywisty czas realizacji zamówienia.


UWAGA: Zakup do 5 sztuk zaproszeń to zakup PRÓBEK - nie wysyłamy formularza zamówienia istnieje jedynie możliwość wyboru wzorów.

 

Zamówienia ekspresowe:

Istnieje możliwość dokupienia ekspresowego wykonania zaproszeń.

W przypadku zaproszeń ślubnych, wizytówek i zawieszek czas realizacji wynosi do 5 dni roboczych - płatność 30% wartości złożonego zamówienia

W przypadku zaproszeń na Chrzest i Roczek oraz Komunie czas realizacji wynosi do 2 dni roboczych - płatność 30% wartości złożonego zamówienia


Zwroty:

Zgodnie z Ustawa z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, mogą Państwo zrezygnować zakupu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz posiadać niezniszczone opakowanie. Zwroty należy wysyłać paczką pocztową (priorytet) na adres, który zostanie podany w mailu po zgłoszeniu zwrotu. Nie odbieramy przesyłek wysłanych w inny sposób (np.kurierem na koszt odbiorcy, za pobraniem). Zwrot zapłaconej kwoty będzie niezwłocznie po otrzymaniu towaru.

UWAGA: Zwrot nie dotyczy towarów personalizowanych tzn. gdy zwróconego towaru nie da się ponownie sprzedać.

 

Reklamacje:

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt na nasz adres mailowy w celu uzgodnienia szczegółów. Reklamowany towar nie może nosić znamion użytkowania oraz posiadać niezniszczone opakowanie. Należy go wysyłać paczką pocztową (priorytet) na adres, który zostanie podany w mailu po zgłoszeniu. Nie odbieramy przesyłek wysłanych w inny sposób (np. kurierem na koszt odbiorcy, za pobraniem). W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji towar zostanie wymieniony na wolny od wad, a koszty wysyłki towaru do reklamacji zwrócone na podany przez Państwa numer konta bankowego. Jeżeli wymiana towaru nie będzie możliwa (na przykład z powodu wyczerpania towaru) zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszej ofercie produkty lub zwrócimy pieniądze.


Strona wygenerowana 2018-05-23 00:18:27, 213