Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-12-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 O FIRMIE

O nas

WorldWide Design to miejsce dla indywidualistów, stylistów oraz miłośników mody, to nietuzinkowy buduar i alternatywna szafa dla nonkonformistów!

Nasz second hand serwuje rozwiązania pozwalające na swobodne przeplatanie się ponadczasowości z nowoczesnością.  Można w nim znaleźć zarówno ubrania znanych marek jak i te niszowe, będące przedmiotem eksperymentów początkujących projektantów. Mianownikiem, który je łączy, jest doskonała jakość oraz niezmiennie dobra cena. To właśnie znak rozpoznawczy naszego butiku.

Nie jest to pierwszy lepszy lumpex online, ubrania tu są wysokiej jakości, czyste i gotowe do noszenia. Nasza szeroka gama odzieży pozwoli każdemu wyglądać modnie i dodatkowo niepowtarzalnie.

 

Wyróżnij się tłumie! Dobierz ubranie używane na swoją własną miarę!

 

Dekalog WorldWide Design

1.  Wszystkie zdjęcia, dane i opisy prezentowane w Sklepie stanowią jego własność w rozumieniu przepisów o własności intelektualnej, nie mogą być kopiowane, używane i rozpowszechniane do celów handlowych czy prezentacji na innych stronach internetowych bez uprzedniej zgody właścicieli Sklepu.

2. Cena produktu jest obowiązująca w chwili składania zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów zarówno znajdujących się w ofercie, jak i wprowadzania nowych towarów, usuwania towarów, wnoszenia zmian do promocji, przeprowadzania i odwoływania promocji.

3. Ceny towarów nie zawierają kosztów przesyłki.

4. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych cech.

5. Sklep dołoży wszelkich starań, aby publikowane w nim dane, opisy i produkty były wolne od błędów. Błędne dane niemające wpływu na wygląd i jakość produktu (oznaczenia producenta, itp.) nie stanowią podstawy do jakichkolwiek roszczeń Klienta.

6. W przypadku niezgodności otrzymanego towaru ze zdjęciem lub opisem Klient jest zobowiązany poinformować o tym obsługę Sklepu w przeciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania towaru.

7. Metoda płatności za zamówienie zostaje wybrana przez klienta w czasie składania Zamówienia.

8. Klient składający Zamówienie wyraża zgodę na wystawienie dowodu zakupu bez podpisu. Dowodem zakupu jest rachunek.

 

9. Warunkiem wydania towaru jest uiszczenie zapłaty za towar i przesyłkę.

 

10. Klient, będący Konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego , ma prawo do odstąpienia od Umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny w terminie 7 dni od dnia otrzymania Towaru. Zwracany przez Klienta Towar musi być jednak nienaruszony, czysty, nieuszkodzony oraz kompletny (wraz z opakowaniem). Do zwracanego towaru należy też dołączyć dowód zakupu (Rachunek). Ponadto, Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszt odesłania Towaru i jego opakowania pokrywa Klient.

 

Poczta Pantoflowa

Pragniemy udoskonalać się dla Was!

 

 

Skorzystaj z poczty pantoflowej - miejsca na wszelkiego rodzaju życzenia odnośnie asortymentu oraz opinie, uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania Sklepu Internetowego - napisz do nas [email protected]

 

Kontakt

Agnieszka: + 48 781 13 15 15

Justyna: + 48 793 92 32 32

W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Twojej dyspozycji :)

 

ZAKUPY

Dokonywanie zakupów

Zamówienia przyjmowane są poprzez platformę swistak.pl  24 godz. na dobę, we wszystkie dni tygodnia. Zamówienia telefoniczne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu, oraz jest informowany o postępach w realizacji przesyłki.

W chwili złożenia zamówienia przez klienta cena wybranego przez niego produktu jest wiążąca i nie ulegnie zmianie.

 

Stan produktów

Asortyment Sklepu stanowią starannie wyselekcjonowana odzież używana oraz nowa, które występują w pojedynczych egzemplarzach. Produkty mogą posiadać ślady użytkowania, dlatego każdy wystawiony przedmiot posiada właściwe oznaczenie stanu:

 

?NOWY? ? produkt nowy lub nie noszący śladów użytkowania

 

?BDB?- produkt posiadający minimalne ślady użytkowania

 

? DB ? produkt noszący widoczne ślady użytkowania np.: zmechacenie, brak guzika, małe rozprucie na szwie, zaciągnięcie materiału.

 

Dbając o satysfakcję Kupującego staramy się zarówno dokładnym opisem, jak i prezentowaną fotografią oddać stan faktyczny produktu. Kolory towarów mogą w nieznacznym stopniu odbiegać od faktycznego wyglądu (nasycenie kolorów matrycy monitora), za co Sklep nie ponosi odpowiedzialności.

Dostępność produktów

Z racji istoty Sklepu typu second hand, oczywiste jest, że rzeczy dostępne są w pojedynczych lub niewielkich ilościach sztuk, a co się z tym wiąże- nasi Klienci mogą być pewni, że dokonując zakupów na naszej stronie internetowej, z pewnością są absolutnymi zdobywcami perełek.

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że produkty widniejące w Sklepie są starannie dobierane pod względem jakości. Zależy Nam w szczególności na rzetelności i satysfakcji naszych Klientów, zatem wszelkie niedociągnięcia lub ważne kwestie dotyczące produktów, są określane w szczegółowych opisach poszczególnych rzeczy.

 

Ponadto, wszystkie oferowane ubrania są uprzednio uprane oraz wyprasowane, a ich fotografie i opisy mają w zamierzeniu oddać jak najbardziej rzeczywisty stan faktyczny, ułatwiając Państwu decyzję o ewentualnym zakupie.

 

Wymiary

Opisy produktów zawierają również dodatkowe wymiary ( tj. długość, szerokość), które przytoczone są na podstawie dokonania pomiarów na rzeczach pozostających położonych na płaskiej powierzchni i uwzględniają jedną stronę (na ogół przód) towaru. Oznacza to, że szacując faktyczną wielkość ubrania należy podany wymiar podwoić.

Ponadto, wymiary uwzględnione są w przybliżeniu, zatem dopuszczają pewien margines błędu.

 

DOSTAWA

Koszty wysyłki

Łączny koszt pakowania i wysyłki przedmiotu podany jest zawsze na stronie aukcji.

Ponadto przy zakupach 200zł oferujemy darmowy koszt dostawy.

W przypadku niestandardowej wysyłki prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów: [email protected].

Warunki płatności

W naszym sklepie umożliwiamy płatności za zakupione towary poprzez:

 

- Przelew bankowy - czas realizacji zamówienia uzależniony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W zależności od banku standardowo może to potrwać do ok. dwóch dni roboczych.

 

 

Akceptacja warunków zakupu jest jednoznaczna z udzieleniem przez kupującego pełnomocnictwa do zawarcia w jego imieniu i na jego rzecz umowy z przewoźnikiem dotyczącą wysyłki towaru.

 

Niezbędne dane do jego realizacji:

WorldWide Design s.c.

ul. Pogodna 3

72-344 Trzęsacz

Bank Pekao

Nr konta 28 1240 1750 1111 0010 6075 1659

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia (nick ? nr aukcji).

 

Zamówione przez Ciebie produkty będą czekały na wpłatę 3 dni robocze, po czym zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Jeśli czas realizacji Twojego przelewu może się przedłużyć ? poinformuj nas o tym. Dopilnujemy, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane pomyślnie.

Czas dostawy

Sklep Worldwide Design realizuje wysyłki w ciągu 48 godz. od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie od poniedziałku do soboty.

Czas dostawy przesyłek deklarowany przez Pocztę Polską zazwyczaj kształtuje się w wymiarze 2 dni roboczych przesyłką priorytetową i 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

 

Kurier zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych.

W przypadku odbioru osobistego, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, bądź mailowy ? w celu uzgodnienia terminu odbioru zamówienia.

Reklamacje i zwroty

Gwarantujemy prawo zwrotu zamówionego,  nieużywanego towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar nie spełniający Państwa oczekiwań należy przesłać do Sklepu na własny koszt wraz z otrzymanym uprzednio rachunkiem. Towar sprzedany jako komplet należy odesłać w całości.

Prosimy o dotrzymanie określonego terminu zwrotu. Równowartość zwróconego towaru zostanie przesłana Państwu przekazem pocztowym, przelewem bankowym na wskazane konto, lub na konto do którego wydana jest karta kredytowa z której nastąpiła płatność.

 

 

Życzymy udanych perełek i guziczków,

Zespół WorldWide Design!

 


Strona wygenerowana 2018-05-24 00:51:58, 213