Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-09-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Witam na moich aukcjach.

Będę wystawiać nową odzież damską, obecnie w większości przeznaczoną dla młodych odbiorczyń, ale nie tylko :).

Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany towar. Cena jest ceną brutto, do której proszę doliczyć koszt przesyłki. W przypadku zakupu kilku towarów zostaną one wysłane w jednej przesyłce, obowiązuje wówczas jedna opłata zależna od wagi i wielkości przesyłki.

Dane do przelewu: PPHU Wioletta Dalecka-Boińska nr konta mBank 76 1140 2004 0000 3502 7510 9568

W tytule przelewu proszę podać swój login na Świstaku oraz numery wygranych aukcji.

Gdyby adres do wysyłki miał być inny, proszę o maila za pośrednictwem Świstaka.

Towar wysyłam w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wplaty na koncie maksymalnie do 7 dni roboczych. Na przelew oczekuję 2 dni robocze chyba, że z Kupującym uzgodnimy pocztą elektroniczną termin dłuższy.

Do każdego zakupu dołączam paragon fiskalny lub na życzenie Kupującego fakturę VAT.

Bardzo proszę o przemyślane zakupy i kontakt ze mną w celu doprecyzowania wszelkich wątpliwości e-mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 728 276 160 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 17.00, aby uniknąć reklamacji i zwrotu towaru do czego oczywiście macie Państwo prawo. Towar nie może nosić śladów użytkowania, mieć niemiłego zapachu, posiadać oryginalne metki. Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań przed zakupem.

Dziękuję,  życzę przyjemnych i udanych zakupów :)

REGULAMIN SPRZEDAWCY W SERWISIE INTERNETOWYM ŚWISTAK.PL od 25.12.2014 r.

Wioletta Dalecka-Boińska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Wioletta Dalecka-Boińska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej (www.firma.gov.pl). Adres prowadzenia działalności gospodarczej oraz do korespondencji: 81-166 Gdynia, ul. Podgórska 10 B/7, NIP 9580168010, Regon 222064666, adres e-mail: [email protected] tel. 728 276 160 prowadzi sprzedaż towarów i usług w serwisie internetowym  świstak.pl (zwaną dalej Sprzedawcą w serwisie internetowym świstak.pl lub Sprzedawcą).

1. Sprzedawca w serwisie świstak.pl prowadzi internetową sprzedaż odzieży na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Prawa autorskie serwisu internetowego świstak.pl oraz zawartych w nim treści należą do firmy Swistak.pl Sp. z o.o.zarejestr. w Sądzie Rejonowym, XIII Wydział Gospodarczy, NIP 113-256-73-65, KRS 0000239865.

3. DEFINICJE:

a. ŚWISTAK - serwis internetowy umożliwiający prowadzenie aukcji w trybie on-line, którego właścicielem jest firma Swistak.pl Sp. z o.o. zarejestr. w Sądzie Rejonowym, XIII Wydział Gospodarczy, NIP 113-256-73-65, KRS 0000239865,REGON 140220084, kapitał zakładowy 100 000 zł, z siedzibą w warszawie przy ul. Inżynierskiej 8, Tel. kontaktowy: +48 22 112 08 35, adres e-mail: [email protected].

b. AUKCJA - proces polegający na wystawieniu towaru na sprzedaż. Zwycięzcą aukcji jest osoba, która zaproponowała cenę, którą Sprzedawca zaakceptuje. W przypadku aukcji 'Kup teraz', Aukcja kończy się, gdy Kupujący potwierdzi chęć zakupu określonej ilości Towaru po zaproponowanej przez Sprzedawcę cenie.

c. SPRZEDAWCA W SERWISIE INTERNETOWYM ŚWISTAK.PL - Wioletta Dalecka-Boińska  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe z siedzibą w Gdyni (81-166) przy ul. Podgórskiej 10 B/7. posiadająca NIP 9580168010, Regon 222064666.

d. KLIENT (NABYWCA) - osoba kupująca towar lub usługę od Sprzedawcy w serwisie  internetowym świstak.pl na podstawie umowy sprzedaży (może być również Konsumentem).

e. KONSUMENT (Finalny odbiorca) - osoba, która z produktu lub usługi korzysta.

f. TOWARY (Produkty) - przedmioty fabrycznie nowe, wystawione do sprzedaży w serwisie internetowym świstak.pl.

g. CENA - podana przy aukcjach Sprzedawcy w serwisie internetowym świstak.pl przy danym towarze cena w złotówkach zawierająca podatek VAT . Cena nie zawiera kosztu pakowania i przesyłki , który podany jest oddzielnie również w cenie brutto (wraz z podatkiem VAT) i należy o niego powiększyć koszt dostawy.

h. USŁUGA PAKOWANIA I PRZESYŁKI - ponoszony przez Klienta koszt dostarczenia towarów, zamówionych na aukcjach Sprzedającego w serwisie świstak.pl , pod podany przez Klienta adres dostawy podany w cenie brutto (z VAT).

4. Składanie zamówienia (wygranie aukcji) i zawieranie umowy sprzedaży.

a. złożenie zamówienia przez Klienta nie oznacza jeszcze zawarcia umowy sprzedaży, produkty prezentowane na aukcjach nie stanowią ofert w rozumieniu ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny (art.66 par.1).

b. proce realizacji zakupu u Sprzedawcy w serwisie internetowym świstak.pl: 1. Wybranie towaru na aukcjach Sprzedawcy, wybranie opcji kup teraz lub zaproponowanie ceny w zależności od rodzaju aukcji wystawionej przez Sprzedającego 2. Podanie ilości sztuk zamawianego towaru 3. Danych kontaktowych - e-mail, telefon 4. Adresu na jaki ma być dostarczony towar 5. Danych firmy, jeżeli Klient życzy sobie faktury na firmę 6. Adresu na jaki ma być wysłany towar z paragonem lub fakturą, jeżeli towar wysyłany jest osobie trzeciej 7.Sposobu dostawy 8. Sposobu płatności 9. Złożenie zamówienia z potwierdzeniem obowiązku zapłaty 10. Informacja o przyjęciu zamówienia 11. Realizacja zamówienia

c. umowa sprzedaży zostaje zawarta po potwierdzeniu przez Sprzedającego e-mailem na podany przez Klienta adres przyjęcia zamówienia.

d. z każdym towarem Sprzedawca w serwisie internetowym świstak.pl dostarcza paragon fiskalny lub fakturę VAT na wyraźnie życzenie klienta,

e. Sprzedawca  ma obowiązek dostarczania towaru bez wad.

f. Sprzedawca po zakończeniu aukcji czeka 7 dni na nawiązanie kontaktu przez Kupującego, po upływie tego terminu i problemów z nawiązaniem kontaktu Sprzedawca może odstąpić od zawarcia umowy. Sprzedawca dba o jak najszybszą realizację zamówienia, przeciętnie w czasie 2 dni roboczych, jednak rezerwuje sobie czas do 7 dni roboczych na dostawę w przypadku wystąpienia obiektywnych trudności o czym Klient zostanie e-mailowo poinformowany,

g. kontakt ze Sprzedawcą możliwy jest pocztą elektroniczną: [email protected] lub telefonicznie w dni robocze w godzinach od 10 do 17 pod nr tel. 728 276 160 (połączenie wiąże się dla Klienta z kosztem określonym wg stawki danego operatora telefonii),

h. Ceny przedstawiane przy aukcjach są cenami brutto (z VAT). Całkowity koszt zamówienia przedstawiany jest Klientowi na stronie serwisu internetowego świstak.pl w trakcie składania zamówienia Sprzedawcy, składa się on z ceny brutto towaru plus ceny brutto pakowania i przesyłki.

i. Klient ma obowiązek zapoznania się i zaakceptowania niniejszego Regulaminu Sprzedawcy i Regulaminu Serwisu internetowego świstak.pl dostępnego pod adresem http://www.swistak.pl/info/regulamin.

5. Sprzedawca  w serwisie internetowym świstak.pl dostarcza przesyłki tylko na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera DPD. Szczegółowe zasady dostaw za pośrednictwem Dostawcy określa  Regulamin usług Dostawcy. Na prośbę Kupującego Sprzedawca może zmienić sposób dostawy na inny po uprzednim uzgodnieniu pocztą elektroniczną, przed ostatecznym opłaceniem aukcji przez Kupującego.

6. Koszty usługi pakowania i przesyłki podane w cenach brutto:

Poczta Polska przesyłka ekonomiczna

Przesyłka o wadze od 0,000 kg do 0,500 kg (1-4 szt)       10,00 zł brutto

Przesyłka o wadze od 0,501 kg do 2,000 kg (1-4 szt)       12,00 zł brutto

Poczta Polska przesyłka priorytetowa

Przesyłka o wadze od 0,000 kg do 2,000 kg (1-4 szt)       12,00 zł brutto

Kurier DPD

Przesyłka o wadze od 0,000kg do 10 kg (1-4szt)                 15,00 zł brutto

Koszty pakowania i przesyłki uzależnione są od ilości, wielkości i wagi zamówionego towaru, w przypadku zamówienia dużej ilości towaru można łączyć przesyłki i wtedy ostateczny koszt dostawy Sprzedawca i Klient ustalają e-mailowo.

7. Formy płatności i rozpoczęcia realizacji zamówienia.

a. zapłata za zamówiony towar powinna być dokonana przelewem przed dostawą towaru w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia przez Sprzedawcę w serwisie internetowym świstak.pl.

b. towar Sprzedawca wysyła dopiero po jego opłaceniu przelewem na konto bankowe Sprzedawcy i zaksięgowaniu wpłaty.

Dane konta bankowego Sprzedawcy w serwisie internetowym świstak.pl:

PPHU Wioletta Dalecka-Boińska 76 1140 2004 0000 3502 7510 9568 mBank

c. standardowy czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze, maksymalny czas realizacji do 7 dni roboczych , o realizacji zamówienia Klient będzie informowany e-mailowo na bieżąco z podaniem numeru aukcji, której korespondencja dotyczy.

d. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości e-mail na adres e-mail wskazany przez Klienta oraz  usuwanie bądź blokowanie e-maili przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.

8. Reklamacje towaru.

a. reklamacji podlegają wady fabryczne towaru, wybrakowanie towaru, uszkodzenia w trakcie dostawy potwierdzone przez spisanie protokołu z przedstawicielem Dostawcy lub niezgodność towaru z umową.

b. reklamacje należy składać pisemnie z podaniem następujących danych:

- Imię i nazwisko, login (ewentualny), nr aukcji, telefon, dokładny adres, kwota do zwrotu, dane do przelewu bankowego (Imię i nazwisko, nr konta bankowego), opis towaru, data zakupu, data otrzymania przesyłki, przyczyna zwrotu, czytelny podpis Klienta (tylko w przypadku wysyłania reklamacji Pocztą)

reklamowany towar należy przesłać Pocztą Polską, przesyłką ekonomiczną z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą) i ewentualnie z protokółem szkody sporządzonym przy odbiorze towaru (uszkodzenia mechaniczne w transporcie) na adres Sprzedawcy: PPHU Wioletta Dalecka-Boińska, ul. Podgórska 10B/7, 81-166 Gdynia, co jest warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji oraz zgłosić reklamację e-mailowo na adres: [email protected]

 c. Klient przed odebraniem przesyłki pocztowej lub kurierskiej powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Jeśli opakowanie jest uszkodzone, należy w obecności pracownika dostawcy sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru. Przyjęcie towaru przez Klienta oznacza brak zastrzeżeń co do transportu.

d. Klient może złożyć Sprzedawcy żądanie wynikające z rękojmi w ciągu roku od dnia zauważenia wady,

e. różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (np. kolor, proporcje) nie mogą być podstawą reklamacji towaru u Sprzedawcy.

f. reklamacje są rozpatrywanie do 14 dni od dnia ich wpłynięcia. Po rozpatrzeniu reklamacji Sprzedawca może w porozumieniu z Klientem 1. obniżyć cenę, 2. naprawić reklamowany towar lub o ile to możliwe wymienić na nowy, 3. w przypadku odstąpienia od umowy przez Klienta zwrócić koszty przesyłki oraz całkowitą wartość reklamowanego towaru przelewem na podane konto bankowe lub przekazem pocztowym w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego zwrotu reklamowanego towaru przez Sprzedawcę.

g. w przypadku uznania reklamacji Sprzedawca zwraca koszty odesłania przesyłką zwykłą, ekonomiczną, pocztową reklamowanego towaru,

h. w przypadku nieuzasadnionych reklamacji, towar odsyłany jest do Klienta listem zwykłym lub przesyłką ekonomiczną za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 i. w przypadku zaginięcia przesyłki w transporcie procedura reklamacyjna jest uruchamiana po 14 dniach roboczych od momentu wysłania zamówienia.

9. Wymiana towaru.

a. Sprzedawca dopuszcza wymianę zakupionego towaru na inny model, rozmiar dostępny u Sprzedawcy. Kupujący ponosi koszt przesłania towaru do wymiany. Warunkiem zwrotu jest, że towar zwracany jest nieużywany, czysty, posiada oryginalnie zamocowane metki.

b. zwrot towaru do wymiany powinien nastąpić niezwłocznie nie później niż do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki razem z oryginalnym dowodem zakupu (paragon faktura) i padaniem na piśmie danych wymienionych w pkt. 9b. i przyczyny zwrotu wraz z propozycją wymiany

c. wymiana jest możliwa pod warunkiem dostępności towaru u Sprzedawcy, wszystkie warunki dotyczące wymiany będą na bieżąco uzgadniane z Klientem e-mailowo.

10. ODSTĄPIENIE OD UMOWY.

a. Klient (Konsument) w przypadku umowy zawieranej na odległość ma prawo zrezygnować lub odstąpić od zawarcia umowy, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni, z zastrzeżeniem pkt. ł.

b. termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient (lub wskazana przez Klienta osoba trzecia inna niż przewoźnik) objął rzeczy w posiadanie,

c. aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Klient musi poinformować Sprzedawcę: PPHU Wioletta Dalecka-Boińska, ul. Podgórska 10B/7, 81-166 Gdynia, e-mail [email protected], tel. 728 276 160, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą  lub pocztą elektroniczną).

d. Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy stanowiący załącznik do niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to konieczne. Sprzedawca prześle Klientowi niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (np. pocztą elektroniczną),

 e. aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, by Klient wysłał informację dotyczącą wykonania  przysługującego Klientowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem tego terminu podanego w pkt. a

 f. skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie płatności,  w tym w tym koszty dostarczenia towarów ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia towarów innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona takim samym sposobem płatności, jaki został użyty przez  Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyrazi na zmianę wyraźną zgodę e-mailowo.

g. Sprzedawca w serwisie internetowym świstak.pl może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu towaru lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

h. Klient zobowiązany jest odesłać towar Sprzedawcy na adres: PPHU Wioletta Dalecka-Boińska, ul. Podgórska 10B/7, 81-166 Gdynia wraz z oryginalnym dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), niezwłocznie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle towar przed upływem 14 dni.

i. Klient będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania),

j. Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w inny sposób niż było to konieczne  do stwierdzenia charakteru, cech (mierzenia)  rzeczy

k. w sytuacji zwrotu towaru w terminie określonym w pkt. h. pkt.12 Sprzedawca :

I. przyjmie zwrot towaru odesłanego przez Klienta, o ile przesyłka taka nie będzie przesyłką pobraniową,

II. nie przyjmie paczek wysłanych za pobraniem

l. jeśli Klient zwraca tylko część zakupionego towaru, zwraca również oryginał dokumentu zakupu, po zaksięgowaniu zwrotu, Klientowi wysyłany jest paragon lub faktura za pozostałe towary, których Klient nie zwraca.

ł. odstąpienie od umowy nie dotyczy przypadków wskazanych w art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta.

11. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

a. Klient korzystając z serwisu internetowego i składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia przez Administratora Danych Osobowych, którą jest firma Swistak.pl Sp. z o.o.  zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, NIP: 113-256-73-65, KRS 0000239865, REGON 140220084, tel. +48 22 112 08 35, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie szczegółowe dane dotyczące zakresu przetwarzania, udostępniania danych oraz polityka bezpieczeństwa danych w serwisie internetowym świstak.pl dostępna jest w Regulaminie świstak.pl pod linkiem http://www.swistak.pl/info/regulamin (w załączniku Polityka Prywatności)

b. Klienta ma dostęp do swoich danych osobowych, do ich korekty, ma prawo żądania  zaprzestania ich wykorzystywania.

c. Podanie danych osobowych, przez Klienta jest dobrowolne, jednak ze względu na specyfikę pracy serwisu świstak.pl, brak tej zgody uniemożliwia realizację zamówienia.

d. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych , w sposób uniemożliwiający do nich dostęp osób trzecich.

12. POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

a. opisy towarów znajdujące się przy aukcjach Sprzedawcy służą wyłącznie celom informacyjnym oraz identyfikacji towarów. Zdjęcia towarów mają charakter orientacyjny, towary mogą się nieznacznie różnić się od zdjęcia w sytuacjach niezależnych od Sprzedawcy, np. w przypadku różnic w odczytywaniu kolorów przez sprzęt komputerowy, chociaż Sprzedawca dokłada wszelkich starań aby opisy i zdjęcia jak najlepiej przedstawiały oferowany towar.

b. umieszczenie informacji na temat towarów nie stanowi ich reklamy.

c. Sprzedawca w serwisie internetowym świstak.pl tj. PPHU Wioletta Dalecka-Boińska zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

d. zmiany będą miały zastosowanie do transakcji zawartych po opublikowaniu Regulaminu  na stronie 'o mnie' w serwisie świstak.pl.

e. w sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie obowiązują przepisy:

I. Ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks Cywilny

II. Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

III. Ustawy z dnia 30.05.2014 r, o prawach konsumenta

IV. Ustawy z dnia 23.08.2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym

V. Ustawy z dnia 18.07.2002 r o świadczeniu usług drogą elektroniczną

VI. Ustawy z dnia 4.02.1994 r, o prawie autorskim i prawach pokrewnych

f. niniejszy Regulamin nie ma celu naruszenia praw Klienta i żaden z jego zapisów nie może być tak interpretowany, ponieważ w przypadku zaistnienia takiej niezgodności Sprzedawca deklaruje bezwzględne podporządkowanie i stosowanie tego prawa w miejsce poddanego w wątpliwość zapisu niniejszego Regulaminu.

g. spory mogące powstać na tle wykonywania postanowień niniejszego Regulaminu będą rozpatrywane przed właściwym sądem powszechnym.

h. Regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014 r.

Załącznik nr 1

Wioletta Dalecka-Boińska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, ul. Podgórska 10 B/7 82-266 Gdynia NIP 9580168010, Regon 222064666,

tel. 728 276 160 [email protected]  SPRZEDAWCA W SERWISIE INTERNETOWYM ŚWISTAK.PL

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas - firma Wioletta Dalecka-Boińska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, ul. Podgórska 10B/7 81-166 GDYNIA, tel. 728 276 160, [email protected] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

3. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak to nie jest obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Państwo wysłali informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

4. Skutki odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów  wynikających  z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie (e-mailowo) zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą  Państwo, żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzezcy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

5a.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: Wioletta Dalecka-Boińska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, ul. Podgórska 10 B/7 81-166 Gdynia, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dnia od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

5c.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż to było konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

ZAŁĄCZNIK NR 2

Wioletta Dalecka-Boińska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, ul. Podgórska 10 B/7 81-166 Gdynia, NIP 9590168010, Regon 222064666,

tel. 728 276 160, [email protected] SPRZEDAWCA W SERWISIE INTERNETOWYM ŚWISTAK.PL

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat Wioletta Dalecka-Boińska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, ul. Podgórska 10 B/7 81-166 Gdynia, tel 728 276 160, [email protected]

 

Ja/My* niniejszym informuję/informujemy* o moim/ naszym* odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy* umowy dostawy następujących rzeczy* umowy o dzieło polegających na wykonaniu następujących rzeczy*/ o świadzcenie następującej usługi*

........................................................................................................................................................................................................

........................................................................................................................................................................................................

........................................................................................................................................................................................................

.......................................................................................................................................................................................................

Data zawarcia umowy*/odbioru*.....................................................................................................................................................

Imię i nazwisko Konsumenta (-ów).................................................................................................................................................

........................................................................................................................................................................................................

Podpis Konsumenta (-ów) - tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej

........................................................................................................................................................................................................

Data................................................................................................................................................................................................

 

* niepotrzebne skreślić

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-22 23:58:26, 213