(Rejestracja: 2013-04-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  

 Wszystkie rzeczy sprzedawane przeze mnie są własnością moją lub mojej rodziny. To przedmioty użytku osobistego, czyli kupione w celu zaspokojenia własnych potrzeb i przetrzymywane ponad półtora roku. W związku z powyższym nie stanowią mojego źródła dochodu. Na moich aukcjach znajdziecie Państwo  przede wszystkim "rzeczy używane" rozstaje się z nimi, gdyż są za małe, za duże lub po prostu się znudziły itd...Od czasu do czasu porządkuję szafy, szuflady, kufry, garaż itd.

Wszystkie swoje aukcje traktuję poważnie i tego samego oczekuję od innych Allegrowiczów. Aby uniknąć nieporozumień i rozwiać część wątpliwości chcę podać kilka zasad, którymi będę się kierować na Allegro:

  • Bardzo proszę wziąć pod uwagę, że sprzedawane przeze mnie rzeczy są głównie używane, co oznacza, że oznaki używania są w mniejszym lub większym stopniu widoczne. Zawsze staram się dokładnie i rzetelnie opisać każdą rzecz może się jednak zdarzyć, że czegoś nie zauważę. Zdjęcia zawsze robię osobiście, to tzw."real-photo" i staram się wykonywać je precyzyjnie. Bywa też, że coś, co dla mnie jest oczywiste i nie ujęłam tego w opisie, może nie być oczywistym dla kupującego, dlatego proszę o maile z ewentualnymi pytaniami i wątpliwościami zanim weźmiesz udział w licytacji.
  • O przelew proszę w ciągu maksymalnie 7 dni po zakończeniu aukcji. Przyjmę do wiadomości, jeżeli ktoś będzie potrzebował więcej czasu, lecz musi mnie o tym wcześniej powiadomić.
  • Nie odwołuję złożonych ofert - proszę o rozważną licytację.
  • Komentarz wystawiam pierwsza - jako kupująca, druga - jako sprzedająca.
  • Paczkę wysyłam w miarę możliwości do dwóch dni roboczy po wpłynięciu pieniędzy na moje konto.
  • W aukcjach nie mogą brać udziału osoby z przewagą negatywnych komentarzy, będą usuwane.
  • Koszty przesyłek pokrywa kupujący, opłata ustalona jest w/g cennika poczty polskiej, podając jej koszt zawsze biorę pod uwagę "gabaryty" licytowanego przedmiotu.
  • Towar wysyłam starannie zapakowany, ale nie odpowiadam za wady powstałe nie z mojej winy.
  • Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, nie wystawiaj pochopnie komentarza. Proszę o kontakt na pewno wspólnie rozwiążemy problem pozytywnie dla obu stron.

 

***Jeżeli zainteresowała Cię któraś z moich aukcji oraz zaakceptowałeś powyższe zasady serdecznie zapraszam do licytacji i życzę NAM udanych transakcji.***

UWAGA!

 

 

 

 

Z uwagi na nowe przepisy prawa Unii Europejskiej (01.08.03) o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, iż przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE dodatek ten powinien znajdować się w treści każdej aukcji online, w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązana jest do rocznej gwarancji na sprzedawane towary - nowe jak tez używane!


 

 

W związku ze zmianami ze strony Poczty Polskiej w styczniu 2013 wybierając list polecony (ekonomiczny bądź priorytetowy) jako formę wysyłki, robicie to Państwo na SWOJĄ WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nie odpowiadam za zaginięcie listu, gdyż Poczta nie zwróci na dzień dzisiejszy równowartości zaginionego listu, tłumacząc się faktem, iż listem można wysyłać korespondencję, a nie towary handlowe!!!!


Strona wygenerowana 2018-05-25 11:40:07, 213