Jesteś tutaj › Profil użytkownika Volumina › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-09-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Volumina.pl istnieje na rynku od 1995 roku. Jako firma i bibliofile prywatnie ? pragniemy ocalić od zapomnienia książki piękne, jedyne w swoim rodzaju i cenne ze względu na swoją treść i oprawę. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty reprintów. Naszą przygodę rozpoczeliśmy od godzin spędzonych na wyszukiwaniu tytułów i egzemplarzy, które mogą stać się ozdobą każdej kolekcji książek. Następnie wykonaliśmy reprodukcje i oddaliśmy je w ręce grafika. Oznaczało to kolejne dni spędzone przy niwelowaniu śladów, które na zadrukowanych stronach pozostawił biegnący czas. Dzięki poświęceniu i współpracy naszego zespołu otrzymaliśmy książki takie, jakimi były wydane pierwotnie. To była nasza mała ?podróż w czasie?.

Starannie dobraliśmy cały oferowany wolumen, zadbaliśmy o szczegóły, doskonałą jakość wydruku i piękną oprawę. Pragniemy dostarczyć naszym klientom produkt z najwyższej półki, który powstał w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie na rynku drukarskim i wydawniczym, pasję, z jaką wykonujemy naszą pracę i zamiłowanie do tradycyjnej książki. Uważamy, że nic nie jest w stanie zastąpić tego zapachu, dotyku dładkiego papieru i kunsztownie zdobionej okładki. W dobie komputerów zamierzamy podtrzywywać tradycję wydawania książek pięknych nie tylko ze względu na zawartość merytoryczną, ale także wygląd zewnętrzny. Będziemy wdzięczni za Państwa komentarze, opinie i sugestie. Z pewnością pozwoli nam to na udoskonalenie i rozszerzenie naszej oferty w przyszłości.

 

Z poważaniem-

Daniel Krzanowski

volumina.pl

 

Dokonanie zakupu na naszych aukcjach oznacza akceptację poniższego regulaminu:

Właścicielem konta volumina_pl jest firma volumina.pl Daniel Krzanowski, wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miejskim w Szczecinie prowadzonej przez Prezydenta Miasta Szczecin pod numerem HG/035674/95, NIP:851-102-02-61, REGON: 810805320, z siedzibą w Szczecinie przy ul. Księcia Witolda 7-9.

Zakupy:

W naszej firmie sobą odpowiedzialną za sprzedaż  jest:

Katarzyna Szuba

Email: [email protected]

Tel.:91 812 43 49 wewn. 221

Czynne: pon. ? pt. 8:00 ? 16:00

 

Po wygraniu aukcji otrzymacie Państwo email z danymi potrzebnymi do sfinalizowania transakcji.

Płatności można dokonywać poprzez przelew na nasz rachunek bankowy:

BPH SA 14-1060 0076-0000 3300 0071 0541

Na wpłatę czekamy 5 dni roboczych (w przypadku braku wpłaty i kontaktu z  Kupującym występujemy o zwrot prowizji). W tytule przelewu prosimy o podanie nicka z serwisu.

Książki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy INPOST lub firmy kurierskiej UPS, najpóźniej 5 dni roboczych po zaksięgowaniu należnej kwoty na naszym koncie. Towar można również odebrać osobiście, w siedzibie naszego wydawnictwa (Szczecin, ul. Mieszka I 63/64) po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Przy zakupie kilku przedmiotów i łącznym pakowaniu ? Kupujący ponosi jeden koszt wysyłki. W takim przypadku koszt ustalany jest indywidualnie!!!

W przypadku zamiany adresu wysyłki prosimy o maila lub wypełnienie formularza dostawy.

Każdy zakup potwierdzany jest paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

 

Zwroty i reklamacje:

Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów każdy Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Jednakże zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
W razie stwierdzenia takich śladów ? towar zostanie odesłany Kupującemu na jego koszt.

W przypadku wystąpienia wad ukrytych (brak stron, zagięcia papieru, przetarcia itd.) towar podlega wymianie na nieuszkodzony lub Sprzedający zwraca pieniądze na żądanie Kupującego. Jeśli reklamacja zostanie uznana za bezpodstawną ? towar zostanie odesłany Kupującemu z pisemnym uzasadnieniem odmowy przyjęcia reklamacji.

  

Do zwracanego lub reklamowanego towaru konieczne jest dołączenie otrzymanego paragonu lub faktury VAT!

W każdym przypadku koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Volumina.pl nie będzie odbierać przesyłek pobraniowych zawierających zwracany lub reklamowany towar.

W przypadku uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu konieczne jest spisanie protokołu dostępnego u kuriera lub na poczcie. Jest to konieczne do wszczęcia procedury reklamacyjnej.

W terminie 14 dni, od daty nadania przesyłki, Kupujący ma prawo złożyć firmie volumina.pl reklamację
z tytułu zniszczenia bądź zagubienia przesyłki przez pocztę lub kuriera. Reklamacja taka jest rozpatrywana przez właściwą firmę i z tego tytułu volumina.pl nie ponosi odpowiedzialności.


Strona wygenerowana 2018-05-28 12:39:56, 213