Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-12-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


              Firma Traper rozpoczęła swoją działalność w Dębicy w 1990 r. Początkowo, działalność oparta była na handlu artykułami wędkarskimi oraz akcesoriami myśliwskimi. Już w 1992 roku po uzyskaniu koncesji rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną broni i amunicji myśliwskiej,gazowej,sportowej i palnej. W roku 1996 uruchomiliśmy dział sprzedaży hurtowej akcesoriów dla myśliwych i wędkarzy w oparciu o własny import. W tym samym roku powstał salon myśliwsko-wędkarski, w Tarnowie cieszący się dużym zainteresowaniem myśliwych i wędkarzy.
Wychodząc na przeciw dużemu zapotrzebowaniu, rozpoczęliśmy sprzedaż hurtową słowackiej amunicji myśliwskiej ZVS Holding. W 1998 firma przeniosła się do obecnej siedziby w Tarnowie przy ul. Przemysłowej 27a rezygnując jednocześnie z działalności w Dębicy. W związku ze zmianą przepisów oraz wymianą koncesji w roku 2002 z firmy Traper wyodrębniona została firma Diana zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną broni i amunicji, która w szybkim tempie rozwija swoją działalność.

Rok 2006 stał się przełomem w działalności, gdyż PHU Diana wprowadziła do sprzedaży wysokiej klasy broń i amunicję myśliwską rozszerzając tym samym znacznie sprzedaż hurtową i zaopatrując bezpośrednio wiele sklepów myśliwskich i wędkarskich na terenie całego kraju.

PHU Diana jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem broni kulowej HOWA oraz tureckiej broni śrutowej VEGA-Diana. Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną amunicji śrutowej włoskiej firmy CHEDDITE będącej liderem w tej branży oraz amunicji kulowej firmy NORTHWEST.

Firmy Diana oraz Traper oprócz swojej podstawowej działalności prowadzą szeroką działalność propagującą i szerzącą w społeczeństwie myślistwo ,strzelectwo sportowe i wędkarstwo. Organizujemy spotkania , zawody wędkarskie i strzeleckie połączone z różnego rodzaju atrakcjami. Pod patronatem PHU Traper powstało Koło Wędkarskie Traper zrzeszone w PZW. Jako pasjonaci myślistwa i wędkarstwa gwarantujemy miłą ,szybka i fachową obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

Kontakt:

PHU Traper Tomasz Maniawski
33-100 Tarnów ul. Przemysłowa 27a

tel/fax.0048 14 630-03-18

www.traper.tarnow.pl

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek-Piątek - 9.00-17.00
Sobota - 9.00-13.00
Niedziele i Święta - Nieczynne


ZAPRASZAMY


Strona wygenerowana 2018-05-27 00:01:28, 213