Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Zasady aukcji


Licytując na naszych aukcjach akceptujesz poniższe zasady (regulamin).
- wszystkie ceny produktów są cenami brutto i zawierają podatek VAT
- do każdej zakupionej rzeczy dołączamy dowód zakupu (paragon), lub na życzenie fakturę VAT.

 


Wszystkie towary są nowe, oryginalne, nie posiadają wad i uszkodzeń (chyba, że w opisie aukcji jest inna informacja).

Na naszych aukcjach znajdziesz szeroki wybór toreb produkowanych przez niemiecką firmę HALFAR. Produkty firmy Halfar cieszą się niesłabnącym powodzeniem na wielu rynkach europejskich.

Torby, które znajdziesz w naszej ofercie są produkowane z najlepszej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół wykonania. Doskonale nadają się do użytku codziennego, do pracy, do szkoły oraz mogą służyć jako świetny prezent dla bliskiej Ci osoby, pracownika, kontrahenta. Oprócz toreb firmy Halfar, posiadamy w swojej ofercie stylowe torebki damskie pochodzące od dystrybutorów włoskich i francuskich.

Na Świstak.pl działamy od niedawna, ale nasze wieloletnie doświadczenie w handlu, także na innych portalach aukcyjnych (eTopMix) gwarantuje Państwu wysoki poziom obsługi.

Wiemy, że wszystkim Kupującym przez internet zależy na jak najszybszej dostawie towaru. Gwarantujemy wysyłkę towarów w ciągu 24 GODZIN OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA NASZYM KONCIE. Jednak w miarę możliwości, staramy się wysyłać towar natychmiast po stwierdzeniu wpłaty.

CENA TOWARU NIE ZAWIERA ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW!!. KOSZT WYSYŁKI JEST RZECZYWISTYM KOSZTEM, JAKI MUSIMY PONIEŚĆ ZA USŁUGI POCZTY POLSKIEJ WRAZ Z KOSZTAMI OPAKOWANIA. NIE ZARABIAMY NA PRZESYŁCE!!!

Koszt przesyłki podany jest na każdej aukcji.


Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletem metek, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (paragon, faktura VAT). Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas paczki, na wskazane przez Państwa konto bankowe (nie zwracamy pieniędzy przekazami pocztowymi). Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Reklamacje mogą dotyczyć  wyłącznie wad ukrytych produktu. Reklamacji nie mogą podlegać uszkodzenia mechaniczne materiału (otarcia i przetarcia), uszkodzenia elementów narażonych na bieżące zużycie (klamry, zamki błyskawiczne, paski i uchwyty) oraz inne elementy narażone na bieżące zużycie związane z użytkowaniem . Uszkodzenia związane z niewłaściwym użytkowaniem produktu oraz niewłaściwą jego konserwacją również nie podlegają gwarancji.

1. Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych od dnia zakupu.
2. W przypadku wpłaty na konto paczka jest wysyłana w ciągu 24 godzin w dni robocze od otrzymania potwierdzenia z naszego banku o dokonaniu wpłaty.
3. Koszty wysyłki należy również uwzględnić przy wpłacie.
4. Nie wysyłamy za pobraniem.
5. Za przesyłkę płacisz tylko raz. Dotyczy również przedmiotów zakupionych na różnych aukcjach. W przypadku zakupu kilku sztuk (powyżej 2 sztuk), koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.
6. W tytule przelewu należy wpisać swoją nazwę użytkownika, nr aukcji oraz wybrany kolor- brak tej informacji może opóźnić wysyłkę.

 

O wysyłce przedmiotu informujemy e-mailem. Jeśli przesyłka opóźniła się z winy poczty, prosimy nas za to nie winić w komentarzu, w takim przypadku składamy reklamację na poczcie, której rozpatrzenie trwa 2 tygodnie. Prosimy wtedy uzbroić się w cierpliwość ;) Nie mamy wpływu na pracę firm i instytucji od nas niezależnych.

 Jeżeli z jakiegoś powodu są Państwo nie do końca zadowoleni z zakupów u nas, przed wystawieniem komentarza prosimy o kontakt. Na pewno rozwiążemy wszystkie niejasności.

Zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta, więc jeżeli cokolwiek budzi wasze wątpliwości prosimy o kontakt na e-mail: [email protected]

Zapewniamy Państwa, że każde Państwa pytanie nie zostanie bez odpowiedzi, a wszelkie uwagi wpłyną pozytywnie na jakość obsługi.

Dane do przelewu:
TopMix Karolina Walichniewicz
ul. Ligi Polskiej 14a/67
87-100 Toruń
nr konta 60 2340 0009 6760 2400 0000 0210 Polbank EFG


Strona wygenerowana 2018-04-23 21:24:11, 213