Jesteś tutaj › Profil użytkownika Thealee › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-11-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiWitam!Rzeczy, które wystawiam są w stanie co najmniej dobrym!UWAGA: Rzeczy, które wystawiam pochodzą z aukcji zbiorczych! Oznacza to, że nie wszystkie pochodzą ode mnie, ale też wystawiam na prośbę znajomych!

Proszę! Zastanów się 2 razy nim klikniesz 'licytuj' czy 'kup teraz'! Wszelkie pytania zadawaj zanim zaczniesz licytować, ponieważ NIE ODWOŁUJĘ OFERT!

Jeżeli w opisie pisze, że dana rzecz jest NOWA - to znaczy, że nikt w niej nie chodził, nie zawsze taka rzecz ma papierową metkę!


Kolejną ważną kwestią jest to, ze nie wysyłam za pobraniem!
OD TEJ REGUŁY NIE ROBIĘ WYJĄTKÓW !!!Przedmiot staram się wysłać w miarę możliwości jak najwcześniej - oczywiście po uprzedniej wpłacie pieniędzy na konto. Z reguły na drugi dzień po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie. ZAWSZE mam potwierdzenie nadania, którego zdjęcie / skan mogę wysłać.
Nie odpowiadam za działanie Poczty Polskiej!


przy większych zakupach , za wysyłkę płacisz TYLKO RAZ - po wygraniu kilku aukcji proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki! NIE USTALAJ KOSZTÓW SAM!!!W razie jakichś wątpliwości - pytania proszę kierować na maila.


 

Strona wygenerowana 2018-05-26 04:43:19, 213