Jesteś tutaj › Profil użytkownika TORMAT › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-07-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   

 

Tormat

Mateusz Torbus

ul. Czeladzka 11

41-200 Sosnowiec

tel. 500 580 559

e-mail: [email protected]

NIP 625-242-33-29

 

Witamy na aukcjach Firmy Tormat.

 Na naszych aukcjach znajdziecie Państwo przedmioty niezbędne w kuchni tj. sztućce, garnki, naczynia i akcesoria kuchenne a także sprzęt AGD. Oferujemy korzystne ceny na Świstaku.

Sprzedawany przeze mnie towar jest ZAWSZE nowy, sprawny i zgodny z opisem oraz zdjęciami.

Jesteśmy poważną Firmą i w profesjonalny sposób podchodzimy do obsługi naszych klientów.

 

Przed licytacją zapoznaj się dokładnie z opisem przedmiotu. W przypadku wątpliwości zadaj pytanie zanim zalicytujesz. Po licytacji oczekuję na maila z potwierdzeniem zakupu oraz informacją o formie zapłaty - wpłata na konto lub pobranie (podaj też adres jeśli jest inny niż w Allegro).

Niezbędne dane do wpłaty na konto otrzymasz w mailu od Allegro potwierdzającym zakup. W tytule wpłaty podaj swój login i numer aukcji.

Paczki wysyłamy kurierem GLS lub Pocztą Polską.

W przypadku zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach płacisz za przesyłkę TYLKO RAZ (koszt transportu najcięższej rzeczy - z wyjątkiem aukcji gdzie jest zamieszczona informacja o innych kosztach wysyłki ).

Pocztą Polską wysyłamy tylko 1 sztukę w paczce.

Wszystkie produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją od daty zakupu przez klienta na podstawie dowodu zakupu. Gwarantujemy wymianę lub naprawę wszystkich przedmiotów, które będą wykazywały wady materiałowe, konstrukcyjne lub wykonawcze podczas normalnego użytkowania w gospodarstwie domowym. Wyklucza to uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użycia, przegrzania lub nadużycia, upuszczenia naczynia lub celowego uszkodzenia.

 

Konsumentowi, który zawarł umowę na odległość przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn. Oświadczenie o odstąpieniu składa się w terminie 14 dni od dnia wydania towaru. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W razie skutecznego odstąpienia od umowy, jest ona uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu.

 Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy zwrotów towaru za pobraniem.

 W sytuacji, gdy dostarczony towar nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o szybki kontakt. Na własny koszt niezwłocznie wymienimy towar na inny pod warunkiem, że nie nosi on śladów użytkowania.

Klient odbierając zamówiony towar powinien sprawdzić czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń konsument ma prawo nie przyjąć towaru.

 

ING Bank Śląski 64 1050 1360 1000 0091 3432 0630

Niezbędne dane do wpłaty na konto otrzymasz również w mailu od Allegro potwierdzającym zakup.W tytule wpłaty podaj KONIECZNIE swój login i numer aukcji. Nie zapomnij także doliczyć kosztów transportu.

 

Standardowo do każdego zakupionego towaru otrzymujecie Państwo PARAGON a na życzenie klienta wystawiamy FAKTURY Vat. W celu otrzymania faktury proszę o przesłanie mailem danych firmy.Ceny podane na aukcjach są zawsze cenami brutto.

 

Tormat

Mateusz Torbus

ul. Czeladzka 11

41-200 Sosnowiec

e-mail: [email protected]

tel. 500 580 559

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 21:36:49, 213