Jesteś tutaj › Profil użytkownika TISSU › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-03-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Artystyczna Pracownia Krawiecka TISSU profesjonalnie zajmuje się szyciem różnych dekoracji do domu. Proponujemy Państwu dodatki w postaci pięknych poszewek wykonanych z najwyższej jakości tkanin. Nasze poszewki ozdabiają Państwa wnętrza, nadając im nowy, niepowtarzalny klimat.

Niezwykle eleganckie poszewki dla tych, którzy cenią sobie komfort i ciepły klimat. Ich cechą jest miękkość i przytulność, która pozwala spędzić przyjemne chwile w domowym zaciszu.

Proponowane przez nas poszewki pochodzą z naszej autorskiej pracowni. Staramy się aby każdy wyrób był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Regulamin:

& Przedmioty sprzedaży 1. Sprzedawane przez nas produkty są nowe nie używane.

& Potwierdzenie 1. W ciągu 2 dni roboczych po zakupionym produkcie skontaktujemy się z Państwem za pomocą poczty e-mail w celu ustalenia dalszych szczegułów tranzakcji. 2. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy 'Artystyczną Pracownia Krawiecką TISSU ' a kupującym. 3. Zakupienie jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę 'Artystyczna Pracownia Krawiecka TISSU' danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883.

& Forma płatności 1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonywana: -przelewem, przed dostarczeniem towaru - 'Przedpłata' Z chwilą wpłynięcia należności na konto 'Artystycznej Pracowni Krawieckej TISSU' towar zostaje wysłany do kupującego wraz z fakturą lub paragonem.

& Termin realizacji 1. Towar wysyłamy maksymalnie do 2 dni roboczych. Z przyczyn losowych zastrzegamy sobie prawo do wysyłania towaru w cišgu 5 dni roboczych od momenty zaksięgowania œrodków na koncie. 2. O przewidywanym czasie realizacji Kupujący jest indywidualnie powiadamiany przez e-mail w momencie potwierdzenie przyjęcia zamówienia. & Dostawa towaru 1. 'Poczta Polska' - przesyłka priorytetowa. Wartość opłat podana na stronie danego produktu. 2. 'Odbiór osobisty' - istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia towaru w biurze firmy przed wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania, ul. Łagiewnicka 54/56, 91-463 ŁódŸ.

& Reklamacje 1. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłovcznie zgłosić. Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę. 2. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' klient może zrezygnować z towaru kupionego bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany (jest czysty i nie był prany), kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony przez klient i jest kompletny. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymany wraz z nim fakturą lub paragonem, w oryginalnym opakowaniu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta (pomniejszone o koszt przekazu pocztowego). Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 3. Zdjęcia wystawionych produktów wykonaliśmy we własnym zakresie, odcień może się nieznacznie różnić w zależności od rodzaju oraz indywidualnych ustawień monitora. Proszę to wziąć pod uwagę, ponieważ reklamacje z tego tytułu nie będą rozpatrywane.

OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH:

Śliwińska Małgorzata

tel. 509877231

gg. 13846344

e-mail [email protected]

www.sliwinska.com.pl

MultiBank: 96114020170000470210648501 (BRE BANK SA)


 


Strona wygenerowana 2018-05-20 12:47:12, 213