Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-03-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O NAS

 

Nasza przygoda z nauką czytania i liczenia według metody Glenna Domana zaczęła się w roku 2010 i trwa do dziś. Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci i postanowiliśmy posłużyć się tą metodę do ich edukacji.

 

Początkowo próbowaliśmy korzystać z gotowych zestawów dostępnych w internecie, niestety okazały się one bardzo złej jakości ? zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym. Karty były wykonane z kiepskiego papieru, który szybko się niszczył, litery były za małe, często w złym kolorze, nie były zachowane zasady pisowni, nazwy własne i zdania rozpoczynały się małą literą, brakowało kropek na końcu zdania ? słowem dostępne zestawy w ogóle nie odpowiadały zasadom ustalonym przez Glenna Domana, jak również regułom pisowni języka polskiego.

 

Postanowiliśmy zatem samodzielnie opracować zestaw kart do nauki własnych dzieci. Był to żmudny proces, pełen rozmaitych prób, ale efekt był tego wart.

Stworzony przez nas zestaw spełnia wreszcie wszelkie możliwe wymagania:

  • karty wykonane są z twardej tektury, odpornej na wielokrotne pokazywanie słówek;
  • wielkość, kolor i kształt liter dokładnie odpowiada zasadom stworzonym przez Glenna Domana;
  • słowa oraz zdania są zgodne z regułami pisowni języka polskiego;
  • słowa których użyliśmy odpowiadają pojęciom najczęściej spotykanym przez dziecko;
  • stworzyliśmy kilka wzorów harmonogramu, który niezwykle ułatwia codzienne korzystanie z kart ? jasno pokazuje, które słowo wprowadzamy, a które odkładamy;

 

 


Opracowany przez nas zestaw sprawdził się doskonale w edukacji naszych dzieci, spotykając się z ogromnym zainteresowaniem wśród bliższych i dalszych znajomych.

Tak zrodziła się idea stworzenia materiałów, dzięki którym moglibyśmy podzielić się z innymi swoim kilkuletnim doświadczeniem w nauce czytania i liczenia według metody Domana.

 

 Oferujemy Państwu materiały zarówno teoretyczne ? książki autorstwa Glenna Domana, jak i praktyczne ? gotowe zestawy kart do nauki. Po kolei będziemy wprowadzać materiały do poszczególnych etapów nauki czytania oraz liczenia.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszych aukcji internetowych,

życzymy Państwu wiele radości i satysfakcji płynącej z edukacji małych dzieci.


Strona wygenerowana 2018-05-24 05:04:19, 213