Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Stratosfera

Witam na stronie "O mnie"

Jesteśmy w pełni legalną, zarejestrowaną firmą, o czym świadczy znaczek  obok nazwy naszego konta (znaczek taki otrzymuje się po przesłaniu i weryfikacji dokumentów rejestracyjnych firmy z US i Gminy). Dzięki temu masz pewność, że nie kupujesz od "sprzedawców-widmo", a sprzęt pochodzi z legalnej dystrybucji.

 

 

Przydatne informacje.

1. Towar oferowany przeze mnie na aukcjach pochodzi z różnych źródeł, dlatego nie ma tutaj uniwersalnej formułki dotyczącej gwarancji czy kosztów wysyłki - proszę czytać uważnie opisy aukcji, na każdym z nich jest napisana forma i długość gwarancji, oraz koszty wysyłki.
2. Jeżeli nie jest to wyraźnie zaznaczone na aukcji, to nie ma możliwości odbioru osobistego. Wynika to z tego, że towar wysyłamy z naszego magazynu, który znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od siedziby firmy, a nie naszej złej woli.
3.  Jeżeli towar jest uszkodzony/nie ten, który został wybrany/cokolwiek innego, proszę o zgłaszanie tego drogą mailową/telefoniczną/gg, postaramy się od razu pomóc, jeżeli jakikolwiek błąd leży po naszej stronie, zostanie naprawiony, prosimy o nie pisanie negatywnych komentarzy pod wpływem emocji.
4. Preferujemy formę "płacę z allegro", wtedy paczka może być nadana jeszcze tego samego dnia, którego przedmiot został zakupiony. Oczywiście zwykły przelew na konto również jest możliwy. Płatność "za pobraniem" jest dostępna jeżeli jest to zaznaczone w aukcji.
5. Nie odwołuję ofert, dlatego proszę 2 razy zastanowić się przed wciśnięciem "kup teraz".

Strona wygenerowana 2018-04-23 06:08:32, 213