Jesteś tutaj › Profil użytkownika Stillus › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-01-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Pracownia Oprawy Obrazów i Produkcji Ramek 'Stillus' Jacek Kula

96-100 Skierniewice    |    ul. Prosta 11    |    tel. 46 833 06 81    |    kom. 694 116 898    |    e-mail: [email protected]    |  www.stillus.pl

NIP: 634-237-57-17    |    Regon: 100890172    |    Nr konta bankowego: 97 1140 2017 0000 4302 1164 5936 (Multibank / BRE Bank SA)
 
 
     
 

Pracownia Stillus oferuje usługi z zakresu oprawy obrazów, zdjęć i innych materiałów, produkcji ramek na wymiar, wycinania kartonów passepartout, naciągania płócien na krosna malarskie, renowacji i szklenia ram.

 

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów i urządzeń ramiarskich z Polski i krajów UE.
Jesteśmy firmą opartą na solidnych zasadach, nastawioną na jakość i maksymalne dopasowanie
naszych usług do potrzeb Klienta przy zachowaniu konkurencyjnych cen naszych produktów.

 

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej: www.stillus.pl
Jesteśmy również na Facebook'u: Pracownia Stillus

 
 
 

Regulamin aukcji Pracowni 'Stillus'

 
  

LICZYSZ NA SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA?
Podaj wszystkie niezbędne dane o które prosimy w aukcjach
i zapłać od razu przedpłatą na nasze konto, potwierdzenie płatności prześlij na nasz e-mail.

   

1.

 

Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkie osoby dokonujące zakupu na naszych aukcjach.

   

2.

 

Prosimy o przemyślaną licytację ponieważ nie odwołujemy ofert.

   

3.

 

Staramy się, aby zdjęcia nie odbiegały od rzeczywistości, jednakże czasami kolor towarów może się różnić. Powodem mogą być różne ustawienia monitora.

   

4.

 

Po sfinalizowaniu transakcji Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy.
Otrzymany komentarz pozytywny jest dla nas potwierdzeniem, że transakcja przebiegła jak należy.
Jeśli z jakichś przyczyn jesteś niezadowolony z przebiegu transakcji - nie wystawiaj neutralnego lub negatywnego komentarza pochopnie, chętnie wysłuchamy uwag i ustosunkujemy się do ewentualnych uchybień (reklamacje - czytaj punkty 14-15).

   

5.

 

Jeśli masz pytania - zadaj je przed udziałem w aukcji - odpowiadamy tak szybko jak tylko to możliwe (preferowany kontakt e-mailowy).

   

6.

 

W przypadku aukcji gdzie należy określić wymiary, kolory, typ zamawianego produktu, prosimy o szybką informację o Twoim wyborze. Konkretne podanie szczegółów dotyczących zamawianego produktu przyspieszy realizację zamówienia.

   

7.

 

Zakupione produkty można odebrać osobiście tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się odnośnie terminu odbioru (konkretny dzień i godzina).

   

8.

 

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem poczty lub kuriera w terminie określonym w treści aukcji.

   

9.

 

Produkty pakujemy starannie, aby zapewnić ochronę w czasie transportu. Prosimy o sprawdzenie stanu opakowania w obecności doręczyciela. W przypadku, gdy opakowanie nosi ślady uszkodzenia lub otwarcia, nie należy przyjmować przesyłki i w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody.

   

10.

 

Po wysłaniu przesyłki odpowiedzialność za nią ponosi Poczta Polska lub kurier. Gdyby paczka nie dotarła w określonym terminie - prosimy o kontakt. Prześledzimy drogę przesyłki i ustalimy szczegóły reklamacji.

   

11.

 

Produkty zakupione na kilku aukcjach wysyłamy jednorazowo - za wysyłkę płacisz tylko raz, według najwyższej z dostępnych stawek.

   

12.

 

Użytkownikom posiadającym mniej niż 10 pozytywnych komentarzy na swoim koncie nie wysyłamy towarów za pobraniem - obowiązuje ich przedpłata przelewem na konto lub za pośrednictwem PayU.

   

13.

 

Koszty wysyłki dla danego przedmiotu są zawsze podane w aukcji. Oprócz samej opłaty pocztowej, zawierają koszty opakowania i dostarczenia do oddziału poczty lub punktu kurierskiego.

   

14.

 

Udzielamy gwarancji zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni od odebrania przesyłki: zgodnie z art. 10 Ustawy z dn. 02/03/2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

   

15.

 

Reklamacje lub chęć zwrotu towaru należy zgłaszać drogą e-mailową. Podstawą reklamacji w przypadku otrzymania uszkodzonej przesyłki jest spisany przy kurierze lub na poczcie protokół szkody. Jeśli otrzymany produkt okazał się wadliwy - niezbędne będzie udokumentowanie wad w postaci zdjęć lub odpowiedniego opisu. Warunkiem przyjęcia zwrotu towaru jest odesłanie go na nasz adres w stanie w jakim został doręczony wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura). Koszty wysyłki zwracanego towaru pokrywa Klient. Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych wysłanych za pobraniem lub z opłatą przerzuconą na odbiorcę. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną przesłane przelewem bankowym na wskazane wcześniej przez zwracającego konto bankowe.

   

16.

 

Dokonując zakupu na naszych aukcjach, Klient potwierdza, że akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

   
  

Życzymy udanych transakcji!

 
 
     
 

 

Projekt graficzny, teksty, zdjęcia i wykonanie: Pracownia Stillus
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright (C) Stillus 2013


Strona wygenerowana 2018-05-23 07:35:00, 213