(Rejestracja: 2010-04-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich.....

 

Nasza firma zajmuje się produkcja materacy. Użytkując nasze produkty przekonają się Państwo że są one wykonane solidnie i estetycznie a dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów uzyskaliśmy wytrzymałość połączoną z wysoką jakością. Proszę pamiętać ze dobrze i wygodnie przespana noc ma bardzo duży wpływ na miły i szczęśliwy dzień.:)

 

MATERACE SĄ BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE PRZED WYSYŁKĄ.

 

MATERACE SPRZEDAWANE PRZEZ NASZĄ FIRME SA NOWE I OCZYWISCIE OBJĘTE GWARANCJĄ

 

KOSZT WYSYŁKI PODAJĘ  ZAWSZE W OPISIE AUKCJI.CENA WYSYŁKI ZALEŻY OD ROZMIARU ZAKUPIONEGO MATERACA.

 

 

ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA KONTAKT ZE MNA

TEL. 609-221-092

ADRES [email protected]

tel/fax 0-627813038

gg 2235367.

Jak dobrać odpowiedni materac??

Odpowiedź na to pytanie zna prawie każdy. Chociażby dlatego, że znaczną część swego życia (ok. 1/3) spędzamy właśnie na materacu. To powód, dla którego warto poświęcić więcej czasu doborowi właściwego materaca. Poza tym, któż z nas nie wie, czym jest ból kręgosłupa? W dzisiejszych czasach nie jest to już przypadłość wieku starczego, schorzenia kręgosłupa zyskują coraz częściej w literaturze medycznej miano choroby cywilizacyjnej. Praca biurowa, długa jazda samochodem a potem jeszcze nadrabianie zaległości biurowych w domu wieczorem lub w weekend = 3x pozycja siedząca, i to przez większą część doby. Tak wygląda dzień aktywnego Polaka. A gdzie aktywność, ruch? Kręgosłup nie znosi monotonii, nie do takiego trybu życia zostaliśmy stworzeni. Ale jakie jest wyjście z tej sytuacji? Najlepiej nie dopuścić do takiego stanu. Tylko jak? Kto może sobie dzisiaj pozwolić na luksus nie obciążania kręgosłupa? Schorzenia i urazy kręgosłupa są dzisiaj jedną z głównych przyczyn utraty przez współczesnego człowieka zdolności do wykonywania pracy zawodowej i do aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym. Wtedy już za późno na profilaktykę. Nie naprawią tego masaże, fizykoterapia, proces degradacji kręgosłupa jest procesem nieodwracalnym.

Materac twardy czy miękki??

Jak często w życiu bywa, tak i tutaj prawda leży po środku.Odpowiedni materac to taki, który nie będzie dla nas ani zbyt twardy, ani też zbyt miękki. Właściwie dobrany materac powinien zapewnić kręgosłupowi anatomiczną pozycję podczas snu, czyli linię poziomą kiedy leżymy na boku, kształt "podwójnego S", kiedy wypoczywamy w pozycji na wznak lub na brzuchu.Jeśli materac będzie zbyt twardy, krew nie będzie swobodnie krążyć w miejscach ucisku, to zmusi Twoje ciało do częstych zmian pozycji, Twój sen nie będzie głęboki, nie wypoczniesz należycie. Twoje mięśnie pleców i karku zamiast odpoczywać będą pracować, aby utrzymać kręgosłup w linii. Po nocy, kiedy Twoje ciało "było w pracy" zamiast odpoczywać, trudno będzie Ci się czuć świeżym i zrelaksowanymJeśli materac będzie zbyt miękki, nasze ciało zapadnie się w materacu, a każdorazowa zmiana pozycji wymagała będzie nadmiernego wysiłku. Twoje mięśnie zamiast odpoczywać będą rekompensowały nienależyte podparcie kręgosłupa.Zarówno zbyt twardy jak i zbyt miękki materac powodował będzie wykrzywienie kręgosłupa, zwłaszcza w części lędźwiowej.Aby temu wszystkiemu podołać, materac powinien charakteryzować się elastycznością punktową, tzn. posiadać zdolność dopasowywania się do naturalnych krzywizn naszego ciała. Zdolność taką posiada kilka komponentów stosowanych obecnie do produkcji materaców: sprężyna kieszeniowa, lateks oraz pianka wysokoelastyczna.Podejście naukowe do zagadnienia twardości materacaBadania kliniczne dotyczące wpływu twardości materaca na przebieg kliniczny przewlekłego nieswoistego bólu krzyża przeprowadzono niedawno w kilku ośrodkach w Hiszpanii.

 

Sposób licytowania:

 

- jeśli nie masz pełnej aktywacjikonta nie możesz skorzystać z opcji Kup Teraz,na moich aukcjach, Twoje oferty będę usuwał.

 

- jeśli nie masz zamiaru kupić nielicytuj

 

- osoby z dużą ilością negatywnychkomentarzy, także będę usuwał z moich aukcji

 

- po wygranej aukcji, zwycięzcę proszę o kontaktmailem w ciągu 24h, w celu uzgodnienia formy płatnościi przesyłki

 

Formy płatności:

- przelew pieniędzy na moje konto w (jego numer dostaniecie mailem, zaraz po zakończeniu aukcji)

 

 

- przekaz pieniędzy na adres domowy

 

- przy odbiorze przesyłki (za pobraniem).

 

 

Wysyłka:

 

 

Przedmioty z aukcji wysyłam FIRMĄ KURIERSKA "DHL" Za przesyłkę zawsze płaciodbiorca.

 

Przesyłka jest zawsze ubezpieczona . Koszt ubezpieczenia pokrywam ja,.

 

 

Inne:

 

Bardzo proszę o szybkie wystawianie komentarzy !!!DO ŚWISTAKA PODCHODZE BARDZO POWAżNIE I KAżDEGO KUPUJąCEGO TRAKTUJE INDYWIDUALNIE. DLA MNIE AUKCJA NIE KOńCZY SIE NA OTRZYMANIU WPłATY TYLKO NA OTRZYMANIU KOMENTARZA OD KUPUJACEGO POTWIRDZAJąCEGO TWOJE ZADOWOLENIE.MAM NADZIEJE żE NIGDY DO TEGO NIE DOJDZIE ALE JAK BEDę MUSIAł TO KOMENTARZ NEGATYWNY WYSTAWIę BEZ WZGLEDU NA ODWETOWCA PO TO ABY INNYCH OSTRZEC PRZED NIEUCZCIWYM KONTRAHENTEM. ZAPRASZAM DO ZAKUPóW !!!ZOBACZ INNE MOJE AUKCJEDODAJ MNIE DO ULUBIONYCH SPRZEDAWCóW I POLEć ZNAJOMYM

 

 


Strona wygenerowana 2018-07-16 04:59:49, 213