(Rejestracja: 2011-06-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)

Nasza-Impreza.pl, tel. 729117319, Dolnośląskie


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Nasza-Impreza.pl
 

To impreza przyjdzie do Ciebie.

O nas

 • Firma nasza-impreza.pl zajmuje się organizacją i obsługą imprez i eventów. Obsługujemy imprezy miejskie oraz wszelkie imprezy okolicznościowe, np. 18-ki, domówki, grille, imprezy firmowe i prywatne, promocje, studniówki, bale karnawałowe, bale absolwentów, dyskoteki szkolne, eventy firmowe.

 • Jesteśmy bezkonkurencyjni pod względem kompleksowości dostarczanych usług oraz ekip z różnych branż rynku z jakimi współpracujemy. Na nasze imprezy zapraszamy profesionalistów realizacji dzwięku, operatorów kamer, oświetleniowców, dj'ów i producentów muzycznych współpracujących z różnymi stacjami radiowymi, nie wodzireja. Znamy najnowsze trendy w muzyce i nie obce są nam ambitne wersje klubowych odmian muzyki.

 • Jesteśmy elastyczni dla postrzeb klienta. W skład naszych usług wchodzi zarówno obsługa imprezy, wykonywana przez pracowników firmy, jak i wynajem potrzebnego sprzętu (nagłośnienie, sprzęt dla dj?ów itp.). Na życzenie możemy także zorganizować pokazy motocyklistów na ścigaczach, limuzynę do przewozu gości, fotografa i kamerzystę, który uwieczni imprezę oraz wykonać wszelkiej maści projekty graficzne (plakat, ulotka itd.) związane z imprezą.
   

 • Dysponujemy szeroką gamą urządzeń nagłośnieniowych oraz muzycznych z najwyższej światowej półki (prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu dla dj?ów, z której usług skorzystało już wiele firm i klubów z woj. dolnośląskiego i małopolskiego).


Kontakt

 • Nasza Impreza nigdy nie chodzi spać, nasze telefony dla Państwa potrzeb czynne są przez całą dobę

  729 022 422
  729 117 319


   
 • Możesz także skontaktować się drogą mailową

  [email protected]

 

 

 • Jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli masz swoje pomysły które chciał byś wdrożyć w życie przy naszej pomocy, skontaktuj sie z numerem Naszej Imprezy.
   

Strona wygenerowana 2018-05-27 12:34:47, 213