Jesteś tutaj › Profil użytkownika SALEA_pl › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-03-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiSALEA powstała, by dać Ci dobre produkty - w dobrych cenach.  

Ciekawe, nieprzeciętne, stylowe i modne - lub całkowite nowości rynkowe.

Oto co znajdziesz na naszych stronach.


 

OFERTA

Szukasz czegoś ciekawego dla siebie - lub na prezent? Chcesz mieć pewność, że to za co płacisz jest warte swojej ceny, nawet jeśli ta nie jest wygórowana? Nic prostszego! Właśnie takie oferty znajdziesz w SALEA.pl. Już dziś zostań więc naszym stałym gościem i klientem.

Nasi dostawcy to sprawdzeni i uznani producenci oraz dystrybutorzy z wielu krajów świata (USA, Kanada, Norwegia, Francja, Anglia, Niemcy, Włochy, Turcja, Chiny, Malezja, i wiele innych).

Stale się rozwijamy i poszerzamy asortyment o produkty do dużego i małego hurtu - jak i o te dla klientów detalicznych.

Sprzedajemy produkty, na których się znamy, które są w kręgu naszych własnych zainteresowań i wiedzy, które z powodzeniem wykorzystujemy sami - i śmiało możemy polecać naszym klientom, rodzinie, znajomym.

Produkty dla mamy i dziecka, dekoracje do wnętrz i ogrodu, narzędzia dla pani domu i zawodowego cukiernika, biżuteria, zegarki, elektronika,  produkty dla zdrowia i urody, czy gadżety i upominki. To tylko część oferty dostępnej każdego dnia. Za Salea.pl stoją różni ludzie - stąd tak różnorodna oferta.

Dzięki temu każdy może znaleźć u nas coś dla siebie.

Każdego dnia z radością wyszukujemy i dostarczamy towary godne uwagi i zakupu. 

Regularnie dbamy o optymalny stosunek jakości do ceny, a wszystkie produkty z oferty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Stale uaktualniamy i powiększamy naszą ofertę otwartą o kolejne ciekawe produkty w dobrych cenach.

Produkty przez nas oferowane przedstawiają stan i cenę końcową w danym czasie. Masz pewność, że sprzedawane i prezentowane produkty z oferty - są możliwie jak najbliższe swojemu realnemu wyglądowi. 

Towary są na miejscu w Polsce, a także przeszły odpowiednią procedurę podatkowo-celną. W przeciwieństwie do wielu sprzedawców (zwłaszcza na aukcjach internetowych) u nas nie czeka Cię oczekiwanie na towar 14-30 dni, nie doliczymy też kosztów cła, nie będzięmy także wysyłać Ci wysyłki z zagranicy, zostawiając na Twojej głowie dodatkowe koszty i mnóstwo procedur celnych, jakie często zdarzają się w takich sytuacjach.

 

POLITYKA CENOWA

Mimo niższych cen dbamy o to, by oferta utrzymana była w dobrym guście - i w atrakcyjnych cenach. Unikamy pośredników i dbamy o jakość oferty.

Dzięki temu możemy zagwarantować zadowolenie z naszej oferty i stosunku ceny do jakości.

 

WYSYŁKA I PAKOWANIE

Paczki wysyłamy 1-3 razy w tygodniu, najczęściej 1-3 dni po zaksięgowaniu wpłaty na naszych kontach bankowych. Koszty pakowania i wysyłki znajdują się w widocznych miejscach opisów.

Nie mamy wpływu na terminowość i jakość usług kurierskich i pocztowych. Z naszej strony możesz mieć pewność, że towary wysyłane są możliwie jak najszybciej - oraz jak najlepiej opakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Ponieważ głównie przygotowujemy większe oferty handlowe i hurtowe, może się zdarzyć dłuższy czas oczekiwania lub chwilowy brak towaru w najbliższym magazynie (3 punkty w Polsce). W takiej sytuacji w zależności od wielkości zakupu i okresu opóźnienia, oferujemy klientowi upominek i/lub rabat w ramach wynagrodzenia ewentualnych niedogodności. Sytuacje takie zdarzają się jednak niezwykle rzadko.

Warte odnotowania jest także, że jako osoby związane z ekologią przy pakowaniu i dostawach towarów stosujemy zasady zw. z recyklingiem i ekologią. Np. niech nie zaskoczy Cię, że bardzo często paczki od nas wysyłane są w opakowaniach świeżych i niezniszczonych, ale po innego typu produktach lub paczkach. 

Nie jest to powodowane brakiem możliwości, czy chęci zakupu nowych opakowań tekturowych (takie rozwiązanie traktujemy jako ostateczność, a faktem jest, że finalnie zawsze i tak jest to koszt klienta).

Nie jest to także rozwiązanie tańsze, jak mogłoby się niektórym wydawać (magazynowanie i przepakowywanie, przygotowanie opakowania do ponownego użycia to dodatkowy czas i miejsce). Co jest jednak najważniejsze - jest zdrowe dla natury i naszej planety. Dlatego liczymy na zrozumienie.

Klienci zainteresowani wyłącznie nowym opakowaniem, proszony jest o wyraźną instrukcję na ten temat w mailu. Wówczas, w zależnosci od zakupu i towaru przedstawimy cenę opakowania pakowania do nowych kartonów. Dziękujemy.

 

O SALEA.pl

Jesteśmy legalnie działającą firmą z 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i usługach dla biznesu.

Korzystając z doświadczenia, kontaktów, wiedzy i bazy dostawców - ale także własnych umiejętności i dobrego gustu, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę.

Od marca 2011 roku nasza działalność to także import i sprzedaż produktów w hurcie, mini-hurcie i detalu - w tym szczególnie dla klientów indywidualnych.

Dla hurtowni - oraz sklepów stacjonarnych i internetowych, sprowadzamy i sprzedajemy zarówno małe partie (pakiety startowe 'Minihurt' SALEA), jak i duże serie dostaw. Jesteśmy także w stanie wyszukać dany towar, sprowadzić go wg zaleceć, a nawet zlecić produkcję na zamówienie, zadbać o jego dobrą jakość i bezpieczną dostawę do docelowego miejsca, na wszelkich formalnościach urzędowych, celnych i podatkowych skonczywszy.

Dla dużych zamówień i sieci sprzedaży (sklepy, hurtownie, markety) oraz przy stałej kooperacji i regularnych zamówieniach - oferujemy ciekawe warunki współpracy, a także możliwość dostosowania zamówionych partii do wymogów klienta (własny wzór, kolorystyka, nadruk logo, polskie opakowanie i instrukcje, tłumaczenia, projekt i druk opakowania marki własnej - i wiele innych).

 

Znajdziesz nas na Świstak.pl (SALEA_pl), Allegro.pl (SALEA_pl) www.salea.pl.

 Zainteresowanych praszamy do zakupu lub kontaktu. Dziękujemy za uwagę.

SALEA_pl

tymczasowy email: [email protected]

 


Strona wygenerowana 2018-05-21 09:56:42, 213