Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-06-29, Logowanie: Ponad pół roku temu)



Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe dane



Użytkownik nie posiada kontaktów





Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji






Witamy jesteśmy firmą zajmującą się akwarystyką .Główną naszą pasją tworzenia jest świat podwodny.Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową mamy swoich stałych odbiorców jak i klientów detalicznych i wciąż ich przybywa.ZAPRASZAMY do wspólpracy hurtownie jak i sklepy,atrakcyjne ceny producenta akwaria na wymiar i standard.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pragnących założyć swoje pierwsze akwarium jak i tych co posiadają już jakąkolwiek wiedzę na temat akwarystyki jesteśmy w stanie zapewnić im dalszy krok w tym kierunku.

Dzięki doświadczeniu całego zespołu oraz koncentracji na potrzebach użytkowników i klientów,oferowane przez nas rozwiązania są efektywniejsze, a jednocześnie bardziej atrakcyjne cenowo od produktów konkurentów. Oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane.



Nie chcesz się zastosować do naszego regulaminu?, nie kupuj !. Udział w naszych aukcjach jest w pełni akceptacją naszego Regulaminu.

KILKA UWAG CO DO NASZYCH AUKCJI

1.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.

2. Nie ponosimy odpowiedzialności za Pocztę Polską w jakim stanie dochodzą przesyłki.

3.Dokładnie przemyśl swoje decyzję. Jeżeli nie jesteś pewien, nie przemyślałeś swoich zakupów nie kupuj !! Nie odwołujemy ofert

4.Każda aukcja posiada dokładny opis kosztu transportu odpowiadający jednemu przedmiotowi lub w przypadku kilku aukcji koszt do uzgodnienia.

5.Nie przyjmujemy reklamacji z winy poczty polskiej.

6. Po zakończeniu aukcji proszę o kontakt w celu potwierdzenia transakcji MEILOWO

7. Przed zalicytowaniem jak nie jesteś pewien aukcji,czegoś nie rozumiesz napisz lub zadzwoń i się zapytaj aby uniknąć niejasności.

8. Za nieprzeczytanie dokładnie naszych aukcji nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy wynikające ze strony kupującego.

9. Prosimy o nie zadawanie pytań czy towar został wysłany. Ewentualnie prosimy o podanie pełnych danych i który to był asortyment tylko i wyłacznie na meila w formie telefonicznej będziemy odsyłac na drogę meilową [email protected]

10. Nie odpowiadamy za nieterminowe dostarczenie paczki przez Pocztę Polską

11. Rośliny znoszą transport do 4dni w temperaturze plusowej ,w przypadku opóźnienia terminu mogą być osłabione należy w tedy niezwłocznie stworzyć jej warunki.Z powodu silnych mrozów przesyłki są wstrzymywane do dnia ocieplenia i wysyłka nie jest gwarantowana dostawą tak jak pisze poczta 24h.Wysyłka roślin odbywa się od pon do srody do godz 12 póżniej są wysyłane na nastepny tydzień

12. Nie odpowiadam za pomyłki poczty w przypadku, gdyby coś takiego wystąpiło, proszę zgłaszać to od razu na poczcie lub doręczycielowi.

13. Do wylicytowanej kwoty proszę doliczyć koszty wysyłki.

14. Czas realizacji na wysyłki max nawet do 7 dni roboczych. wszystko zależy od stanu magazynowego mamy bardzo dużo zamówień za co bardzo dziękujemy naszym klientom.

15.Przesyłki również są wysyłane firmą kurierską.

16.Jeśli są dodatkowe pytania ,które nie są umieszczone w regulaminie proszę o kontakt 889266692 lub pisać na gg 1590556 bądź w mailu.

Życzymy udanych zakupów

Firma jest w pełni legalizowana w urzędzie miasta i posiada status N.I.P

Wystawiamy paragony, faktury vat na życzenie

Nadmieniamy również iż dowody sprzedaży zawsze są podpięte w listach przewozowych proszę o sprawdzanie dokładnie za nim państwo wyrzucą opakowanie.W razie jakichkolwiek problemów proszę o niezwłocznie telefon do firmy.



ZAPRASZAMY CODZIENNIE
 


Strona wygenerowana 2018-06-20 00:13:26, 213