Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-08-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiWitamy serdecznie 

Zajmujemy się sprzedażą bielizny i odzieży outletowej*. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas przedmioty są nowe. WIĘKSZOŚĆ z kompletem metek, nie posiadają żadnych wad. Towar sprzedawany jest w cenach do 70% niższych od cen rynkowych ponieważ modele, które oferujemy pochodzą z nadwyżek produkcyjnych lub końcówek kolekcji z poprzednich sezonów.

 

Gwarantujemy oryginalność oraz legalność sprzedawanych przedmiotów. 

 

Kilka ważnych informacji; REGULAMIN: 

?             Na wszystkie pytania dotyczące aukcji postaram się odpowiedzieć w ciągu max. 24h.

?             Na wpłatę czekam  do 7 dni roboczych od momentu zakupu. Po tym czasie wyślę do Państwa przypomnienie z prośbą o natychmiastową wpłatę. Brak wpłaty w określonym czasie skutkuje wystawieniem przeze mnie opinii negatywnej. 

?             Towar wysyłam do dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowaniu wpłaty. Płatność przez PayU - tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce poinformuj nas o tym, na pewno spełnimy prośbę.

?             W przelewie proszę o podanie Nicku z allegro, numeru aukcji oraz nazwę zakupionego towaru. 

?             Zakupione produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty-Polskiej. Kupujący biorąc udział w aukcji internetowej lub kupując poprzez "kup teraz", równocześnie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa przy wysyłaniu przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej.

?             Możliwy jest odbiór osobisty w naszym sklepie w Wodzisławiu Śląskim po wcześniejszym ustaleniu.

?             Zakupy można łączyć, koszt wysyłki będzie wtedy ustalony indywidualnie.

?             Na oświadczenie o odstąpieniu od umowy masz 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Zwrotu towaru można dokonać tylko w przypadku gdy nie był on używany, posiada wszystkie metki,  nie jest zniszczony. Produkt należy odesłać na własny koszt. Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące nas, że odstępujesz od umowy zakupu zawierające: numer aukcji, nick z allegro, imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz numer rachunku bankowego, na jaki mają zostać zwrócone pieniądze.

?             Artykuły pończosznicze oraz bielizna intymna (figi, stringi, body) nie podlegają wymianie i zwrotom. 

?             W rzeczywistości odzież może się minimalnie różnić kolorem lub odcieniem, od tej która jest przedstawiona na zdjęciach. W większości przypadków jest nawet ładniejsza niż na zdjęciach.

?             Towar wysyłamy w kopertach bąbelkowych. Wszystko kalkulowane jest jako gabaryt B - wg cennika Poczty.

?             Nigdy nie wysyłam za pobraniem.

?             Prezentowana odzież jest zawsze bardzo dobrej jakości, niezniszczona, czysta.

?             Wszystkie nazwy i logotypy marek widoczne w opisie aukcji zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJE  AUKCJE

 

*OUTLET -jest to głównie odzież po wyprzedażowa, pochodząca bezpośrednio z salonów sprzedaży, a także odzież wszelkiego typu, często nawet nie wprowadzona na sklep, pochodząca z magazynów jako pozostałość po ubiegłym sezonie (tzw. nadwyżki magazynowe, końcówki kolekcji itp.). Odzież outletowa jest głównie odzieżą posezonową, ale zdarzają się też kolekcje wzorcowe, czyli odzież całkowicie niepowtarzalna, pochodząca z próbnych partii od projektantów, obejmująca zwykle różne modele, różne fasony, bez pełnych rozmiarówek. Proszę pamiętać, że nikt tej odzieży nie produkuje specjalnie na potrzeby sklepów outletowych oraz, że obecne kolekcje wiszą w sklepach


Strona wygenerowana 2018-05-23 15:38:49, 213