Jesteś tutaj › Profil użytkownika Ragil › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-11-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Ragil spółka z o.o. 
 


zajmuje się:
- sprzedażą pantofli i obuwia domowego wyłącznie produkcji polskiej,
- sprzedażą dziecięcych samochodzików, aut zdalnie sterowanych,Witamy wszystkich internautów biorących udział w aukcjach       Firmy Ragil

 
Mottem naszej Firmy uczciwość i chęć współpracy z Państwem. Każdą aukcję traktujemy poważnie i tego samego oczekujemy od kupujących. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zawsze służymy pomocą i radą.


Informacje dla kupujących:
1. Na aukcjach wystawiamy tylko i wyłącznie towar nowy.
2. Przed wysłaniem towaru zawsze sprawdzamy jego jakość.
3. Po wygranej aukcji na pieniądze czekamy do 7 dni. Po tym terminie wysyłamy przypomnienie w sprawie dokonania wpłaty, następnie w przypadku braku kontaktu lub rezygnacji kupującego występujemy do "świstak" w sprawie zwrotu pobranej prowizji ("świstak" obciąży prowizją Kupującego).
4. Towar wysyłamy w ciągu 4 dni roboczych od wpływu środków pieniężnych na nasze konto lub podania wszystkich niezbędnych danych potrzebnych do zrealizowania przesyłki. Staramy się aby przesyłkę wysłać na w ciągu dwóch dni roboczych. Przesyłki wysyłane kurierem wysyłamy w dniu następnym, jeżeli zakup nastąpił przed godziną 21:00.
5. Po przeprowadzonej transakcji wystawiamy komentarz jako drudzy.
6. Nie wysyłamy towaru listem ekonomicznym, w razie takiej prośby ze strony kupującego  za przesyłkę nie odpowiadamy (gdyż nie ma możliwości sprawdzenia jej statusu ani stanu w przypadku zaginięcia).

7. Osoby przystępujące do aukcji proszone są o zapoznanie się z cennikiem szczegółowym dostawy a w szczególności dopłat za zwiększoną ilość sztuk. W przypadku przesyłek realizowanych przez pocztę polską za kolejne sztuki doliczane są dopłaty mające na celu zrekompensować nam wzrost ceny przesyłki wynikający z jej wagi. W przypadku przesyłek kurierskich, limity na pantofle są znacznie większe. W przesyłce kurierskiej mieści się tylko jeden samochód. W przypadku większych zakupów warto zapytać o cenę przesyłki. Dopuszczamy możliwość skorzystania z własnego kuriera przez Kupującego.

8.W przypadku zakupu towarów na kilku naszych aukcjach - za przesyłkę płacisz raz, z niewielką dopłatą uwzględniającą faktyczne koszty przesyłki ( nie dotyczy promocyjnych aukcji-licytacji bez opcji Kup Teraz)

9.W przypadku pytań o nasze produkty, o wysyłkę itp. w pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy. Odpowiadamy na wszystkie rozsądne zapytania.
10. Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest jednoznaczne z akceptacją  niniejszego regulaminu i zasad opisanych na aukcjach.

                   
Adres: Ragil spółka z o.o.
                os. Mozarta 1/13
                31-232 Kraków


Strona wygenerowana 2018-05-23 23:20:38, 213