Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-12-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH

Kilka zdań o moich aukcjach

Wszystkie wystawiane przeze mnie rzeczy są NOWE!!!

Każdą aukcję traktuję bardzo poważnie i oczekuję tego samego od Kupujących. Moim celem jest pełne zadowolenie Klienta. W związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, niejasności lub zastrzeżeń dotyczących aukcji lub towaru, proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy. Na pewno dojdziemy do porozumienia.

 

P.H. PIGNUS

Jolanta Znak

ul. Złotych Kłosów 14/11

11-730 Mikołajki

NIP 845-110-36-34

Nr konta 38 9350 0001 0007 2674 3006 0001

e-mail: [email protected]

tel. 607 529 327 po godz 16-tej

 

Oto kilka z podstawowych zasad, którymi kieruję się sprzedając na SWISTAK.PL:

1. Po dokonaniu zakupów proszę o e-maila zawierającego takie informacje jak kolor, wzór itp. Przyśpieszy to wysyłkę zakupionego "przedmiotu". Jeśli adres odbiorcy jest inny,  niż podany na swistak.pl PROSZĘ O PODANIE TYCH INFORMACJI niezwłocznie (zaraz po dokonaniu zakupu) na e-maila !!! Nie odpowiadam za dane do wysyłki podawane przez kupujących we wszelkiego rodzaju "okienkach", formularzach. Zmiana adresu jest możliwa tylko i wyłącznie po podaniu go mailem!

2. Wpłaty należy dokonać w ciągu 10 dni od daty zakupu. Jeżeli w tym czasie pieniądze nie wpłyną na konto i nie będzie żadnej informacji od Państwa, rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz.

3. Przy wpłacie na konto w tytule wpłaty proszę podać nazwę użytkownika i numer aukcji.

4. Przesyłki w miarę możliwości staram się wysyłać codziennie od poniedziałku do piątku w ciągu 24godz. (wyłączając weekendy i święta). Jednak nie później niż 2-3 dni od wpłaty.

5. Proszę o przemyślane dokonywanie zakupów, szczególnie jeśli chodzi o wymiary zamieszczone w opisie aukcji.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadaj je przed zakupem!!!

6. ZWROTY - Jeżeli chcecie Państwo zwrócić zakupiony na moich aukcjach "towar", ponieważ nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, można to zrobić w ciągu 10 dni. Podstawą zwrotu jest odesłanie zakupionego "towaru". Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi posiadać wszystkie metki.

W przypadku zwrotu Kupujący ponosi koszty wysyłki, zwrotowi podlega tylko kwota zakupu ubranek.

7. Nie odpowiadam za pracę poczty, za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek, zaginięcie czy uszkodzenie przesyłki .W przypadku nieotrzymania przez adresata przesyłki, po 14 dniach od daty nadania składam reklamację na poczcie. Czas rozpatrywania reklamacji przez pocztę to 30 dni.

8. Będę bardzo wdzięczna, jeśli komentarz otrzymam od Państwa jako pierwsza - będzie to dla mnie informacja, że przesyłka bezpiecznie dotarła i wszystko jest OK. Ja komentarz wystawię jako druga.(proszę o cierpliwość:))

9. Kupując rzeczy na kilku moich aukcjach - oszczędzasz - płacisz tylko raz za przesyłkę. Koszt wysyłki na wszystkich aukcjach jest jednakowy. (opłata pocztowa, opakowanie+ należny podatek VAT (23%) za wysyłkę).

10. Nie wysyłam "za pobraniem?

11. Na życzenie klienta wystawiam rachunek za zakupiony towar.

12. Kupując na moich aukcjach udzielasz mi pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

13. Nie kończymy aukcji przed czasem, nie odwołujemy ofert, nie zamieniamy modeli i rozmiarów, oraz nie sprzedaję poza swistak.pl - proszę wiec o dokonywanie przemyślanych zakupów

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:))


Strona wygenerowana 2018-04-22 12:20:40, 213