Jesteś tutaj › Profil użytkownika OSDAGART › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy AGART istnieje od 2006 roku. Zajmuje się organizowaniem szkoleń zawodowych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, jego sprzedażą i doradztwem dla firm. Nasz Ośrodek posiada certyfikaty uprawniające do prowadzenia szkoleń m.in. z zakresu obsługi pilarek i kos spalinowych.

Zajmujemy się również dystrybucją i serwisem sprzętu renomowanej niemieckiej firmy SOLO Kleinmotoren GmbH. Oferujemy pilarki (od amatorskich do profesjonalnych), kosiarki, kosy, opryskiwacze, wertykulatory, glebogryzarki i inny sprzęt dla domu i ogrodu. Wszystkie oferowane urządzenia są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję. Oferujemy również części zamienne i materiały eksploatacyjne. 

ZASADY SPRZEDAŻY POPRZEZ SERWIS ŚWISTAK.PL:

 

Kupujący wpłacający na konto powinien podać w polu 'tytułem' swoje  dane i nr aukcji, której dotyczy wpłata.

Komentarz wystawiamy po otrzymaniu komentarza przez Kupującego. Jeżeli Kupujący wystawia nam komentarz przyjmujemy to za potwierdzenie otrzymania przesyłki.

 

Jako potwierdzenie sprzedaży wystawiamy paragon, na życzenie Kupującego możemy wystawić fakturę VAT.

 

Kupujący ma prawo do rezygnacji z zamówionego towaru w terminie 10 dni od zakupu bez podania przyczyny. W tym celu należy odesłać towar na adres Sprzedającego z odpowiednią adnotacją. Sprzęt nie może nosić śladów użytkowania i powinien być kompletny - w przeciwnym przypadku zwrot nie będzie możliwy. Koszt przesyłki w takim przypadku ponosi Kupujący.

 

Prosimy Kupujących o sprawdzanie w obecności kuriera zawartości przesyłek. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona lub niekompletna prosimy o spisanie protokołu uszkodzeń przesyłki, w którym muszą być zawarte uwagi dotyczące zawartości lub stanu przesyłki. W przypadku braku tego dokumentu nie będziemy w stanie rozpatrzyć reklamacji.

 

Reklamacje dotyczące zamówionego towaru należy składać na piśmie na adres Sprzedającego. Reklamacja musi zawierać dane Kupującego, opis zakupionego towaru i opis ewentualnej usterki. Należy do niej załączyć kserokopię dokumentu potwierdzającego zakup towaru w naszej firmie. Kupujący dostarcza reklamowany towar do siedziby Sprzedającego na własny koszt. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni.

 

KONTAKT I DANE FIRMY

 


OŚRODEK SZKOLENIOWO-DORADCZY 'AGART' ARTUR BADZIAK

ul. KRASICKIEGO 7/18, 99-200 PODDĘBICE

SKLEP: ul. PÓŁNOCNA 7, 99-200 PODDĘBICE

NIP 831-148-20-34   REGON 1001150268

tel. 509-950-947     fax. 43 655-09-99

[email protected]

WPIS DO EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POD NUMEREM 3731 OD 01.03.2006 r.
DOKONANY PRZEZ BURMISTRZA PODDĘBIC


Strona wygenerowana 2018-05-26 05:05:05, 213