Jesteś tutaj › Profil użytkownika N0WIK › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2012-12-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 Witam Wszystkich zainteresowanych moimi aukcjami !

Na aukcjach sprzedaje od 2004 roku i przez ten okres czasu uzbierałem ponad 1300 opinii pozytywnych na innym portalu aukcyjnym !

Jestem solidnym partnerem w interesach i tego samego oczekuję od kupującego !

 

Gdy sprzedaje oczekuje od kupującego szybkiego kontaktu zaraz po zakończonej aukcji, w celu uzgodnienia formy wysyłki oraz preferowanego sposobu płatności. Na wpłatę za zakupione u mnie przedmioty czekam 7 dni, po tym czasie wysyłam upomnienie. Jeżeli i to nie poskutkuje to po 14 dniach od zakupu występuje do Allegro o zwrot prowizji za niezrealizowaną transakcję oraz wystawiam negatywny komentarz. Towar, który wystawiam na aukcjach staram się bardzo dokładnie opisywać by kupujący nie miał cienia wątpliwości odnośnie przedmiotu aukcji, jego stanu faktycznego i legalności pochodzenia. Zawsze staram się zamieszczać 'rzeczywiste' zdjęcie licytowanych przedmiotów, jeżeli jest inaczej informuje o tym w opisie aukcji.

Pamiętaj!
Gdy jestem sprzedającym komentarz wystawiam zawsze jako drugi!
Dzięki temu mam pewność, że przesyłka dotarła do kupującego i spełnia jego oczekiwania.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować najlepiej użyj danych zamieszczonych na dole okna. Na gg jestem najczęściej wieczorem. Nawet jeśli jestem niedostępny zostaw wiadomość. Postaram się jak najszybciej Tobie odpowiedzieć. Reszta niezbędnych informacji przyjdzie do Ciebie w wiadomości e-mail po wygraniu aukcji.

 


Strona wygenerowana 2016-10-28 10:31:31, 213