Jesteś tutaj › Profil użytkownika Monika_C › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2014-09-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


W KILKU SŁOWACH O MNIE:

 

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH KUPNEM NA MOICH AUKCJACH

 

wszystkie towary jakie wystawiam należą do mnie i głównie są to ubrania i buty.

Zazwyczaj są to rzeczy mało używane, a sprzedaję je gdyż nie mieszczą mi się już w szafie ;) lecz również można znaleźć nowe.Wówczas są to najczęściej nietrafione zakupy lub prezenty (za małe lub za duże). Sprzedaję również rzeczy po dziecko, które rośnie i wszystko rośnie razem z  nim :)
Staram się odpowiadać jak najszybciej na wszystkie maile oraz smsy. Zawsze podaje dokładne wymiary do sprawdzenia (=/- 1 cm) i myślę że wstawiam wystarczająco dużo zdjęć żeby każdy mógł sobie sam ocenić rzecz.Zawsze mogę przesłać dodatkowe na maila.

 

Towar wysyłam niezwłocznie po otrzymaniu pieniędzy na konto w przypadku przedpłaty lub po dokonaniu wpłaty przez PAYU, nie wysyłam za pobraniem w ciagu kilku dni. Zdarza się, że wyjeżdżam i nie ma mnie kilka dni, dlatego w sprawach pilnych po otrzymani informacji, towar może też zostać wysłany.
 Możliwy jest odbiór osobisty oraz wysyłka zbiorowa kilku przedmiotów w jednej przesyłce, po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów przesyłki.
 


Zazwyczaj informuje o wysyłce przedmiotu.W razie opóźnień dostawy proszę o informację, sprawę będę natychmiast wyjaśniać.

Nie biorę odpowiedzialności za opóźnienia lub zaginięcia przesyłek poprzez Pocztę Polską, wysyłam zawsze listem poleconym lub paczką pocztową, które są rejestrowane i mam potwierdzenie nadania.NIE odwołuję ofert i NIE przyjmuję zwrotów.

Na wpłatę czekam 7 dni od daty zakupu,jeśli po tym terminie nadal nie będzie wpłaty, a kupujący nie powiadomił o opóźnieniu zgłaszam sprawę do allegro o zwrot prowizji i niestety wystawiam komentarz negatywny.

   

 

Kontakt:


[email protected]


506-59-23-57

 


 

Serdecznie dziękuje za dokonanie zakupów na mojej aukcji i zapraszam ponownie


Strona wygenerowana 2018-06-18 19:50:33, 213