Jesteś tutaj › Profil użytkownika MarKant › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-06-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Dane firmyOcena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji 

 

 

 Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą 

 ofertą, jesteśmy przekonani że nasz zapał 

 i zaangażowanie przełożą się na Państwa 

 zadowolenie z zakupu 

 

 

 

Ludzie, którzy współtworzą nasz sklep to grupa fascynatów, pełnych zapału i energii. Naszym celem jest dbanie o Państwa zadowolenie jako naszych klientów, oraz o jak najniższe ceny dla Państwa. Aby to osiągnąć współpracujemy z  kilkunastoma bezpośrednimi importerami, tak aby mieć możliwość wyboru dla Państwa konkretnego modelu w jak najniższej cenie!

 


Każdy produkt, który oferujemy na naszych aukcjach wybraliśmy osobiście ? każdy, na swój sposób nas urzekł i zachwycił dlatego wiemy, że sprzedajemy Państwu coś naprawdę stylowego i wartościowego. To daje Państwu pewność unikalności i jakości. Jesteśmy wielbicielami stylu, koneserami dobrego gustu - nie oferujemy rzeczy które są tanie i 'jednorazowe' - oferujemy jakość i styl, który nas urzekł w tych produktach.

 

 

Dodatki zdradzają zaskakująco wiele o swoim właścicielu. Zegarek zazwyczaj, jest pierwszą rzeczą, po którą sięgamy po przebudzeniu i ostatnią, którą ściągamy przed snem. Nosimy go zawsze i wszędzie, dlatego nierzadko jeden rzut oka na zegarek pozwala ocenić czy jego właściciel jest osobą kreatywną, twardo stąpającą po ziemi czy pozbawioną własnego zdania i charakteru. Brak zegarka także o czymś świadczy...

 

 

CO ZROBIĆ PO SZCZĘŚLIWIE WYGRANEJ AUKCJI?

Proszę określić sposób płatności oraz ewentualnie zmienić adres wysyłki. To znacznie przyspieszy zakończenie naszej transakcji.
  

WYSYŁKA 

Paczki wysyłam bezzwłocznie po zaksięgowaniu na koncie przelewu od Państwa lub otrzymaniu informacji o wybraniu płatności przy odbiorze. W tytule przelewu proszę podać nick oraz nazwę/numer aukcji.  

 

 

ZWROT TOWARU

 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu zwrot zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania paczki.
Warunkiem przyjęcia zwrotu jest: odesłanie nam zakupionego towaru bez śladów użytkowania w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, wraz z kompletem dokumentów które od nas Państwo otrzymali (paragon, gwarancja). Zwrot należności za towar, po potrąceniu kosztów przesyłki jakie ponieśliśmy, nastąpi w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty odebrania towaru, na konto wskazane przez Państwa. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.


PŁATNOŚĆ

 

Jeżeli kupujecie Państwo więcej niż jeden przedmiot  ZA WYSYŁKĘ PŁACICIE TYLKO RAZ - bez względu na ilość zakupionych przedmiotów.
W przypadku, gdy cena wysyłki na aukcjach jest różna prosimy wybrać wartość z aukcji, gdzie jest ona najwyższa. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.
 

1) Wpłata na konto: 

Numer konta podany przez nas został w każdej aukcji.

W tytule przelewu proszę podać nick oraz nazwę/numer aukcji. W przypadku braku nazwy użytkownika oraz nazwy/numeru aukcji identyfikacja przelewu może się znacznie wydłużyć.


2) Pobranie pocztowe: 

Oferujemy również i taką możliwość zamówienia towaru oraz zapłaty w momencie jego dostarczenia. Niestety w tym miejscu musimy również poinformować, że osoby które zamówią, a nie odbiorą takiej przesyłki narażają firmę na stratę finansową i każdy taki przypadek będzie kierowany na odpowiednią drogę prawną.

 

 GWARANCJA:  

 

Na sprzedawane przez nas zegarki wystawiamy pisemną gwarancję na prawidłowy chód zegarka przez okres 12 m-cy. Gwarancją nie są objęte: -uszkodzenia mechaniczne/termiczne/chemiczne, mechaniczne uszkodzenia kopert, pęknięcia szkiełek, ścieranie się powłok galwanicznych, paski, bransolety, teleskopy, baterie, wniknięcie wody/pary/kurzu do środka ( jedynie w przypadku zegarków, które nie są oznaczone jako wodoszczelne). 

 

INNE:

 

W przypadku aukcji, na których dany model zegarka występuje w conajmniej dwóch różnych kolorach przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności danego koloru.


KONTAKT

 

796-733-108

[email protected] 

 

Życzymy udanych zakupów

Zespół MarKant 

 


 


Strona wygenerowana 2018-05-20 16:44:23, 213