Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-09-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
 
 
 
 
 
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy.  

Dlaczego warto kupować w MaliCiekawscy ?


1. Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą:

MaliCiekawscy
Magdalena Pijewska
01-493 Warszawa
Ul. Orlich Gniazd 6/12
NIP: 728-131-88-19
REGON: 015332740

Biorąc udział w aukcji akceptujesz ich regulamin.
Jeżeli nie zgadzasz się z powyższymi zasadami prosimy abyś nie licytował.


2. Do każdej sprzedaży dołączamy dowód zakupu

Każda zakup na naszych aukcjach jest udokumentowany dowodem zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT, wysyłanym wraz z zamówionymi produktami.
Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT zaznacz odpowiednią opcję w czasie dokonywania zakupu (w formularzu Allegro służącym do wyboru sposobu dostawy i zapłaty).


3. Oferujemy różne sposoby płatności

Płatność PayU. Skorzystanie z tego sposobu przyspiesza procedurę realizacji zamówienia na naszych aukcjach ? Twoją wpłatę widzimy natychmiast. PayU to możliwość zapłaty e-przelewem jednym z wielu dostępnych banków oraz wybraną kartą płatniczą

Płatność przelewem na konto naszej firmy. Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym koncie bankowym. Nasze konto jest prowadzone przez mBank. Jeśli również posiadasz konto w mBanku bądź w Multibanku, Twoja wpłata dotrze do nas zaraz po jej zleceniu.

Dane do przelewu. W tytule przelewu wpisz co najmniej swój login z Allegro. Do wartości towaru dodaj koszt wybranej formy przesyłki podany w treści aukcji.
Nr konta mBank: PL 09 1140 2004 0000 3302 3131 9446


4. Terminowo wysyłamy zakupione towary

Termin wysyłania zakupionych produktów w dni robocze wynosi maksymalnie 24 godziny od zaksięgowania wpłaty na koncie.
Zakupiony towar wysyłamy Pocztą Polską lub kurierem. Towar wysyłamy w kopertach bąbelkowych lub pudełkach kartonowych.
Zmiany adresu wysyłki prosimy zgłaszać na formularzu Allegro
Wysyłka za granicę: na życzenie, wysyłamy zakupione przedmioty za granicę. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z nami w celu indywidualnego ustalenia kosztów wysyłki ? [email protected]


5. Opóźnienie w dostarczeniu towaru

Jeżeli zaniepokoi Cię przedłużający się czas oczekiwania na zakupione produkty poinformuj nas o tym - udostępnienimy Ci potwierdzenie nadania przesyłki umożliwiające złożenie reklamacji w urzędzie pocztowym.


6. Gwarantujemy zwrot towaru

Produkty sprzedawane przez MaliCiekawscy można zwróćić w ciągu 10 dni od daty jego doręczenia. Nasz sklep zwraca kupującemu pełną wartość zakupionego towaru, gdy nie nosi on śladów użytkowania.


7. Możesz zareklamować uszkodzony produkt

Reklamacji podlegają wady ukryte powstałe z winy producenta. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające ze zużycia przedmiotów w skutek normalnej eksploatacji oraz uszkodzenia mechaniczne.


8. Uszkodzenia w przesyłce

Poczta Polska: prosimy o sprawdzanie listów i paczek w obecności listonosza lub pracownika urzędu pocztowego. W razie uszkodzenia, odmów odbioru przesyłki i skontaktuj się z nami.
Wysyłka kurierem: prosimy o sprawdzanie zawartości paczek w obecności kuriera. W razie uszkodzenia towaru w przesyłce, należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody. Protokół musi potwierdzić kurier. Tak sporządzony protokół jest podstawą do dalszego rozpatrywania reklamacji.

 
 
 
 

Strona wygenerowana 2018-06-19 19:57:43, 213