Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-11-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O firmie

Nasza firma powstała w lutym 2007 r. w Szamotułach. Początkowo naszą główną działalnością była sprzedaż hurtowa łożysk tocznych oraz narzędzi związanych z obsługą ruchu łożysk dla klientów hurtowych i detalicznych.

W 2009 r. poszerzyliśmy asortyment o części samochodowe. W chwili obecnej tę dziedziną rozwijamy najszerzej. Można nas znaleźć również na portalu aukcyjnym allegro.pl.

Firma oferuje szeroki zakres części samochodowych do aut osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się w zestawach rozrządu oraz elementach zawieszenia takich jak łożyska kół oraz piasty z łożyskami. Jednak to tylko niewielki fragment działalności, ponieważ oferujemy pełen zakres części samochodowych od filtrów, olei silnikowych i przekładniowych przez układ hamulcowy oraz elementy zawieszenia do chemii motoryzacyjnej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt.

Do każdej transakcji dokładamy wszelkich starań, by uzyskać pełne zadowolenie Klienta!

Zapraszamy do współpracy!

___________________________________________________________________________________________

 

REGULAMIN AUKCJI 'MOTO_WAPEX'
Przesyłki:
- Wszystkie przesyłki realizujemy w terminie określonym w aukcji - jest to maksymalny termin, w którym
wysyłamy towar - 90% wysyłek realizujemy w dzień zamówienia (w zależności od godziny złożenia zamówienia).
- Jeżeli w aukcji zaznaczone jest: wysyłamy w ciągu 24h to oznacza to, że przesyłka w ciągu 24h zostanie wysłana z naszej firmy (nie oznacza to, że dostaną ją Państwo w 24h).
- Proszę nie zaznaczać o której ma przyjechać kurier ponieważ nie mamy na to wpływu - przesyłki na określoną godzinę, do określonej godziny lub po określonej godzinie są dodatkowo płatne!
- Wysyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów transportu oraz  dokonaniu przedpłaty przez system PayU lub bezpośrednio na nasze konto podane w aukcji.
- Cena wysyłki zagranicznej zależy od wagi przesyłki i kraju przeznaczenia, dlatego przed wysyłką proszę kontaktować się w sprawie ceny przesyłki - towar wysyłamy wyłącznie do krajów Unii Europejskiej.
- Nie wysyłamy towarów pocztą polską, więc proszę nie pisać samowolnie, iż towar mamy wysłać pocztą np. poste restante.
- W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów na naszych aukcjach Kupujący za wysyłkę płaci tylko raz wg kosztu przesyłki najcięższego z przedmiotów (nie dotyczy wysyłek zagranicznych)
- Zawartość przesyłki należy skontrolować w obecności kuriera - jeżeli towar jest uszkodzony należy poprosić kuriera o sporządzenie protokołu straty - bez takiego protokołu zwroty z tytułu uszkodzenia w czasie transportu nie będą przyjmowane.
- Wszystkie oferowane przez nas przedmioty są nowe z minimalnym okresem gwarancji 12-miesięcy, chyba, że opis aukcji traktuje inaczej.

Zwroty towarów:

- Zwrot towarów możliwy w ciągu 10dni od daty otrzymania przesyłki (wg powszechnie panującego prawa przy zakupach internetowych) - tylko i wyłącznie w nienaruszonym stanie, kompletny, w oryginalnym opakowaniu z dołączonym dowodem zakupu w postaci paragonu (w przypadku zakupu na fakturę potrzebny jest tylko jej numer). O zwrocie muszą Państwo poinformować nas przed upływem 10dni od daty otrzymania przesyłki (mailowo bądź telefonicznie). Następnie mają Państwo 14dni na odesłanie przedmiotu. W przeciwnym razie, towar nie zostanie przez firmę odebrany, a należności nie zostaną zwrócone.
- Jeżeli towar nosi ślady użytkowania lub montażu - nie podlega zwrotowi.
- Zwroty należności wykonywane są wyłącznie na konto - nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
- Powyżej 14dni zwroty nie są przyjmowane - niezależnie od przyczyny zwrotu.
- Firma Wapex nie pokrywa kosztów wysyłki zwracanego towaru niezależnie od powodu zwrotu.
Reklamacje:
- Reklamacje rozpatrywane są w terminie - 21-30 dni roboczych.
- W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji towar wymieniany jest na nowy, wolny od wad.
- Po 3 zgłoszeniu reklamacji i pozytywnym jej rozpatrzeniu Kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy.
- Firma Wapex nie pokrywa kosztów wysyłki reklamowanego towaru.

____________________________________________________________________________________

 


Strona wygenerowana 2018-05-23 06:00:39, 213