Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O firmie

Nasza przygoda ze sprzętem car audio zaczęła się kilka lat temu. Postanowiliśmy wykorzystać naszą pasję, zainteresowania i doświadczenie by dostarczyć naszym klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie nagłośnienia i nowoczesnej elektroniki samochodowej. Naszą rzetelność potwierdza szereg pozytywnych komentarzy.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg najnowocześniejszych urządzeń począwszy od głośników bo bardzo mocno amplitunery samochodowe. Szeroka gama produktów jak i atrakcyjne ceny sprawią, że zadowolimy najbardziej wymagających klientów.

Jakość

Oferowane przez nas produkty pochodzą od światowej czołówki producentów. Cechują się niezawodnością, bardzo dobrą jakością oraz wysoką estetyką wykonania zaspokajającą najbardziej wyszukane gusta. Jesteśmy bezpośrednim importerem towaru, który znajduje się w naszej ofercie, co pozwala nam proponować bardzo atrakcyjne ceny.

Klienci

W trosce o naszych klientów staramy się nie tylko oferować wysokiej klasy sprzęt, ale również służymy swoim doświadczeniem. Doradzamy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania oraz pomagamy w rozbudownie i konfiguracji istniejących już systemów nagłośnienia.

Kontakt

Staramy się być blisko naszych klientów. Służymy fachową pomocą w godzinach 10-17 (PN-PT) pod numerem telefonu (068)321-33-22 (PN-PT 10-17) lub 0 661 909 809. Możliwy jest również kontakt drogą elektroniczną za pomocy poczty Email: [email protected] Email2: [email protected]

Gwarancja i reklamacje

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera. Szczegóły gwarancji oraz czas jej trwania znajduje się w opisie wystawionego przedmiotu.Reklamowany towar należy odesłac z dowodem zakupu oraz opisem uszkodzenia.Firma MarMax Elektronic nie odpowiada za przebieg oraz okres realizacji reklamacji.Wszystkie przesyłki sa ubezpieczone ,należy sprawdzic przesyłke przy kurierze w przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzic protokół szkody (w przypadku braku protokołu nie ma możliwośći reklamowania przesylki oraz jakichlkowielkiek rozszczeń od firmy MarMax Elektronic oraz firmy kurierskiej GLS)

 

Zwroty


Klient może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeżelii w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru zgłosi fakt odstąpienia od umowy.W przypadku gdy zakupiony przedmiot ma wliczony koszt za wysylke,w przypadku zwrotu jest on odejmowany od ceny zakupionego towaru.


Strona wygenerowana 2018-05-28 10:49:22, 213