Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

 

 

 

 

Ponad 1/3 naszego życia spędzamy w sypialni i łazience, 


dlatego tak ważne jest aby zapewnić sobie w tych miejscach odrobinę luksusu, która niewątpliwie przyczyni się do dobrego samopoczucia i wpłynie na odczuwalną jakość życia.

 

Na Świstak.pl sprzedajemy tekstylia domowe najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się komplety pościeli, ręczniki,prześcieradła, koce, narzuty, kołdry i poduszki oraz szlafroki renomowanych producentów. Nasz asortyment jest stale poszerzany o kolejne produkty aby zapewnić naszym klientom możliwie szeroki wybór.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany asortyment był w najlepszych cenach na rynku. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w u nas stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, lub pod adresem email [email protected] oraz telefonicznie pod numerem 502-104-104

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów ;-) 


Strona wygenerowana 2018-06-18 11:55:54, 213