(Rejestracja: 2015-06-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Dziękujemy za zakup na naszych aukcjach. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zrobimy wszystko, aby nasz klient był zadowolony. Na Allegro sprzedajemy od wielu lat. Sprzedawaliśmy na kontach indywidualnych, a teraz założyliśmy konto firmowe, aby mieli Państwo pewność od kogo i gdzie kupują.

 

Zapraszamy na zakupy.

 

Nick Swistaku: LeonardoRM

 

Reprezentuję firmę:

 

Leonardo Usługi Konsulting

Robert Mikołajczyk

 

tel.504 078 267

[email protected]

 

Jeżeli chcą Państwo odebrać zakupiony towar osobiście prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny lub e-mail aby uzgodnić czas i miejsce odbioru osobistego.

 

Przed zalicytowaniem prosimy o zapoznanie się z opisem aukcji. Usługi druku lub wytwarzane materiały reklamowe na naszych aukcjach są nowe a projekty grafine wykonywane przez nas nie naruszają praw własności osób trzecich.

Jeśli wystawiany do odsprzedaży sprzęt jest używany, to jest to dokładnie opisane w aukcji.

 

Po zakupie towaru każdy klient otrzyma e-mail od Allegro z wiadomością od nas, zawierającą wszelkie informacje co do realizacji kupna. Prosimy o potwierdzenie zakupu z określeniem formy płatności (przelew lub pobranie), danych do faktury i ewentualnej zmianie adresu wysyłki.

Towar wysyłamy Pocztą lub firmami kurierskimi UPS i DPD :- w przypadku pobrania w dniu zakupu,- przy przedpłacie po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

 

Zgodnie z 'Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów' [rozdz.2 - umowy zawierane na odległość, art.16.1, podpunkt 10] sprzedaż na aukcjach nie jest traktowana tak jak sprzedaż w sklepie internetowym, czy w ogólności jak sprzedaż na odległość i do takiej formy sprzedaży (licytacja) nie stosuje się przepisów o umowach zawieranych na odległość. Dlatego też nie ma możliwości zwrotu towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny.

 

Kupujący ( osoba fizyczna, ,która nie prowadzi działalności gospodarczej i nie nabyła towaru w obrocie gospodarczym) ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w opcji 'Kup teraz' w terminie 10 dni, bez podania przyczyny (dotyczy to przedmiotów lub produktów  nowych, nieużywanych).

 

Jeżeli nie akceptujesz zasad naszych transakcji nie bierz udziału w naszych aukcjach.


Strona wygenerowana 2018-05-26 01:14:32, 213