Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-04-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam na mojej stronie.


INFORMACJE OGOLNE O FIRMIE:
Dzialamy na allegro od 2005 roku. Systematycznie poszerzajac i rozwiajac nasza oferte o nowe pozycje. Zajmujemy sie glownie sprzedaza sprzetu RTV i drobnego AGD. Wszystkie towary sprowadzamy z Niemiec, Francji, Holandii. Na wiekszosc towarow udzielamy gwarancji producenta, jesli tak nie jest jest to napisane w aukcji.

 DANE FIRMY:
ENERGIII s.c.
90-315 Łódź
ul. Kilińskiego 159/163
NIP 7282537570
Obszarem dzialania obejmujemy cala Polske.CZYM SIE GŁÓWNIE ZAJMUJEMY:

Sprzedaje przewaznie przedmioty rtv i agd  W wieszkosci na moich aukcjach znajdziesz rzeczy nowe czasami zdarzaja sie tylko uzywane lub bez oryginalnych opakowan.

REGULAMIN AUKCJI:
DOSTAWA DO DOMU:
Najczęściej w ciągu jednego dnia od zaksięgowania wpłaty na koncie. Wpłata kosztów przesyłki następuje razem z kwotą wylicytowaną na konto bankowe. Koszt dostawy w zależności od wielkości i ciężaru paczki opisane w tresci aukcji!
PO ZAKONCZENIU AUKCJI:
Numer konta na stronie o mnie i dostaniesz mailem od allegro lub ponizej. Płatność prosimy uregulować w ciągu 3 DNI. W dniu zaksięgowania wpłaty otrzymasz powiadomienie o nadaniu towaru. Cena towaru jest ceną brutto. Do przesyłki dołączamy fakturę lub paragon.
KOMENTARZE:
Jeśli jesteś zadowolony, powiedz to innym, jeśli nie - powiedz to nam (zadzwon napisz), a na pewno znajdziemy korzystne dla Ciebie rozwiązanie. UWAGA !!!!!!!!!! Nie licytuj jak nie chcesz kupic !!!!!!!!! Wystawiam zawsze jako druga osoba zaraz po otrzymaniu.
ZWROTY I REKLAMACJA:Reklamcje są realizowane tylko na podstawie dołączonego do paczki paragonu lub FV. Bez nich nie nastąpi zwrot pieniędzy bądź rozpatrzenie reklamacji. Paragony zawsze dołaczone są obok listu przewozowego na wierzchu paczki z opisem PARAGON FAKTURA. Proszę o dopilnowanie i uwage przy odbieraniu paczki.
W razie nieotrzymania towaru w ciągu 14 dni od chwili wysyłki, proszę o kontakt. W takiej sytuacji zgłaszamy reklamację, Alternatywnie na życzenie zamawiającego i w miarę własnych możliwości możemy też dokonać ponownej realizacji zamówienia.

UWAGA NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM !

Zwracany towar należy do nas dostarczyć wraz z wypełnionym pismem reklamacyjnym do pobrania tutaj

Kupując na naszych aukcjach konsument oświadcza iż jest świadomy możliwości zwrotu towaru wg Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Ustawy o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. Nr 22, poz. 271)
o możliwości odstąpienia od umowy oraz jej warunkach.

Gdzie wplacac pieniadze:
Rachunek bankowy


27 1020 3378 0000 1002 0134 5123ODBIÓR TOWARU:


Odbior osobisty oraz sprawdzenie sprzetu w Łodzi na ulicy Kilińskiego159/163 na terenie szkoly w sklepie w godzinach 9-18

Zapraszam do ciaglego sledzenia moich aukcji prznajmniej raz w miesiacu przybywaja nowe atrakcyjne przedmioty
Biorac udzial w moich aukcjach wyrazasz zgode na wszystkie powyższe warunki

Strona wygenerowana 2018-06-23 19:53:06, 213