Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-07-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Firma istnieje od 05-2011 r. Profil naszej działalności to sprzedaż detaliczna i hurtowa kosmetyków profesjonalnych, czyli produkowanych dla gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. To produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie dostępne dla każdego (kwasy i peeling ziołowy - tylko dla profesjonalistów)

Dane kontaktowe:

e-mail: [email protected]

tel. 508539358

 

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM SKLEPU

 

REGULAMIN

ZAKUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH JEDNOCZEŚNIE AKCEPTUJESZ REGULAMIN SKLEPU Kosmetyki Profesjonalne (Kosmetyki-Profesjon)

Standardowo zamówienia wysyłane są listem poleconym, paczką pocztową oraz kurierem. Listy i paczki mogą być nadawane w trybie ekonomicznym

(czas dostawy ok. 3-4 dni robocze) lub priorytetowym (czas dostawy ok. 1-2 dni robocze) Paczka pocztowa oraz kurierska może być wysłana z płatnością przy odbiorze.

Istnieje możliwość wysyłki zamówienia paczką pocztową - ubezpieczoną za dodatkową opłatą na życzenie KUPUJĄCEGO. W takim przypadku KUPUJĄCY powinien skontaktować się ze SPRZEDAJĄCYM w celu ustalenia kosztu takiej paczki.

Wysyłany towar jest pełnowartościowy, bez uszkodzeń. W przecinwym wypadku zamieszczona jest informacja na danej aukcji. Zamówienia są starannie zapakowane, tak aby w miarę możliwości uniknąć ewentualnych uszkodzeń.

Za uszkodzenia towaru powstałe w czasie transportu sklep Kosmetyki Profesjonalne nie odpowiada. Sprzedaż wysyłkowa zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem uszkodzenia wysyłanego zamówienia. KUPUJĄCY decydując się na zakup na aukcjach sklepu Kosmetyki Profesjonalne bierze to ryzyko na siebie lub może zdecydować się na wysyłkę ubezpieczoną za dodatkową opłatą wg cennika Poczty Polskiej. W takim wypadku KUPUJĄCY powinien skontaktować się ze SPRZEDAJĄCYM w celu ustalenia ww kosztu wysyłki.

KUPUJĄCY na każdej mojej aukcji, udziela SPRZEDAJĄCEMU pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w jego imieniu z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

 

ZAZWYCZAJ ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE I OPŁACONE DO GODZ. 14.00 (W PRZYPADKU ZAPŁATY PRZELEWEM TRADYCYJNYM DECYDUJE DATA ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA KONCIE) SĄ WYSYŁANE TEGO SAMEGO DNIA.

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE I OPŁACONE PO GODZ. 14.00 WYSYŁAMY DNIA NASTĘPNEGO.

 W przypadku, gdy nie ma możliwości wysyłki zamówienia w przewidzianym terminie SPRZEDAJĄCY informuje o tym KUPUJĄCEGO lub zamieszczana jest informacja w opisie aukcji.

Zamówienia wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

 


Strona wygenerowana 2018-04-20 11:01:54, 213