Jesteś tutaj › Profil użytkownika KolMeb › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy w KOL-MEB MEBLE

Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych mebli w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej i możecie być Państwo pewni, że zakup w naszej firmie przyniesie wiele korzyści. Zapraszamy do zakupów.

Całą naszą ofertę mogą znaleźć Państwo na www.kol-meb.pl sprzedajemy również na Allegro pod nick-iem kasia1982_09

Informacje o firmie

KOL-MEB MEBLE - Katarzyna Wasiak
ul. Ceramiczna 2/22, 62-600 Koło
woj. wielkopolskie
NIP: 666-180-20-47, REGON: 302114968

Kontakt

tel./fax: 63 26 25 586
tel. kom.: 667 557 707
e-mail: [email protected]


Regulamin

Zasady aukcji

Jeżeli przed zalicytowaniem macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przedmiotu lub przebiegu aukcji, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 1. Zastrzegam sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość, co do rzetelności i uczciwości takiego zamówienia.
 2. Warunkiem zakupu jest złożenie zamówienia.
 3. Po zalicytowaniu proszę o wiadomość e-mail potwierdzającą udział w aukcji oraz o przesłanie informacji o:
  • wybranej formie zapłaty (wpłata na konto, płatność przy odbiorze),
  • wybrany kolor,
  • dane kontaktowe, w tym adres do wysyłki (jeżeli jest inny niż w bazie Allegro),
  • dane do faktury (jeśli jest potrzebna).
  Po przesłaniu w/w informacji otrzymacie Państwo pisemne potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.
 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na aukcji Allegro lub e-mailem.
 5. Wszystkie podane ceny są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT.
 6. Wszystkie towary wystawione na naszych aukcjach są nowe i posiadają gwarancję producenta.
 7. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
 8. Podane ceny nie zawierają kosztów transportu.
 9. Do każdego zamówienia doliczane są koszty transportu, które ustala sprzedający.
 10. Ogłoszenie i jego treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego.
 11. Klient składający zamówienie świadomie zgadza się na wykorzystywanie jego danych osobowych i przetwarzanie ich w celu realizacji zamówienia. W celu ochrony i poszanowania prywatności Klienta, wszelkie dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
 12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen produktów w naszej ofercie, umieszczania nowych towarów, bądź wprowadzania w nich zmian.
 13. Złożone i potwierdzone zamówienie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

 

Formy płatności

Preferujemy dwie formy płatności:

 • przelew na konto, dane do przelewu:
  KOL-MEB MEBLE - Katarzyna Wasiak
  ul. Ceramiczna 2/22, 62-600 Koło
  Bank Zachodni WBK S.A. 68 1090 1203 0000 0001 1918 8836
  Pamiętaj!!! W tytule przelewu wpisz swoją nazwę użytkownika w serwisie Allegro oraz numer licytowanej aukcji.
 • za pobraniem (płatność przy odbiorze towaru).
 • Nie wysyłam za pobraniem Allegrowiczą poniżej 20 pozytywnych komentarzy !!!

 

Czas realizacji, dostawa towaru

 

 1. Czas realizacji podany jest w każdym opisie towaru i wynosi maksymalnie do 6 tygodni. Uzależniony jest on od dostępności towaru w magazynach u naszych dostawców oraz od planowanych tras.
 2. Zamawiający zostanie poinformowany o przewidywanym terminie dostawy z jednodniowym wyprzedzeniem za pomocą wiadomości e-mail.
 3. W przypadku nie odebrania mebli przez klienta w podanym przez nas terminie, kupujący zobowiązany jest pokryć koszt ponownego transportu.
 4. Dostawy realizowane są przez transport własny dostawcy lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 5. Koszt dostawy podany jest w opisie każdego przedmiotu.
 6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany terminu dostawy, bez podania przyczyny.
 7. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmy kurierskie, oraz producentów mebli.
 8. Zamówiony towar można odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym oraz zwrotnej informacji, że towar jest przygotowany do odbioru.
 9. Dostawy naszym transportem realizowane są w godzinach od 6.00 do 23.00.
 10. Koszt dostawy obejmuje transport od magazynu nadawcy do drzwi odbiorcy. Zgodnie z prawem przewozowym i przepisami BHP, kierowcy (kurierzy) mają obowiązek wnoszenia przesyłek o wadze nieprzekraczającej 30 kg. W przypadku gdy przesyłka przekracza wagę 30 kg zakres obowiązku kierowcy (kuriera) ogranicza się do rozładowania przywiezionej przesyłki, bez wniesienia, chyba że odbiorca czynnie uczestniczy w przeniesieniu paczki razem z kurierem (kierowcą) od samochodu do drzwi mieszkania.

 

Zwroty i reklamacje

 

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' klient może zrezygnować z towaru kupionego od nas bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za meble na rachunek klienta. Koszty dostawy oraz koszty odesłania przesyłki nie podlegają zwrotowi. Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony, zmieniony i jest w oryginalnym opakowaniu. Należy dołączyć dowód zakupu, w przypadku jego braku zwroty nie będą uznawane. Wraz z dowodem zakupu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 2. Jeżeli klient po odbiorze przesyłki stwierdzi, że towar posiada wady fabryczne, należy niezwłocznie poinformować o tym fakcie sprzedającego za pomocą wiadomości e-mail, przesyłając wykaz elementów, które zostały źle wykonane (według instrukcji montażowej) oraz udokumentować zaistniały fakt zdjęciami.
 3. Wszystkie reklamacje są rozpatrywane w terminie do 21 dni roboczych od momentu ich wpływu. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny. W przypadku gdy naprawa lub wymiana nie będzie możliwa zwrócimy klientowi równowartość produktu.
 4. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach materiałów, drewna, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
 5. Jeżeli towar został dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej, klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki przy odbiorze. W przypadku wykrycia uszkodzenia przesyłki podczas transportu klient zobowiązany jest do spisania protokołu szkody wraz z kurierem i przesłanie w formie elektronicznej jednego egzemplarza do firmy KOL-MEB. Tylko na podstawie tego dokumentu będą rozpatrywane reklamacje.
 6. Przesyłki z reklamacją, które zostaną przesłane na koszt sprzedającego lub za pobraniem nie będą odbierane.

 

 

Próby kopiowania, modyfikowania, a także powielania, wykorzystywania i dystrybucji materiałów będących własnością lub wykonanych przez KOL-MEB MEBLE dozwolone są wyłącznie za zgodą właściciela. Korzystanie z treści opisów aukcji, zdjęć i szablonów bez zgody właściciela jest zabronione!


Strona wygenerowana 2018-05-26 13:41:47, 213