Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-04-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,8 / 5,0 z 5 opinii
Logistyka: 4,8 Od kupujących: 5
Towar: 4,6 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   
Strona informacyjna o firmie 
   


Sprzedający

Strona 'o mnie'
Inne moje aukcje
Moje Komentarze
Dodaj do ulubionychKontakt

Zadaj pytanie sprzedającemu

Telefon komórkowy: 798893366

Telefon stacjonarny:
(85)6535832

Gadu-Gadu 
33175730 Regulamin aukcji

Witam wszystkich przyszłych kupujacych na naszych aukcjach.  Jestesmy legalnie działajacą firmą - wystawiamy rachunki na sprzedawane przedmioty jak i udzielamy gwarancji na zakupywane przedmioty. Naszym mottem jest 'zadowolenie klienta' czego napewno doświadczysz kupujac na naszych aukcjach.My ze swojej strony zapewnimy szybka , dobrze zabezpieczona przesylkę tak aby towar doszedł do Ciebie szybko i bezproblemowo.Jednakże do przeprowadzenia udanej tranzakcji potrzeba dwojga. Stąd też oczekujemy iż po zakupie potwierdzisz nam jak najszybciej sposób zapłaty jak i dane teleadresowe wraz z formą wysyłki.To wszystko zapewni spokój i miła atmosfere sprzedazy dla Nas i dla Ciebie.Życzymy udanych zakupów Kemi-electronic

Stronę tą odwiedziło już 
osób


 
Opis naszej działalności
Witam wszystkich zainteresowanych. Zajmujemy sie sprzedażą internetową elektroniki użytkowej zarówno markowych producentów jak i tańszych mniej znanych produktów. Posiadamy w ofercie sprzęt audio , video akcesoria , części komputerowe , a także wiele innych sezonowych promocji. Każdy nowy zakupiony przez Państwa produkt jest objęty gwarancją opisaną na danej aukcji - u nas masz pewność zakupu i zadowolenia. Zawsze otoczymy cię miła i rzeczowa obsługą. 


Zapraszamy do zakupów na naszych aukcjach. Umożliwiamy odbiór osobisty jak i dla  najlepszych klientów bezpłatny dowóz do domu w rejonie miasta Białystok. Pozostałym klientom oferujemy szereg rodzajów wysyłki dopasowanej do potrzeb i zasobności portfela.


Przy płatnosciach zachecamy do skorzystania z PŁATNOSCI ON-LINE- umozliwi to szybkie i bezpieczne przelanie pieniędzy, a nam ułatwi pracę.


Ponizej znajduje się lista oferowanych przez nas produktów


Koszty gospodarowania odpadami.
Na podstawie art. 25, ust.2,3i7 znowelizowanej Ustawy o zuzytym sprzecie elektronicznym (Dz.U.Nr223, poz.1464,z dn.18.12.2008), sprzedawcy detaliczni zobowiazani sa uwidocznienia nabywcom obok ceny produktu kosztów gospodarowania odpadami(KGO). Przychód z tytułu KGO uzyskany ze sprzedaży sprzetu jest przeznaczony na pokrycie przyszłych kosztów zbiórki, przetwarzania i recyklingu elektrycznego i elektronicznego sprzętu gospodarstwa domowego. Opłata z tytułu KGO uwidoczniona jest po zakupie na rachunku. Dotyczy ona określonej grupy produktów.

Rachunek bankowy

Alior Bank 69 2490 0005 0000 4500 3231 3813


Koszty przesyłki

Koszta przesyłki okreslone sa na każdej aukcji.
Dla kupujących większą liczbę przedmiotów koszt wysyłki ustalamy indywidualnie bądz jest on określony w szczegółach aukcji.
Wszelkie koszta przesyłki zamieszczone sa w oknie informacyjnym o przesyłkach na górze aukcji.

Wszystkie przedmioty wysyłamy w jednej paczce w ciągu 24godzin w dni robocze od Pn-Pt

Przy zakupie kilku przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko RAZ. Cenę wylicza system automatycznie.
 
Przesyłki nadajemy za pośrednictwem firm takich jak: 


 


Strona wygenerowana 2018-06-25 02:43:21, 213