Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-12-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
WSTĘP:

Na niniejszej stronie zamieszczam zasady, które mają na celu ułatwienie i przyśpieszenie zakupu naszych usług i produktów oraz kontaktu ze mną.


GDY WYGRAŁEŚ AUKCJĘ/SKORZYSTAŁEŚ Z OPCJI ?KUP TERAZ? + PŁATNOŚCI:

 1. Płatności należy dokonać na numer konta bankowego:
  Inteligo: 50 1020 5558 1111 1651 1010 0023
  W tytule przelewu konieczne jest podanie swojej nazwy użytkownika (nick) oraz numeru aukcji.
  Numer konta bankowego znajdziesz w danej aukcji, w e-mailu, który otrzymasz po zakończeniu aukcji oraz na dole niniejszej strony.
  Polecam płatności Allegro, ponieważ księgowanie odbywa się niemal natychmiast, co znacznie przyspiesza wysyłkę/realizację zlecenia.
 2. Zgodnie z regulaminem Allegro.pl (pkt. 7.5) kupujący ma 7 dni na skontaktowanie się ze sprzedającym w celu sfinalizowania transakcji.
  Maksymalne oczekiwanie na wpłatę: 14 dni od zakończenia aukcji. Po tym czasie formularz zwrotu prowizji wysyłany jest do Allegro.
 3. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT ? zaznacz to w wiadomości e-mail napisanej do mnie za pośrednictwem Allegro niezwłocznie po zakończeniu licytacji.
  W przypadku usług lub produktów wirtualnych ? napisz nam swoją zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną ? w innym przypadku otrzymasz fakturę/zaświadczenie sprzedaży pocztą po wcześniejszym doliczeniu do kwoty wysyłki.
  Faktury i zaświadczenia dokonania transakcji przesyłane drogą elektroniczną są w formacie .pdf i przesyłane są na wskazany adres mailowy.

WYSYŁKA (nie dotyczy usług i produktów wirtualnych):

 1. Paczki wysyłam najszybciej jak to możliwe za pośrednictwem:
  Poczty Polskiej ? przesyłka priorytetowa.

  Firmy Kurierskiej.
 2. Nie wysyłam paczek z możliwością zapłaty przy odbiorze, chyba że już współpracowałem z daną osobą i współpraca przebiegała bez zastrzeżeń.
 3. Indywidualny koszt wysyłki jest każdorazowo podany na stronie konkretnej aukcji.
  Przy zakupie kilku produktów ? prosimy o kontakt, podam cenę zbiorczą całej wysyłki.
 4. Nie odpowiadam za uszkodzenia powstałe w transporcie.
  Po otrzymaniu przesyłki proszę sprawdzić produkt, a w razie uszkodzeń ? proszę sporządzić protokół w obecności kuriera.
 5. Zgodnie z obowiązującym prawem ? z Ustawą 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów" ? (nie dotyczy usług i produktów wirtualnych), jeśli towar nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz go zwrócić w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Towar musi być w nienaruszonym stanie. Jeśli się na to zdecydujesz ? napisz do mnie o swojej decyzji i jej przyczynach, a po jego otrzymaniu zwrócę pieniądze na Twoje konto. Wszystkie koszty przesyłki pokrywa Kupujący. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany, pozostaje w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu ani nie został w żaden sposób zniszczony wraz z dowodem zakupu. Zwracany towar należy dostarczyć do naszej siedziby dołączając oświadczenie w formie pisemnej. Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania, posiadają oryginalne opakowanie. Towar należy wysłać przesyłką poleconą. Jeżeli towar reklamowany działa poprawnie lub jeśli Kupujący był dokładnie poinformowany o jego cechach ? nie uznajemy reklamacji.
  Pamiętaj, że podstawą ewentualnych reklamacji jest paragon/faktura VAT.
 6. Jeżeli adres wysyłki jest inny niż podany na Allegro, prosimy o przesłanie nam tej informacji. Wszelkie tego typu zmiany muszą zostać przesłane drogą mailową (nie respektujemy zmian ofert/danych za pośrednictwem rozmowy telefonicznej).
 7. Wylicytowane/kupione towary wysyłam w ciągu 1-2 dni roboczych od daty zaksięgowania pieniędzy (nie dotyczy to produktów tworzonych na zamówienie oraz usług).

KOMENTARZE I KONTAKT:

 1. Na każdą wiadomość odpowiadam możliwie jak najszybciej.
 2. W przypadku jakichkolwiek pytań i niejasności ? napisz do mnie. Proszę w miarę możliwości w wysyłanych do mnie wiadomościach podawać nazwę użytkownika (nick) oraz numer aukcji.
 3. Na każdą wiadomość odpowiadam w ciągu 24/48 godzin (dotyczy dni roboczych) . Jeśli nie odpowiedziałem w tym terminie to znaczy, że wiadomość wysłana przez Państwa do mnie nie dotarła. Proszę wówczas o ponowny kontakt mailowy lub telefoniczny.
 4. Staram się realizować możliwie jak najszybciej i rzetelniej każde zlecenie. W przypadku reklamacji, wątpliwości, nieporozumień po pierwsze napisz do mnie.
 5. Po zakończeniu realizacji danej transakcji ? proszę o wystawienie komentarza.
 6. Jako sprzedający ? komentarz wystawiam jako drugi, po otrzymaniu komentarza od Kupującego oraz po zakończeniu transakcji.

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA ? skrót:

Formy płatności:
Przelew na konto (preferowany).
Płatność przy odbiorze ? tylko przy wcześniejszej współpracy przebiegających bez zastrzeżeń.

Sposoby dostawy oraz koszty:
Poczta Polska ? wysyłka tylko priorytetowa.
Kurier
Koszty oraz sposób dostawy podane są zawsze na aukcji.

KONTAKT:

Zalecamy kontakt za pośrednictwem ?Zapytaj o przedmiot?, co uniemożliwia ewentualne podszycia się pod innych użytkowników.
E-mail: [email protected]
Tel. kom.: 728 377 375
Preferujemy kontakt za pomocą wiadomości tekstowych, co znacznie zmniejsza ryzyko nieporozumień dotyczących konkretnych informacji. Odpowiadam najszybciej, jak to jest możliwe.

NUMER KONTA:
Inteligo: 50 1020 5558 1111 1651 1010 0023
W tytule przelewu koniecznie proszę podać swoją nazwę użytkownika (nick) oraz numer aukcji.

Dane firmy:
Krzysztof Polipowski
NIP: 729-263-37-95
REGON: 101104069


Strona wygenerowana 2018-05-25 02:05:25, 213